Keystone logo
Meridian University Магістр психології консультування
Meridian University

Магістр психології консультування

Petaluma, США

24 Months

Англійська

Денне навчання, Заочне навчання

Request application deadline

Mar 2024

USD 21 632 / per year *

Купажований, Дистанційне навчання

* кошторис навчання, який базується на денній реєстрації 32 кредитів на навчальний рік. Вартість навчання оплачується в розмірі 676 доларів за кредит

Введення

Переосмислення професійної практики

Навчальний план магістратури з психології консультування акцентує увагу на клінічних курсах, а також на основних курсах, які підтримують розвиваються студентські стосунки до професійної практики. Магістр психології консультування відповідає навчальним вимогам Каліфорнійської ради з питань поведінкових наук, сенатського законопроекту 33, розділ 4980.36 Кодексу бізнесу та професій (MFT). Цей ступінь також відповідає освітнім вимогам Каліфорнійської ради з питань поведінкових наук, законопроекту Сенату 788, розділ 4999.33 Кодексу бізнесу та професій для ліцензованого професійного клінічного радника (LPCC).

"Ми не отримуємо мудрості; ми повинні відкрити її для себе після подорожі, яку ніхто не може взяти за нас і не шкодувати нас".—Марсель Пруст

З одного погляду

ЗАЯВКИ
ПРИЙНЯТО

Щоквартально

НАЙВИЩИЙ СТУПЕНЬ
ВИМАГАЄТЬСЯ

Бакалаврів

НАВЧАННЯ
ФОРМАТ

Гібридний

КРЕДИТИ КУРСОВОЇ РОБОТИ
ВИМАГАЄТЬСЯ

92 кредити

КРЕДИТИ ПОЛЬОВОГО СЛОВА
ВИМАГАЄТЬСЯ

11

ЗАГАЛЬНІ КРЕДИТИ
ВИМАГАЄТЬСЯ

103 Кредити

ВАРТІСТЬ ЗА
КРЕДИТ

$ 676

ІНТЕНСИВНІ
ВИМАГАЄТЬСЯ

4

ПРОГРАМА
ДОВЖИНА

24-36 місяців

ДОЗВОЛЕННЯ ЛІЦЕНЗІЇ

CA MFT
CA LPPC

АКРЕДИКАЦІЯ

WASC

 

159164_psych-ois-lp-2020-img-one.png

Доступні концентрації

КЛІНІЧНА ПСИХОЛОГІЯ

Концентрація клінічної психології наголошує на курсових роботах, узгоджених з практикою психотерапії в таких контекстах, як громадські клініки, приватна практика, програми допомоги працівникам та судово-медична обстановка.

ГЛИБИННА ПСИХОЛОГІЯ

Концентрація психології глибини робить акцент на курсових роботах, які відповідають професійній практиці в таких контекстах, як психотерапія, коучинг, глибокі консультації в організаціях, кар’єрні консультації, викладання.

РОЗВИТКОВИЙ КОУЧИНГ

Концентрація тренерів з розвитку наголошує на курсовій роботі, узгодженій з практикою в таких контекстах, як коучинг виконавців, оцінка розвитку та управління свідомо розвиваються організаціями.

ЕКСПРЕСИВНІ І РУХОВІ МИСТЕЦТВА

Концентрація Expressive and Movement Arts наголошує на курсових роботах, які відповідають професійній практиці в таких контекстах, як звичайні медичні установи, практики коучингу, оздоровчі програми працівників.

ТЕРИНГ ЗДОРОВ'Я

Концентрація психології здоров’я робить акцент на курсових роботах, що відповідають професійній практиці, в таких контекстах, як звичайні медичні установи, практики коучингу, оздоровчі програми працівників.

ІНТЕГРАЛЬНА ПСИХОЛОГІЯ

Концентрація інтегральної психології робить акцент на курсовій роботі, яка відповідає професійній практиці в таких контекстах, як психотерапія, коучинг, глибокі консультації в організаціях, кар’єрні консультації, викладання.

ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ РОЗВИТОК

Концентрація організаційного розвитку наголошує на курсових роботах, узгоджених з практикою організаційного лідерства та розвитку в різних інституційних сферах, таких як: бізнес, некомерційні організації (НУО); та уряд, включаючи такі сектори, як освіта, право та мистецтво.

