Megatrend University

Megatrend University

Megatrend University

Введення

Megatrend University , академічний родинний комплекс з 12 факультетами та одним інститутом, і цього року широко відкриває свої двері для випускників середніх шкіл та пропонує вхід у світ освіти, проведеної за останніми педагогічними стандартами. Форми викладання - лекції, практичні роботи, практикуми, моделювання, оцінювання та оцінка знань - пристосовані до чутливості, ритму, потреб та здібностей молодих людей, які прагнуть пізнати щось нове.

Існує безліч причин, чому ви з легкістю вирішите навчатись у Мегатренді. По-перше, це завдяки надзвичайним навчальним програмам на наших факультетах, ретельно створених відповідно до найвищих навчальних стандартів, чудовому викладацькому складу, найкрасивішій сучасній будівлі, де проводяться всі студентські заходи, і нарешті - завдяки видатній міжнародній співпраці, встановленій з Америки до Японії та від Скандинавії до Південної Африки.

Навчання в Megatrend також передбачає досить насичене соціальне життя, оскільки ми організовуємо та підтримуємо багато провідних культурних, мистецьких та спортивних заходів у країні.

Значення професіоналів, які здобули освіту в цьому університеті, та якість знань, які залишають наші класи, були визнані на ринку праці. Випускники Megatrend University порівняно легко знаходять роботу, а деякі з них мають дуже відповідальну роботу в економіці, фінансах, культурі, засобах масової інформації, безпеки та інших державних компаніях, організаціях та органах в Сербії та в усьому світі. Це найкраще видно з географічно розподілених випускників, асоціації, яка допомагає студентам залишатися на зв'язку зі своїм університетом навіть після закінчення університету.

Наші колишні студенти збираються разом під гаслом:

МИ З Megatrend University - БУЛА ДОБРА ШКОЛА!

Розташування

  • Belgrade

    Maršala Tolbuhina,8, , Belgrade

    Запитання