Mediterranean Agronomic Institute Of Bari CIHEAM IAMB

Mediterranean Agronomic Institute Of Bari CIHEAM IAMB

Mediterranean Agronomic Institute Of Bari CIHEAM IAMB

Введення

CIHEAM Bari - це Центр післядипломної підготовки, прикладних наукових досліджень та проектування партнерських дій у рамках локомотивів в рамках міжнародних програм досліджень та співробітництва.

Середземноморський агрономічний інститут Барі та Інститут Монпельє першими були створені CIHEAM.

CIHEAM Барі користується привілеями екстериторіальності, наданими міжнародним організаціям Республікою Італія через Угоду про створення, підписану уряду Італії в 1962 р., Ратифіковану в Італії законом № 932 від 13 липня 1965 р. Та додатковим протоколом до Угоди. ратифіковано законом N 159 від 26 травня 2000 року.

Будівля кампусу CIHEAM в Барі розпочалася в 1970 році поблизу Валенцано. Нинішня штаб-квартира була відкрита 27 жовтня 1972 року.

Відповідно до Плану дій CIHEAM на 2025 рік для Середземномор'я (CAPMED 2025), CIHEAM Bari бере участь у низці заходів, що забезпечують платформу для установ та організацій, які бажають співпрацювати на всій території Середземномор'я. Крім того, накопичений досвід може часто передаватися в інші регіони світу. Особлива увага приділяється залученню випускників барі CIHEAM, особливо в країнах їх походження.

Співпраця та науково-дослідні заходи стосуються таких важливих питань, як продовольча безпека, подолання бідності, нарощування потенціалу на інституційному рівні, більш ефективне використання природних ресурсів, поліпшення сільськогосподарського виробництва та продуктивності, сприяння органічному землеробству, розвиток стійких продовольчих систем, стійкість до клімату зміни, інтегроване управління прибережними районами, розширення гендерних можливостей, рибальство та аквакультура тощо.

Мережеві заходи, що проводяться CIHEAM Bari, беруть участь у сотнях установ, розташованих у кількох країнах, що об'єднує професійні контакти, інституційні та багатосторонні партнерські відносини, відносини між країнами та спільні ініціативи з приватним сектором. Це відкриває шлях до самогенеруючого обміну інформацією, технічної та професійної експертизи, публікацій, інноваційних дослідницьких та освітніх заходів, конференцій та семінарів, гармонізації методологічних вказівок тощо.

Мауріціо Раелі є директором CIHEAM Барі з січня 2017 року.

Розташування

  • Bari

    Bari, Італія

    Запитання