СОЦІАЛЬНЕ МИСТЕЦТВО

Концентрація соціального мистецтва наголошує на курсових роботах, узгоджених із професійними зобов'язаннями, що включають практики, засновані на мистецтві, які сприяють розвитку громади та соціальним перетворенням.

СОМАТИЧНА ПСИХОЛОГІЯ

Концентрація соматичної психології робить акцент на курсових роботах, узгоджених з професійною практикою, в таких контекстах, як соматичне навчання, практика психотерапії, тренінги з охорони здоров’я, оздоровчі програми для працівників.

ТРАНСФОРМАЦІЙНЕ ЛІДЕРСТВО

Концентрація трансформативного лідерства підкреслює курсові роботи, узгоджені з практикою в таких контекстах, як коучинг виконавців, оцінка розвитку та управління свідомо розвиваються організаціями.

ТРАНСФОРМАТИВНЕ НАВЧАННЯ

Концентрація "Трансформативне навчання" підкреслює курсові роботи, узгоджені з професійною практикою в таких контекстах, як освіта, організаційне керівництво та освіта дорослих.

ТРАНСПЕРСОНАЛЬНА ПСИХОЛОГІЯ

Концентрація трансперсональної психології робить акцент на курсовій роботі, яка відповідає професійній практиці в таких контекстах, як психотерапія, коучинг, консультації в організаціях, кар’єрні консультації, викладання.

ЙОГА ТА ПСИХОЛОГІЯ

Концентрація йоги та психології наголошує на курсових роботах, що відповідають професійній практиці в таких контекстах, як йога-терапія, навчання йоги, практика психотерапії, соматична освіта, дослідження.

"Меридіан пропонує надзвичайну навчальну програму, яка принесла мені користь як в особистому, так і в професійному плані. Я дуже рада кожному, хто вибере" Меридіан "для своєї аспірантури, бо знаю, що вони отримають сувору, але змістовну освіту та широке розуміння психології та її справжньої мети піклуватися про душа ".—ІРЕНЕ ІВЕС, АЛУМНУС

159167_psych-ois-lp-2020-img-two.png

Академічна структура

Академічна структура Меридіана дає студентам гнучкість орієнтуватися у навчальній архітектурі університету способами, які відповідають їх пристрастям, професійним цілям та іншим життєвим зобов'язанням.

Структура створена для того, щоб слугувати різноманітним студентським органам, які живуть по всьому світу, мають різноманітні культурні та клінічні уявлення про свою кар'єру та перебувають на різних етапах своєї професійної подорожі.

Студенти, які навчаються на дипломній програмі, можуть обрати концентрацію та зареєструватися на один чи кілька курсів щоквартально. На додаток до основних курсів для конкретної програми ступеня та якірних курсів, які представляють трансформаційну мету навчання навчальної програми «Меридіан», студенти обирають факультативні курси, які відповідають їх концентрації, фону та кар’єрному шляху.

Формати навчання

Гібридний формат

Гібридний формат навчання "Меридіан" поєднує в собі онлайн-курси з тижневими інтенсивними курсами на місці. Гібридний формат навчання розроблений, щоб дозволити студентам розвивати аспірантуру гнучкими темпами, поєднуючи асинхронні курсові роботи за допомогою спеціальної платформи соціального навчання в університеті, Pivot, відеодзвінків у прямому ефірі з викладачами, синхронного залучення студентської громади та інтенсивних занять на тиждень . Поєднуючи інноваційні методики онлайн-освіти з багатими відеодзвінками та глибокими житловими зв’язками, гібридний формат дозволяє студентам робити внески на місцевому рівні та сприймати їх у всьому світі.

Кожного кварталу студенти проходять один або кілька семитижневих онлайн-курсів. Цей графік надає студентам час між чвертями, щоб відпочити, зайнятися та підготуватися. Крім того, студенти відвідують щонайменше два тижневі інтенсивні курси на місці в навчальному році. Інтенсивні курси проводяться з понеділка по п’ятницю протягом року, інтенсивні інтенсиви проходять у Меридіанському районі затоки та в інших місцях, що розповсюджуються у всьому світі.

Онлайн-формат

У форматі онлайн-навчання Meridian студенти можуть виконати 100% вимог до курсових робіт в Інтернеті. Віртуальні інтенсиви також доступні для студентів, які вирішили не їздити до інтенсивних інтенсивів. Студенти можуть обирати інтенсивні дати, місця та формати, виходячи із своїх особистих обставин та професійних прагнень.

Про Школу

Запитання