Keystone logo
© DeepSleep Studio
Miami Regional University

Miami Regional University

Miami Regional University

Введення

Miami Regional University (MRU) — це сучасний і яскравий університет, розташований у жвавому місті Маямі-Спрінгс, штат Флорида. Маючи багату історію, починаючи з моменту свого заснування в 1966 році, MRU постійно прагне забезпечити високоякісну освіту та сприятливе середовище для студентів, які прагнуть досягти академічних успіхів. MRU пропонує програми бакалаврату та магістратури в нашій Школі бізнесу, Школі освіти, Бізнесу та Школі медсестер та Школі загальної освіти.

Однією з видатних особливостей MRU є його факультет, що складається з досвідчених професорів та експертів у своїх галузях. Їх відданість навчанню та наставництву відіграла важливу роль у формуванні успіху студентів MRU. Університет також надає пріоритет практичному досвіду, готуючи студентів до реальних викликів через стажування та спільні проекти з партнерами з громади.

MRU розташований в одному з найбільш культурно різноманітних і динамічних міст Сполучених Штатів. Кампус відображає цю мультикультурну мозаїку, зберігаючи багатий гобелен ідей та досвіду. Студенти можуть скористатися не лише академічними ресурсами, але й культурними можливостями, від мистецтва та музики до бізнесу та технологій, які пропонує місто Маямі. MRU виступає як маяк досконалості освіти, що дає можливість студентам повністю розкрити свій потенціал у глобалізованому світі. Його міцна академічна основа, різноманітний студентський контингент, відданий факультет і динамічне розташування роблять його ідеальним закладом для тих, хто прагне формувати своє майбутнє через освіту та відчути яскраву енергію Маямі.

Місія

MRU забезпечує якісну освіту для бакалаврів і вищих навчальних закладів у сприятливому навчальному середовищі, яке сприяє розвитку знань, навичок і ставлення до різних поколінь учнів. Наша віддана університетська спільнота та викладачі готують студентів до навчання протягом усього життя у світі, що розвивається.

Бачення

Бути закладом вибору для людей, які прагнуть досконалості у вищій освіті. Випускники Miami Regional University повинні:

 • Володіти знаннями, навичками та ставленням, необхідним для отримання посади в обраній професії
 • Завершіть свій план навчання протягом 150% від тривалості програми
 • Продемонструвати компетенції, необхідні для вступу в свою професію
 • З першої спроби пройти ліцензію та сертифікацію відповідно до вибраної ними професії

Особливості кампусу

У Miami Regional University ми більше, ніж навчальний заклад, ми – сім’я. Нас пов’язують наші різноманітні культури, наша унікальна цікавість і пристрасть до технологій та інформації, а також наше бажання допомагати один одному та суспільству. Відділ Campus Life тісно співпрацює зі студентами, випускниками та відділами студентського обслуговування в усьому в MRU. Campus Life з’єднує студентів і випускників із доступними послугами, громадськими заходами, гордістю та традиціями кампусу, студентськими церемоніями та соціальними та культурними подіями як на території кампусу, так і за його межами.

Завдяки MRU4You Campus Life надає студентам спрощений спосіб доступу до ресурсів, отримання відповідей на загальні запитання та пошуку допомоги у вирішенні проблем, пов’язаних із життям у кампусі. Сила полягає в цифрах, і немає нічого, чого наша сім’я MRU не могла б досягти, коли наші студенти, викладачі та співробітники збираються разом! Saber que se puede! Вірте, що можете!

Відділ Campus Life і MRU4You контролює всі аспекти життя кампусу, діяльність і події в університеті. З огляду на те, що в MRU все взаємопов’язано, Campus Life співпрацює з іншими відділами, щоб організовувати та координувати заходи для випускників, випускні, церемонії закріплення та білих халатів, а також студентські асоціації, залучення громади та соціальні заходи протягом року.

Студенти можуть зв’язатися з MRU4You електронною поштою ([email protected]) або через чат MRU4You MS Teams, щоб отримати спрощений підхід для спрощення доступу до ресурсів, відповісти на загальні запитання та допомогти у вирішенні проблем, пов’язаних із життям у кампусі. Наша місія полягає в тому, щоб MRU4YOU піклувався про інформування та спілкування, одночасно створюючи зв’язки, які ведуть до вирішення.

  Прийом

  Управління прийому та реєстрації набирає на навчання та консультує абітурієнтів, надаючи інформацію про програми Miami Regional University . Представники приймальної комісії координують і організовують дні відкритих дверей, шкільні презентації та заходи для місцевих філій.

