Mahatma Gandhi University Rwanda

Mahatma Gandhi University Rwanda

Mahatma Gandhi University Rwanda

Введення

Як засіб введення, Махатма Ганді університету (МДУ) є провідним навчальним закладом Руандійськая, створений і визнаний Радою з вищої освіти, Міністерство освіти, уряд. Республіки Руанда. Крім того, Изд-во МГУ, є Руанда (www.mgu.ac.rw) є членом поважної організації імені Міжвузівський рада з Східній Африці (IUCEA). Це некомерційна організація університетів в регіоні Східної Африки, що сприяє підтримці порівнянних на міжнародному рівні стандартів освіти в Східній Африці, з тим щоб сприяти конкурентоспроможності регіону в сфері вищої освіти. На додаток до цього, університет отримав акредитацію від різних міжнародних організацій по всьому світу, яке підвищує якість змісту і навчальний план відкритого, відстані, гнучкого, електронного навчання та дистанційної освіти, такі як Міжуніверситетської Рада Східної Африки (IUCEA), Міжнародна рада з відкритого і дистанційної освіти (ICDE), член Глобального договору програм Організації Об'єднаних Націй, інституціональним членом Асоціації щодо поліпшення міжнародної освіти, США (AAIE), Асоціації африканських університетів ( ААУ) і багато іншого.

Махатма Ганді університету Руанда Вища навчальний заклад встановлені і визнані Вищої ради освіти, Міністерства освіти і Уряду Республіки Руанда. Метою цього університету є навчання студентів в глобальному масштабі і зробити їх в змозі громадянином. Університет Робота в некомерційних вуз в Східній Африці. У цьому університеті ви заробляєте свій диплом на ваших умовах. Якщо ви вирішите дізнатися на сайті або в місцевому університетському містечку, ви можете розраховувати на нашу складної навчальної програми та сприятливому середовищі навчання. Махатма Ганді університет є установою, яка обіцяє стати одним з провідних університетів глобуси "з визнаною репутацією за видатні досягнення в дослідженнях і викладанні.

Ті, хто вибирають Університету Махатми Ганді отримати доступ до широкого кола програм, які формують трампліном до моря можливостей. Ми прагнемо сприяти рекорд досягнень і успіхів у навчанні та роботи перспектив. Щоб включити наші студенти розуміють їх порядку денного довічну, ми вклали значні кошти в обладнання і персонал. Махатма Ганді університет знаходиться на передньому краї за допомогою інформаційно-комунікаційних технологій для підтримки навчання та викладання. Ми змішали використання електронного навчання з традиційними для навчання та викладання цінностей, щоб дати нашим студентам гнучкий і динамічний досвід.

Наша мета, щоб стати провідним центром академічних знань і кращим місцем для всіх тих, хто прагне до академічно виконуючи досвід.

Розташування

 • Kigali

  KN 25 St 9, Dist. Nyarugenge,Village Kiyovu, Behind hill view hotel, , Kigali

  • Kigali

   District Bugesera Sector Nyamata, Cell Nyamata, , , Kigali

   Запитання