Mercyhurst University

Mercyhurst University

Mercyhurst University

Введення

Про

Розташований в Ері, штат Пенсільванія, на пагорбі з видом на озеро Ері, наш кампус площею 75 гектарів відомий як один з найкрасивіших у регіоні. Елементи англійської готичної архітектури здійснюються по всьому нашому Старому місту, в навчальних корпусах і студентських залах.

Carpe Diem.

Засноване на ідеалах служіння, гостинності та підприємництва, що надихало наших засновників, освіта Mercyhurst заохочує розвиток пристрастей до життя і взаємодії з великим світом. Натхненні нашим девізом, "Carpe Diem", наші викладачі та студенти приймають інновації та лідерство в обслуговуванні, оскільки вони роблять різницю в наших воротах і в усьому світі.

Місія

Віра і служба в університеті милосердя

"Радість і надія, горе і страждання жінок і чоловіків нашого часу, особливо тих, які є бідними або засмученими будь-яким способом, є радістю і надією, горем і стражданням послідовників Христа, а також Ніщо справді людське не може знайти відлуння у своїх серцях… Тому християни дорожать почуттям глибокої солідарності з людським родом та його історією ». (Gaudium et Spes, передмова 1)

Такі мрії і реалії залучають кожен католицький університет. Особливо вони звертаються до університетів Милосердя, заснованих Сестрами Милосердя, які вчинили своє життя і працюють, щоб служити бідним, хворим і невисвітленим. Тому натхнення, висловлене в Gaudium et Spes, лежить в основі нашої ідентичності та місії. Освіта Mercyhurst спрямована на залучення студентів до життя і створення лідерів у сфері правосуддя та служіння. У часи значних соціальних змін і викликів це натхнення пояснює наше бачення специфіки нашого Католицького університету милосердя.

Наше натхнення веде нас до тем, що вивчаються, і залучає наші перспективи в навчанні, дослідженнях і наукових починаннях. Таке натхнення є основою виміру соціальної справедливості багатьох наших навчальних і службових програм. Дійсно, таке натхнення направляє цілі нашого університету. Ми хочемо поділитися цим натхненням з тими, хто приходить через наші ворота, шукаючи досконалості в навчанні, професійних знань і майбутнього, сповненого надії.

Наше бачення

Mercyhurst University прагне бути провідним вищим навчальним закладом, який об'єднує досконалість у програмах ліберальних мистецтв, професійних та кар'єрних шляхів, а також послуги для регіональних і світових громад.

Наша місія

Відповідно до своєї католицької ідентичності та спадщини милосердя, Mercyhurst University виховує жінок і чоловіків у культурі, де віра і розум процвітають разом, де краса і сила ліберальних мистецтв поєднуються з вдячністю за гідність роботи і відданість служінню іншим. Впевнені в міцності своїх зв'язків з студентськими факультетами, університетська спільнота надихається зображенням учнів, чий вибір, у житті та роботі, дасть їм змогу реалізувати людські та духовні цінності, вбудовані в повсякденні реалії, та здійснювати лідерство на службі справедливий світ.

Наші основні цінності

Ми:

  • Соціально милосердний, - Милосердя відновлює людську гідність, розширює наші суспільні відносини, і наділяє нас силами співчуття до інших.
  • Глобальна відповідальність, - глобалізація змушує нас навчитися мудро керувати ресурсами Землі і діяти солідарно з її різноманітними народами.
  • Милосердя гостинно, - гостинність милосердя починається з самоприйняття, вітає народи різної віри, етнічних і культурних традицій і тим самим будує громади, які виходять за рамки простої толерантності.
  • Інтелектуально творчий, - Щедрий, допитливий і критичний настрій розуму, який підтримує прагнення до досконалості, що проявляється в академічній спільноті, заохочує нас у нашому довічному пошуку того, що є істинним, хорошим і красивим.
  • Рефлексивно свідомі, - Наше християнське середовище заохочує саморефлексію і споглядання людської поведінки, сприяє балансу розуму, тіла і духу, і в кінцевому рахунку дає можливість розвинути моральний компас для життя цілісності.
  • Посли служб.

Зв'язатися

Управління місійної інтеграції, створене у 2008 році, допомагає Президенту Mercyhurst University у сприянні та інтеграції освітньої місії університету, а також переконаннях та цінностях католицької ідентичності та спадщини Сестер Милосердя, як це представлено в місії та її основній діяльності. цінностей установи. Робота офісу багатогранна, але по суті спрямована на виховання і заохочення всіх членів університетської спільноти від студентів до опікунів для просування місії Mercyhurst. Таким чином, він особливо дбайливо ставиться до католицьких і спонсорує сестер милосердя традицій і служіння.

English Language Requirements

Підтвердьте свій рівень володіння англійською мовою за допомогою Duolingo English Test! DET — це зручний, швидкий і доступний онлайн-тест з англійської мови, прийнятий понад 4000 університетами (як цей) у всьому світі.

Вимоги до вступу на програму

Продемонструйте свою відданість і готовність досягти успіху в бізнес-школі, склавши іспит GMAT – найпоширеніший іспит під час вступу, який оцінює ваші навички критичного мислення та аргументації.

Завантажте міні-тест GMAT, щоб ознайомитися з питаннями, які ви знайдете під час іспиту.

Розташування

  • Erie

    501 East 38th Street, 16546, Erie

Запитання