Metropolitan State University Saint Paul

Metropolitan State University Saint Paul

Metropolitan State University Saint Paul

Введення

Історія та місія Держави Митрополії

З 1971 р. Державний університет Метрополітен відданий задоволенню потреб вищої освіти жителів Міннеаполіса – Сент-Пол. Ми є повністю акредитованим всеосяжним університетом і членом системи вищої освіти штату Міннесота.

Заява місії університету

Державний університет Метрополітен - це всеосяжний міський університет, який прагне задовольнити потреби вищої освіти міст-побратимів та більшої кількості мегаполісів.

Університет надаватиме доступну, якісну гуманітарну, професійну та аспірантську освіту громадянам та громадам мегаполісу, з постійним акцентом на недостатньо забезпечені групи, включаючи дорослих та кольорові громади.

У контексті навчання протягом усього життя університет буде будувати свою національну репутацію інноваційних програм, орієнтованих на студентів, які дозволять студентам з різних країн досягти своїх освітніх цілей.

Університет прагне до досягнень академічної майстерності та партнерських відносин з громадою через навчальну програму, викладання, стипендії та послуги, призначені для підтримки міської місії.

Заява про університетське бачення

Університет Метрополітен, член Державного коледжу штату Міннесота та університетської системи, стане головним міським, державним, всебічним університетом у столичному районі Міст-побратимів і надаватиме якісні, доступні освітні програми та послуги в середовищі, орієнтованому на студентів. .

Викладачі, співробітники та студенти штату Метрополітен відображатимуть багате різноманіття району, будуватимуть культурно компетентну та антирасистську навчальну спільноту та демонструватимуть непохитну прихильність до громадянської участі.

Університетські цінності

Досконалості

Ваша освіта повинна бути найкращою. Оскільки ви не просто вкладаєте гроші, ви вкладаєте час і пристрасть. Отже, ми ставимо пріоритетом надання інноваційних високоякісних навчальних програм від викладачів, які є експертами у своїх галузях. Ми не просто допомагаємо вам здобути науковий ступінь. Ми допоможемо вам підготуватися до вашого майбутнього.

Залучення

Ми підключені до нашої спільноти і беремо активну роль у її успіху. Ми співпрацюємо з регіональними підприємствами та організаціями, щоб надати нашим студентам реальний досвід навчання. І ми пропонуємо себе як ресурс місцевим групам, які працюють над покращенням нашої місцевої громади.

Різноманітність та включення

Ми відзначаємо та включаємо всі голоси у наші пошуки якісної вищої освіти. Ми цінуємо всі форми різноманітності, незалежно від етнічної приналежності, релігійних чи сексуальних уподобань, рівня доходу, стилю навчання чи сфери наукової спрямованості. Всіх вітають. Всі цінуються.

Відкритий, поважний клімат

Студенти краще навчаються в безпечному, відкритому та поважному середовищі. Ви знайдете його тут. Ми закликаємо студентів та викладачів вести значущі бесіди, які охоплюють різні точки зору та перспективи. Вони забезпечують багатий досвід та здорову модель спілкування, яку студенти можуть взяти до своєї кар’єри.

Цілісність

Доброчесність - це не одностороння вулиця. Тож, наскільки ми очікуємо, що наші студенти будуть поводитися чесно, етично, ми також вимагаємо того самого від себе. Ми прозорі в тому, як ми працюємо. Ми подбаємо про те, щоб усі голоси були почуті. І ми несемо відповідальність за свої дії. Ви не заслуговуєте ні на що менше.

Розташування

  • Saint Paul

    East 7th Street,700, 55106, Saint Paul

    Запитання