Keystone logo
Merito Group: WSB Merito Universities & DSW University of Lower Silesia

Merito Group: WSB Merito Universities & DSW University of Lower Silesia

Merito Group: WSB Merito Universities & DSW University of Lower Silesia

Введення

Якщо ви думаєте про навчання в Польщі, серці Європи , ви за крок від правильного вибору. Наші університети відрізняються високою якістю освіти, семінарськими формами навчання, викладачами – спеціалістами у своїй галузі, доступною організацією навчання.

Все це допоможе вам отримати знання, які ви будете використовувати у своєму професійному житті. Навчання в Університеті WSB Merito та Університеті DSW Нижньої Сілезії є місцем для зустрічі з практиками: наші викладачі отримали свій досвід у найкращих компаніях нашого регіону. До них входять підприємці, власники бізнесу, експерти з фінансів, менеджменту та маркетингу. Вони обговорюють явища та процеси та ілюструють їх прикладами зі своєї професійної діяльності, завдяки чому ви дізнаєтеся про сучасні рішення, які використовуються в повсякденному бізнесі.

12 університетів в 11 містах

До групи входять університети WSB Merito та Університет Нижньої Сілезії DSW, загалом Група має шість університетів і сім факультетів в 11 найбільших містах Польщі. Університети WSB Merito та Університет Нижньої Сілезії DSW посідають дуже високі позиції в найпрестижніших польських рейтингах приватних університетів. Наші дипломні програми адресовані, в першу чергу, тим, хто хоче працювати та навчатися. Навіть на очних програмах заняття плануються лише на 3-4 дні на тиждень, і ми створюємо щільний графік, зводячи до мінімуму проміжки. Більшість наших іноземних студентів також легко поєднують свої дипломні програми університету WSB Merito з роботою.

Особливості кампусу

Наш університет пишається своїми різноманітними кампусами, розкиданими по різних місцях Польщі, кожен з яких пропонує унікальні переваги. Ці різні кампуси не тільки надають студентам багатий культурний досвід, але й надають їм широкий спектр академічних і позанавчальних можливостей. Від галасливого міського середовища нашого кампусу у Варшаві, де студенти можуть спілкуватися з професіоналами галузі та культурними заходами, до спокійної та згуртованої атмосфери нашого кампусу у Вроцлаві, що сприяє більш глибоким зв’язкам з однолітками та викладачами, ми задовольняємо різні вподобання та прагнення. . Наш кампус у Гданську поєднує сучасність із морським відтінком, сприяючи інноваціям та дослідженням у прибережних дослідженнях. Стратегічно розташувавши наші кампуси, ми гарантуємо, що студенти можуть вибрати середовище, яке резонує з ними, водночас користуючись перевагами високоякісної освіти та ресурсів, якими відомий наш університет.

  Прийом

  Легке застосування для навчання - крок за кроком

  Ви можете стати студентом першого циклу (бакалаврату або інженерного факультету) в WSB University після закінчення середньої школи та отримання свідоцтва про закінчення середньої школи. Пам’ятайте, що в Польщі існують різні режими підтвердження атестатів про середню освіту залежно від країни, яку ви закінчили.

  Перед від’їздом до Польщі не забувайте завіряти свій диплом про закінчення навчання. Це документ, який підтверджує освіту, яку ви здобули до цього часу, і дозволяє вам вступити на навчання в країні, де ви навчалися.

  Щоб мати право вступити на програму отримання ступеня WSB, ваші знання англійської мови повинні бути на рівні CEFR B2.
  Якщо у вас немає атестата про середню освіту з англійської мови або визнаної в усьому світі мовної кваліфікації, WSB University оцінить ваш рівень володіння, давши вам письмовий тест і провівши співбесіду по Skype.

  Рейтинги

  WSB Merito University: 3 місце в Польщі

  У престижному рейтингу університетів - Perspektywy 2022 WSB University посів 3-тє місце в Польщі (з 6-го на 3-тє місце порівняно з попереднім роком) і є єдиним недержавним університетом за межами Варшави, який отримав таке високе місце. У рейтингу академічних університетів, 2021 рік – Університет WSB посів 35 місце в Польщі (з 42 до 35 у порівнянні з попереднім роком) серед усіх державних і приватних університетів з правом присудження докторського ступеня.

  Окремі напрями навчання отримали високу оцінку: Національна безпека – 4 місце, Комп’ютерні науки – 5 місце, Менеджмент – 12 місце, Педагогіка – 13 місце, Транспорт – 18 місце, Фізіотерапія – 24 місце. Це велика відзнака для WSB University та успіх усіх його співробітників, студентів і випускників.

  Рейтинг академічних університетів включає 27 показників, згрупованих за сімома критеріями: Престижність, Випускники на ринку праці, Науковий потенціал, Наукова ефективність, Науковий потенціал, Інноваційність та Інтернаціоналізація. Це робить його одним із найбільш масштабних і прозорих освітніх рейтингів.

  Фінальний гала-концерт відбувся 22 червня 2021 року в Олімпійському центрі у Варшаві. Під час урочистого заходу відбулося вручення дипломів ректорам найкращих університетів. Диплом WSB University отримав ректор – доц. Проф. Здзіслава Дацько-Пікевич, доктор філософії.

  Рейтинг Perspektywy University Ranking 2021 включає переважну більшість університетів Польщі. Його методологія класифікації університетів і окремих галузей навчання робить його важливим джерелом інформації для кандидатів на навчання. Оцінюючи університет, Рейтинговий комітет враховує голос академічної спільноти та модифікує його показники.

  Акредитації

  Акредитація AACSB

  Розташування

  • Wrocław

   WSB Meritto University in Wroclaw ul. Fabryczna 29-31, 53-609 Wrocław, Wrocław

  • Warsaw

   Łabiszyńska,25, 03-204, Warsaw

  • Torun

   Młodzieżowa,31a, 87-100, Torun

  • Poznań

   Powstańców Wielkopolskich,5, 61-895, Poznań

  • Opole

   Augustyna Kośnego,48, 45-372, Opole

  • Łódź

   Brzozowa,5, 93-101, Łódź

  • Chorzow

   Sportowa,29, 41-506, Chorzow

  • Bydgoszcz

   Fordońska,74, 85-739, Bydgoszcz

  • Wrocław

   DSW University of Lower Silesia ul. Strzegomska 55, 53-611, Wrocław

   Програми

    Також заклад пропонує:

    Запитання