  Рівні можливості та недискримінація

  Miami Regional University прагне забезпечити високоякісну освіту для всіх студентів незалежно від раси, релігії, кольору шкіри, статі, сексуальної орієнтації, генетичної інформації, віку, інвалідності, національного походження, статусу ветерана, сімейного стану чи політичної приналежності. Університет підтримує відкриту та різноманітну культуру та не допускатиме дискримінації чи переслідування будь-якої особи чи групи. Студентам, викладачам і співробітникам повинні бути надані рівні можливості брати участь в університетських програмах і користуватися університетськими можливостями без дискримінації чи переслідувань. Ця політика поширюється на всіх студентів університету, викладачів, співробітників та інших співробітників Miami Regional University , а також на будь-яку особу чи групу, яка діє в межах або від імені університету.

  Як застосовувати

  Абітурієнти на будь-яку програму Miami Regional University повинні подати форму запиту інформації до співбесіди з представником приймальної комісії. Абітурієнти можуть відвідати кампус, щоб отримати форму. Абітурієнтам пропонується відвідати кампус, щоб дізнатися про академічні програми, життя кампусу, вступ, вимоги до фінансової допомоги чи інші сфери, які цікавлять апліканта.

  Процедури прийому

  Служба прийому та зарахування спочатку перевіряє, чи відповідає абітурієнт основним вимогам для обраної програми. У разі потреби абітурієнт складає необхідне оцінювання або вступний іспит.

  Заявник отримає електронну копію поточного та повного каталогу університету, доступну лише для читання, у електронному форматі. За бажанням вступники отримують роздруковану та переплетену версію чинного Каталогу університету. Після ознайомлення з каталогом університету та розуміння всіх фінансових зобов’язань та витрат на програму заявник підпише та датує договір про зарахування. Уповноважена посадова особа університету підписує договір про зарахування та ставить дату. Копія договору про зарахування надається вступнику.

  Усі кошти, сплачені абітурієнтом, повертаються за запитом протягом трьох (3) днів після підписання договору про зарахування та здійснення початкового внеску. Абітурієнт, який подає заявку на скасування більше ніж через три дні після підписання договору про зарахування та здійснення початкового внеску, але до вступу до університету, має право на відшкодування всіх сплачених коштів за вирахуванням реєстраційного збору в розмірі 15% від контрактної вартості програми. яка не повинна перевищувати 150 дол.

  Нові студенти повинні відвідати обов'язкову орієнтацію, щоб завершити свою реєстрацію та бути прийнятими до Miami Regional University .

  Miami Regional University прагне прийняти лише тих кандидатів, які виявляють щиру прихильність до просування у своїй професії чи галузі навчання.

  Загальні вимоги та процедури прийому

  Усі заявники повинні відповідати загальним вимогам до вступу, як зазначено нижче:

  • Співбесіда з представником приймальної комісії
  • Надайте підтвердження закінчення середньої школи або її еквівалента
  • Надайте підтвердження віку та посвідчення особи (видане державою; заявнику має бути сімнадцять років або старше на початку першого класу)
  • Продемонструвати здатність відповідати застосовним вимогам програми
  • Заповніть заявку на відповідну програму
  • Повні вимоги до орієнтації студента

  Прийнятне підтвердження закінчення навчання

  Заявник несе відповідальність за надання підтвердженого підтвердження закінчення середньої школи або підтвердження виконання вимог до середньої школи у спосіб, визнаний Департаментом освіти Сполучених Штатів.

  Прийнятне підтвердження закінчення навчання (POG):

  • Атестат про середню освіту або транскрипт
  • Сертифікат GED із результатами тестів Академічна довідка про те, що студент успішно завершив щонайменше дворічну програму, яка є прийнятною для отримання повного кредиту для отримання ступеня бакалавра в закладі-учаснику
  • Іноземний атестат середньої школи, еквівалентний атестату середньої школи США

  Якщо заявник раніше вступив на програму в установі, що надає диплом, для якої вимагався диплом про середню освіту, Університет може прийняти оцінку від схваленого NACES або AICE акредитаційного агентства, яка засвідчує, що диплом про середню освіту був обов’язковою умовою для програми вищої освіти. .

  Miami Regional University залишає за собою право відмовити в зарахуванні, якщо університет вважає, що підтвердження випуску апліканта неможливо підтвердити або підтвердити.

