Milano Fashion Institute

Milano Fashion Institute

Milano Fashion Institute

Статистика

  Особливості кампусу

  Milano Fashion Institute CAMPUS

  Сучасний, просторий та елегантний простір, натхненний міським дизайном Мілана, для забезпечення максимально комфортного та ефективного навчання.

  ЗРУЧНОСТІ

  • Інтер'єри розроблені провідними італійськими дизайнерами інтер'єру
  • 12 годин відвідували вестибюль з хвилеподібними настінними інсталяціями
  • Вестибюль для соціальних заходів
  • Сучасний зал із кураторською галереєю італійської моди
  • Висококласні зручності, просторі туалети та комфортні місця відпочинку
  • Високошвидкісний Wi-Fi, безкоштовний для студентів у всіх зонах кампусу
  • Кондиціонер для охолодження та обігріву
  • Цілодобова система відеоспостереження з повнофункціональною приватною охороною
  • Незалежний доступ і сполучні внутрішні доступи між MFI будівлями
  • Зовнішній двір із зеленими насадженнями

  ОБЛАДНАННЯ ТА ОБСЛУГОВУВАННЯ КЛАСІВ

  • ПК, система відеокамер, відеопроектор, підсилювач та мультимедіа дистанційного навчання
  • обладнання для живого спілкування.
  • Цифрові дошки з сенсорним екраном Wi-Fi.
  • Безкоштовний високошвидкісний Wi-Fi.
  • Індивідуальні електрозарядні станції та usb-розетки на всіх учнівських столах.
  • Акустична система Bose®.
  • Класи відкритого планування, з’єднані модульними рухомими стінами.
  • Звукоізоляційні скляні стіни від підлоги до стелі.
  • Кондиціонер для охолодження та обігріву.
  • Автоматизована система сонячних жалюзі.
  • Щоденно активовані міжнародно сертифіковані системи дезінфекції.
  • Звукоізоляційні вікна, що відкриваються.
  • Ергономічні сертифіковані сидіння.

  Найкваліфікованіший вибір обладнання, послуг і зручностей, які втілюють і поєднують високі стандарти університетської освіти та кураторський дух Мілана, столиці моди.

   Прийом

   Процес відбору

   Процес відбору відкритий з 16 лютого 2024 р. до 30 листопада 2024 р. для магістрів напряму моди. Після отримання цієї форми заявки Milano Fashion Institute проводить попередній відбір відповідно до надісланих документів. Згодом Академічний комітет повідомить вам, чи підходить або ні заявка. Якщо заявники відповідають вимогам, вони повинні відвідати усну співбесіду з академічним комітетом, після чого буде повідомлено остаточний результат (допуск чи неприйняття).

   Для іноземних студентів приймаються дистанційні співбесіди.

   Процес зазвичай займає від 3 до 6 тижнів. Тому ми запрошуємо кандидатів подати свої заявки якнайшвидше. Процес відбору відбувається протягом усього періоду відкриття написів, в окремих сесіях відбору.

   Дата початку лекцій Masters in Fashion Direction: 27 січня 2025 року.

   Візові вимоги

   Milano Fashion Institute займається наставництвом іноземних студентів, зокрема, з інших країн ЄСгромадянам, щоб повністю зрозуміти, якої процедури слід дотримуватися, щоб залишитися в Італії та відвідувати магістратуру MFI .Інформація, надана нижче, альтернативно стосується не громадян ЄС і громадян ЄС.

   Не громадяни ЄС

   До прибуття в Італію

   1. Студентська ВІЗА

   Віза - це дозвіл, який видається громадянам іншої країни, яка не входить до Європейського Союзу, для в'їзду на територію Італійської Республіки.

   Щоб відвідувати магістратуру Milano Fashion Institute , перспективні студенти, які не є громадянами ЄС, повинні мати студентську ВІЗУ.Ця віза призначена спеціально для студентів, які відвідуватимуть курс і залишаться в Італії більше 90 днів.

   Студентську візу потрібно запитувати в посольстві Італії або в консульстві Італії у вашій рідній країні або в країні, де студент постійно проживає, до від’їзду до Італії.

   Щоб дізнатися, які документи потрібні для подання на візу, і знайти найближче до вас місце для її запиту, ви можете натиснути таке посилання: http://vistoperitalia.esteri.it/home/en

   2. MFI Сертифікат реєстрації

   Під час подання запиту на візу студенти повинні надати своє свідоцтво про зарахування до місцевого посольства чи консульства Італії.

   Milano Fashion Institute надати сертифікат про зарахування відповідним перспективним студентам протягом 5 робочих днів. Після прибуття до Італії

   3. Дозвіл на проживання (permesso di soggiorno)

   Італійський закон про імміграцію передбачає, що громадяни інших країн ЄС, які планують залишитися в Італії більше 3 місяців, повинні подати заяву на отримання дозволу на проживання протягом 8 днів після прибуття в Італію.

