Keystone logo
© Domus Academy
MELIUSform Business School

MELIUSform Business School

MELIUSform Business School

Введення

MELIUSform Business School , завдяки досвіду у сфері навчання як своїх членів, так і співробітників, з 1996 року привносить унікальне ноу-хау на ринок професійного та управлінського навчання . Мета полягає в тому, щоб позитивно вплинути на майбутнє окремих осіб та організацій за допомогою навчальних курсів, розроблених відповідно до їхніх реальних потреб.

MELIUSform Business School вкладає багато енергії та ресурсів у поширення цінності, про що свідчить постійне навчання, яке відповідає тенденціям світу праці, цікавість, прагматизм та сила для інновацій.

Інновація в плануванні навчання дозволила MELIUSform Business School виграти премію SMAU Milan 2020 та премію AIF Adriano Olivetti як 1-е місце в галузі досліджень та інновацій.

Наша продукція

З MELIUSform безкоштовне ваше навчанняде ви хочете, коли хочете, як хочете!

Наразі MELIUSform Business School проводить свої навчальні курси трьома різними способами:

• у традиційних класах , у привітних та комфортних залах офісів Мілана, Риму та Падуї;

• у прямому ефірі (VLS) , що дозволяє взаємодіяти в режимі реального часу з викладачами та іншими учасниками;

On Demand , або «відкладена трансляція», з максимальним ступенем гнучкості, дотримуючись їх «де хочеш», «коли хочеш» і з «будь-яким пристроєм»: Smart TV, ПК, планшет, смартфон тощо.

У всіх випадках доступ до нового віртуального кампусу MELIUSform гарантується з усіма навчальними матеріалами (роздатковими матеріалами, вправами, тематичними дослідженнями, відео, тестами, новинами тощо), інтегрованими в те саме цифрове середовище, щоб мати можливість вдатися до -поглиблене навчання або відновлення уроків.

Послуги для підтримки вашого навчання

Розміщення та кар'єра

Ми допомагаємо вам створити свій особистий бренд. Ми пропонуємо якісні послуги за допомогою досвідчених психологів та тренерів, які займаються коучингом та репетиторством.

Безкоштовні вебінари

Безкоштовні вебінари з високою освітньою цінністю. Новий спосіб випробувати тренування, комфортно не виходячи з дому та абсолютно безкоштовно.

Безкоштовні програми Excel®

Програмне забезпечення та програми Excel®️ (також безкоштовні). Програмне забезпечення та шаблони Excel®️ для консультування та вирішення мікропроблем під час виконання професій.

Розташування

  • Rome

    Via Duilio, 12, 00192, Rome

    Запитання