  Попередня реєстрація

  Miami Regional University може тимчасово зараховувати студентів, доки всі вимоги до відповідності не будуть виконані та підтверджені відповідною документацією. Перш ніж прийняти тимчасово зарахованого студента, Університет перевірить, що студент завершив навчання в середній школі та/або виконав усі необхідні вимоги до вступу до останнього дня періоду додавання/виключення.

  Miami Regional University може скасувати рішення про вступ, скасувати фінансову допомогу та скасувати будь-яку реєстрацію в університеті для студентів, які не відповідають вимогам.

  Абітурієнти з іноземною освітою та підтвердження ступеня

  Кандидати, які претендують на дипломи за межами Сполучених Штатів, повинні перекласти свої стенограми та оцінити агентство, затверджене NACES або AICE.

  Вимоги до знання англійської мови

  Абітурієнти, для яких англійська мова не є рідною, повинні продемонструвати рівень володіння англійською для вступу на будь-яку університетську програму. Кандидати можуть продемонструвати кваліфікацію за допомогою одного з наступного:

  Прийняті оцінки Необхідний мінімальний бал
  Toefl, на паперовій основі 500 або вище
  Toefl, комп'ютерний 173 або вище
  Toefl, Інтернет-тест (IBT) 61 або вище
  Ielts, Міжнародна система тестування англійської мови 6 або вище
  Оцінка каталізатора 401 або вище
  Ngl Online Placement Test (OPT) C1 або вище

  Кандидати, які не демонструють мінімальних вимог до володіння англійською мовою, повинні успішно пройти курси програми інтенсивної англійської мови для професіоналів інших країн (IEPOC). Після успішного завершення рівня 6 IEPOC студент повинен відповідати вимогам вступу до університету та обраної програми.

  Кандидати, які отримали принаймні 15 семестрових кредитів або еквівалент в акредитованому англомовному університеті або університеті, визнаному Департаментом освіти США, і отримали мінімальний бал «C» або 2,5 GPA за шкалою 4,0, можуть бути звільнені від складання оцінка рівня володіння англійською мовою. Три з 15 кредитів повинні бути з курсів англійської мови та комунікацій на рівні 100/1000 або вище.

  Кандидати, які мають діючу ліцензію зареєстрованої медичної сестри до зарахування, звільняються від вимог щодо знання англійської мови.

  Перехідна інформація про студентів

  Студенти, які задовольняють загальні вимоги до вступу, можуть вступити до Miami Regional University , щоб слухати вибрані університетські курси. Для певних курсів можуть застосовуватися вимоги до університету. Можуть вимагатися офіційні стенограми.

  Студенти після бакалавра, які не мають диплому

  Абітурієнти, які наразі не навчаються на університетській програмі, можуть забажати відвідати окремі університетські курси, заповнивши заявку. Кандидати, які бажають закінчити курси математики або англійської мови, повинні відповідати відповідним вимогам, включаючи будь-які необхідні оцінки. Студенти, які бажають вступити на університетську програму, приймаються умовно, якщо вони відповідають усім іншим вимогам програми та після успішного завершення курсів, які вони відвідують. Якщо студент пізніше бажає подати заявку та його приймуть на університетську програму, він може мати право на перехідні кредити.

  Передача кредиту

  Кандидати, які вимагають перенесення кредиту з попередніх курсів, які проходили за межами Miami Regional University повинні заповнити форму передачі кредиту та сплатити комісію за перенесення кредиту. Перехідні кредити зазвичай не розглядаються після першого дня занять. Офіційні стенограми повинні бути отримані від закладу, який надає нагороду, до кінця першого семестру, інакше зарахування за перехід не може бути присуджено. Іноземні стенограми повинні бути перекладені та оцінені агентством з оцінки акредитації, схваленим NACES або AICE. Офіційні документи необхідно надіслати безпосередньо з агентства до Miami Regional University . Щоб отримати додаткову інформацію про передачу кредитів, перегляньте Політику передачі кредитів у каталозі.

  Повторна реєстрація/повторний прийом

  Будь-який студент, який бажає бути розглянутим для повторного зарахування на будь-яку університетську програму, повинен зустрітися з представником приймальної комісії. Від студента може вимагатися виконання нових або додаткових вимог до прийняття. Студент, який повторно записується на програму, повинен зустрітися з Управлінням фінансової допомоги, щоб обговорити право на фінансування.