   Додаткові громадяни ЄС повинні подати заяву на дозвіл на проживання в будь-якому поштовому відділенні, де є каси Sportello Amico.Для цього студенти можуть отримати набір безпосередньо на пошті та слідувати інструкціям.Їх також просять пред’явити такі документи: паспорт, свідоцтво про зарахування до школи MFI , фотокопію квитанції про медичне страхування, митну марку вартістю 16,00 євро (її можна придбати в тютюновій крамниці, тобтомагазин табак).Однак Milano Fashion Institute рекомендує уважно прочитати інструкції, які є в комплекті, і дотримуватися їх.

   Вартість цієї заявки, яку необхідно сплатити поштовому відділенню, становить 30,00 €.На пошті вам призначать зустріч (день і час) для відвідування імміграційного офісу Questura для здачі відбитків пальців.На цю зустріч вам потрібно буде принести 4 ідентичні паспортні фотографії та оригінали документів, копії яких були додані до комплекту заявки, включно з будь-яким документом, який міг бути відсутнім у вашій заявці.

   4. Ідентифікаційний податковий код (тобтоCodice fiscale)

   Після того, як студент прибув до Італії, необхідно отримати codice fiscale, тобто унікальний податковий ідентифікаційний код, який використовується в усіх взаємодіях з урядовими установами та державною адміністрацією в Італії, а також для інших цілей (наприклад, відкриття банку рахунок, підписання договору оренди квартири чи кімнати, підписання договору мобільного зв’язку тощо).

   Заявку легко подати в місцевому офісі Agenzie delle Entrate, пред’явивши дійсний паспорт або дозвіл на проживання.

   Офіси Agenzia delle Entrate, доступні в Мілані, до яких студенти можуть звернутися, знаходяться за такими адресами:

   Via dei Missaglia, 97.Тел.: 02.893075;
   Електронна адреса: [email protected]
   Віа Абетоне, 10.Тел.: 02.540011 або 02.54100729;
   Електронна адреса: [email protected]
   Via della Moscova, 2. Тел.: 02.636791;
   Електронна адреса: [email protected]
   Via Ugo Bassi, 4°.Тел.: 02.697161;
   Електронна адреса: [email protected]
   Via Leonardo Bistolfi, 5. Тел.: 02.210491;
   Електронна адреса: [email protected]
   Piazzale Carlo Stuparich, 2. Тел.: 02.330251;
   Електронна адреса: [email protected]

   Громадяни ЄС, а також Норвегії, Швейцарії, Ліхтенштейну та Ісландії

   Громадяни Європейського Союзу, а також громадяни Норвегії, Швейцарії, Ліхтенштейну та Ісландії, які залишатимуться в Італії понад 90 місяців, повинні обов’язково зареєструватися в Ufficio Anagrafe (загсі) муніципалітету міста Мілан.

   Для реєстрації в Ufficio Anagrafe необхідні такі документи:

   - Паспорт або еквівалентний документ
   - Ідентифікаційний податковий код Італії (Codice fiscale)
   - Договір оренди квартири або заява від власника квартири, де проживає студент, про те, що студент є гостем Реєстрація завершується після того, як Polizia Municipale (Місцева поліція) здійснить візит за адресою, щоб підтвердити факти.

   Додаткова корисна інформація

   Якщо ви іноземний студент, відкрити розрахунковий рахунок можна в будь-якому банку або поштовому відділенні.Для відкриття поточного рахунку в Італії необхідні наступні документи:

   - Ідентифікаційний податковий номер (Codice Fiscale)
   - Дійсний паспорт або еквівалентний документ
   - Дозвіл на проживання (даний документ не потрібен громадянам ЄС, Ісландії, Норвегії, Ліхтенштейну та Швейцарії).

   Стипендії та фінансування

   Для якої магістратури можна подати заявку на стипендію?

   Стипендії доступні в розмірі 9 000 євро (звільнення від сплати третього та четвертого внесків), що дорівнює 50% від вартості магістерської програми, доступної для магістерської програми Fashion Direction 2025: Brand & Product Management; бренд і управління бізнесом; Бренд і комунікаційний менеджмент; Управління брендом і розкішшю: дизайн і менеджмент одягу.

   Як це працює?

   Призначення стипендій відбувається перед початком курсу, враховуючи критерії доходу та заслуг, Академічною комісією. Вступ до магістратури не залежить від надання будь-якої стипендії.

   Як застосовувати?

   Форма заявки на отримання стипендії міститься в «Формі заявки», і її можна заповнити на цьому сайті, на сторінці «Подати заявку». Після того, як ви подасте заявку, Академічна комісія вирішить під час періодичних сесій оцінювання можливе віднесення з повідомленням про результат до початку курсу. Для отримання додаткової інформації, будь ласка, прочитайте правила в модулі. Для кого призначені стипендії?

   Стипендії спрямовані як на громадян Італії, так і на іноземців, які бажають відвідати майстрів Інституту Міланського моди.

   Коли потрібно подати заявку?

   Заяву на отримання стипендії необхідно подати до 30 листопада 2024 року.

   Розташування

   • Milan

    Milano Fashion Institute via Durando, 38, 20158, Milan

   Запитання