  Студенти повинні звернутися до свого посібника для студентів, щоб дізнатися про вимоги до програми. Студенти, яких було звільнено з програми через невиконання вимог програми, можуть подати запит на повторний вступ. Учні повинні отримати відповідну цифрову форму для подання на шкільний портал для перегляду та розгляду. Студенти можуть оскаржити відмову у повторному вступі.

  Повторний запис на програму після звільнення може бути наданий на розсуд Університету за наявності у студента пом'якшувальних обставин. Відповідний декан розгляне обставини, які сприяли відсутності успіху під час попередньої реєстрації, і проаналізує, які зміни існують, що може сприяти покращенню продуктивності та готовності. Кожна апеляція розглядатиметься індивідуально, і заявник несе відповідальність за демонстрацію змін, внесених для створення основи для успішного повторного вступу та прогресу протягом усього зарахування, якщо повторний вступ буде надано. Умови повторного вступу можуть включати вимогу пройти оцінювання компетентності та додаткові курсові роботи. У разі схвалення декана студент завершить процес повторного вступу в відділах прийому та зарахування, фінансової допомоги та казначейства.

  Особливі вимоги щодо прийому програми

  Деякі програми можуть мати додаткові вимоги до заявника, який розглядається для прийняття. Додаткові вимоги можуть включати, але не обмежуватися ними, вступні іспити, вимоги до екстернату, скринінг на наркотики, попередні дослідження, вимоги щодо здоров’я та імунізації, вимоги до попередньої професійної ліцензії та обов’язкові курсові роботи. Деякі програми та курси можуть вимагати від абітурієнтів і студентів демонстрації певних навичок, необхідних для виконання курсової роботи вищого рівня. Університет залишає за собою право вимагати підтвердження успішного завершення володіння англійською мовою та коригувальну курсову роботу як передумову для вибору курсів і програм.

  Будь ласка, зверніться до Університетського каталогу, починаючи зі сторінки 23, щоб отримати всю інформацію, що стосується відділу прийому та зарахування.

  Стипендії та фінансування

  Miami Regional University надає фінансову допомогу тим, хто відповідає вимогам. Офіс фінансової допомоги допомагає студентам в отриманні фінансової допомоги, доступної для фінансування їхньої освіти. Представники фінансової допомоги готові допомогти студентам шляхом поєднання операцій на місці та за його межами.

  Фінансова допомога – це будь-який грант, позика чи стипендія, які допомагають студенту покривати витрати на університет. Федеральні та державні агентства та/або сам університет зазвичай надають фінансування. Більшість фінансової допомоги базується на фінансових потребах студента, визначених системою аналізу потреб федерального уряду. Фінансові потреби залежать від федеральних нормативних актів та інформації, наданої студентом та/або його сім’єю в Безкоштовній заявці на отримання федеральної студентської допомоги (FAFSA). Суми та види фінансової допомоги, яку може отримати студент, визначаються федеральними, державними та інституційними правилами. Студенти, які бажають отримати фінансову допомогу від/через Університет, повинні заповнити та подати FAFSA.

  • Допомога студентам
  • IRS
  • Допомога на навчання військових
  • Адміністрація соціального захисту
  • Департамент внутрішньої безпеки

  Загальні вимоги

  • Бути громадянином США, постійним жителем США або відповідним вимогам негромадянина з дійсним номером соціального страхування
  • Не можна одночасно навчатися в початковій або старшій школі
  • Має бути отриманий диплом середньої школи або сертифікат GED
  • Прийнятий на ступінь, сертифікат або іншу програму, яка веде до визнання сертифіката про освіту
  • Підтримувати задовільний академічний прогрес
  • Не бути дефолтом за жодною позикою за Розділом IV в будь-якій установі
  • Не мав призупинених федеральних пільг через засудження за наркотики

  Розкриття Nslds

  Необхідне розкриття інформації для позичальників
  Відповідно до HEOA 489 із змінами HEA Sec. 485B, Miami Regional University зобов’язаний повідомити всім позичальникам, що будь-яка федеральна позика, позичена студентом або батьком, який має право, буде подана до Національної системи даних про студентські позики (NSLDS). Інформація, яка надсилається до NSLDS, буде доступною для гарантійних агентств, кредиторів та установ, визначених як авторизовані користувачі системи даних. Позичальники можуть у будь-який час переглянути свою історію та інформацію NSLDS на сторінці https://nslds.ed.gov/npas/index.htm

  Гранти

  Федеральний грант Пелла

  Федеральний грант Пелла — це федеральний грант, який надається на основі фінансових потреб і не потребує повернення. Щоб подати заявку на отримання гранту Пелла, студенти повинні заповнити безкоштовну заявку на федеральну студентську допомогу (FAFSA). FAFSA доступний онлайн за адресою https://studentaid.gov/fsa-id/sign-in/landing .

  Федеральна додаткова освітня дотація (FSEOG):

  FSEOG доступний для студентів з винятковими фінансовими потребами, що означає студентів з найнижчими очікуваними сімейними внесками (EFC). Ця програма надає пріоритет студентам, які отримують федеральні гранти Пелла з найнижчим EFC. Премію FSEOG не потрібно повертати.

  Стипендії

  Miami Regional University пропонує різноманітні стипендії для студентів, які відповідають певним критеріям вимог до стипендії.

  Стипендія Еліо Грілло – Ця стипендія надає допомогу в оплаті навчання для іноземних студентів, які переходять з ESOL на програму отримання диплому в MRU.

  Стипендія доктора Хуана Г. Солани – ця стипендія надає допомогу в оплаті навчання іноземним лікарям, які бажають взяти участь у програмі медсестер.

  Стипендія Partners In Health Scholarship – Ця стипендія надає допомогу в оплаті навчання для студентів, зарахованих до філії закладу охорони здоров’я (на вибір роботодавця) на програму Miami Regional University .

  Стипендія для переміщених студентів – ця стипендія надає допомогу в оплаті навчання для студентів, які були переміщені після закриття школи, коледжу чи університету. Студент повинен подати заяву протягом 120 годин після закриття навчального закладу.

  Стипендія для переходу на науку про здоров’я – Ця стипендія надає допомогу в оплаті навчання для попереднього класу, щоб зареєструватися в програмі MSN – Direct Entry.

  Професійна бізнес-стипендія Miami Regional University – Ця стипендія надає допомогу в оплаті навчання для студентів, які вступають на програму бізнес-адміністрування.

  Стипендія доктора Анхеля Соузи Гарсіа – Ця стипендія надає допомогу у витратах на програму для аспірантів, які навчаються за програмою прямого вступу.

  Стипендія Believers in Our Mission – ця стипендія надає допомогу в оплаті програми в останньому семестрі для студентів бакалаврату.

  Pioneer Scholarship – Ця стипендія надає допомогу в оплаті навчання для аспірантів, які навчаються в докторантурі за спеціальністю «Медсестринство» в Miami Regional University .

  Стипендія Nursing the Future Scholarship – ця стипендія надає допомогу в оплаті навчання для осіб, які мають діючу зареєстровану ліцензію на медсестру та потребують обов’язкових занять для занять від RN до BSN у Miami Regional University .

  Стипендія з управління освітою – ця стипендія призначена для надання допомоги в оплаті навчання для аспірантів, які здобувають ступінь магістра з управління освітою в Miami Regional University .

  Інформація про доступні стипендії доступна в каталозі, починаючи зі сторінки 42, або електронною поштою: [email protected]

  Кредити

  Федеральна програма прямих позик (FDLP)

  Miami Regional University бере участь у Федеральній програмі прямих позик (FDLP), яка дозволяє студентам та їхнім батькам позичати гроші для покриття витрат на навчання. Ці кредити мають бути повернуті з відсотками.

  Субсидована пряма позика

  Субсидована позика надається на основі фінансової потреби (потреба — це вартість відвідування в бюджеті за вирахуванням розрахункової фінансової допомоги). Федеральний уряд сплачує відсотки за субсидованою позикою до початку погашення та протягом дозволених періодів відстрочки. Погашення починається через шість місяців після того, як студент закінчує навчання, коли кількість студентів стає нижчою за півставки або коли студент виходить з університету. Студентські позичальники федеральних позик також повинні відповідати вимогам щодо надання консультацій щодо вихідної позики. Щоб подати заявку, студенти повинні звернутися до відділу фінансової допомоги університету.

  Несубсидована пряма позика

  Позика без субсидії не надається на підставі потреби. З позичальника нараховуються відсотки з моменту видачі позики до її повної виплати. Крім того, до початку погашення та протягом дозволених періодів відстрочки позичальник несубсидованого кредиту має можливість сплачувати відсотки або дозволити відсоткам накопичуватися. Накопичені відсотки будуть додані до основної суми позики та збільшать суму, яку позичальник повинен повернути. Погашення починається через шість місяців після того, як студент закінчив навчання, коли кількість зареєстрованих студентів зменшилася до рівня половинного навчання або коли студент вийшов з університету. Студентські позичальники федеральних позик також повинні відповідати вимогам щодо надання консультацій щодо вихідної позики. Щоб подати заявку, студенти повинні звернутися до відділу фінансової допомоги університету.

  Федеральна пряма батьківська позика (PLUS) для програми позик

  Федеральна пряма батьківська позика для студентів бакалаврату (PLUS) призначена для батьків студентів-утриманців, які хочуть позичити, щоб допомогти оплатити навчання своїх дітей. Обов’язкова кредитна перевірка завершена, оскільки право на отримання цієї позики залежить від кредитоспроможності позичальника. Це несубсидована позика, за якою з позичальника стягуються відсотки з моменту видачі позики до її повної виплати. Крім того, до початку погашення та протягом дозволених періодів відстрочення. Погашення починається через 60 днів після виплати кредиту. За додатковою інформацією студенти повинні звертатися до відділу фінансової допомоги університету.

  Federal Direct Plus Loans (Grad Plus Loan)

  Міністерство освіти США надає позики Direct PLUS відповідним вимогам для випускників або студентів професійних спеціальностей через школи, які беруть участь у програмі Direct Loan. Щоб отримати позику Grad PLUS, студент повинен бути аспірантом або студентом професійного рівня, який навчався принаймні на половину робочого дня за програмою, яка веде до отримання диплома або сертифіката про випускника або професійного ступеня; не мати несприятливої кредитної історії (якщо студент не відповідає певним додатковим вимогам); і відповідати загальним вимогам щодо отримання федеральної допомоги студентам. За додатковою інформацією студенти повинні звертатися до відділу фінансової допомоги університету.

  Програми приватного фінансування

  Програми приватного фінансування доступні, щоб допомогти студентам покрити витрати на освіту шляхом надання довгострокових варіантів фінансування. Перш ніж розглядати програму приватної студентської позики, студенти повинні вичерпати всю доступну федеральну допомогу за Розділом IV, включаючи Федеральну пряму позику Стаффорда та Федеральну пряму позику Graduate PLUS. Умови погашення федеральних програм можуть бути більш вигідними, ніж умови програм приватних кредитів. Відповідно до закону, федеральні студентські позики мають надавати низку гнучких варіантів погашення, включаючи, але не обмежуючись, погашення на основі доходу та плани погашення залежно від доходу, а також пільги прощення позики, які не зобов’язані надавати інші студентські позики. Федеральні прямі позики доступні студентам незалежно від доходу. За додатковою інформацією студенти повинні звертатися до відділу фінансової допомоги університету.

  Інші фінансові варіанти

  Плани оплати без відсотків також доступні для всіх активних студентів MRU. Студенти можуть подати заявку до інших фінансових установ, таких як центри пошуку кар’єри, професійної реабілітації та Департамент у справах ветеранів Флориди на користь освіти та навчання, якщо вони мають кваліфікацію. MRU є провайдером навчання для цих організацій.

  Щоб дотримуватися рекомендацій органів охорони здоров’я та забезпечити здоров’я та безпеку нашого кампусу, Офіс фінансової допомоги має обмежені години для особистого обслуговування, доступного з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 18:00

  Ми також пропонуємо онлайн-послуги активним і новим студентам через нашу безпечну систему завантаження документів. Будь ласка, зв'яжіться з нашим офісом, щоб налаштувати ваш онлайн-файл.

  Будь ласка, зверніться до каталогу університету, починаючи зі сторінки 37, щоб отримати всю інформацію, що стосується Управління фінансової допомоги

  Прощення позики

  Департамент освіти приймає заявки на прощення позик перед офіційним запуском, щоб допомогти їм удосконалити процес.

  Управління студентськими кредитами

  Коли ви отримуєте федеральну студентську позику, від вас можуть не вимагати виплати за цією позикою, поки ви навчаєтесь у школі, але ви зобов’язані погасити позику, коли закінчите навчання або припините відвідувати школу принаймні на половину робочого дня, включаючи збори та відсотки. Важливо, щоб ви позичали відповідально, щоб ви могли повернути позику.

  Відповідальне позичання включає позичання лише того, що вам необхідно для оплати витрат на навчання, і того, що ви реально можете собі дозволити повернути, коли закінчите школу. Наступні відео нададуть важливу інформацію про управління боргом студентської позики.

  Розташування

  • Miami Springs

   South Royal Poinciana Boulevard, 700, 33166, Miami Springs

  Запитання