Medical College Of Wisconsin

Medical College Of Wisconsin

Medical College Of Wisconsin

Введення

Разом ми можемо побудувати здоровий світ

Студент, вихователь, науковець та лідер громади. Поодинці вони можуть робити багато речей, але разом, питання не в тому, що вони можуть зробити, а в тому, що вони не можуть. Medical College Of Wisconsin об'єднує найдопитливіші уми в науці, медицині, освіті та залученні громади для вирішення найскладніших викликів у галузі охорони здоров'я та суспільства сьогодні. В основі академічної медицини лежать вчені, лікарі та студенти, працюючи разом із громадою, задаючи питання, якими не займається ніхто, і підживлюючи безперервний цикл знань, що формує майбутнє медицини.

Medical College Of Wisconsin","author_url":"","source":""}" />

163589_MCWbuilding.jpg

Наше завдання

Ми - видатний лідер та новатор у навчанні та розвитку наступного покоління лікарів, науковців, фармацевтів та медичних працівників; ми відкриваємо та перекладаємо нові знання з біомедичних та медичних наук; ми надаємо найсучаснішу спільну допомогу пацієнтам найвищої якості; і ми покращуємо здоров'я громад, яким ми служимо.

Наше бачення

Новаторські Pathways до здорового світу.

162517_Capturadepantalla7_edited.jpg

Прийом

Вчіться, відкривайте, впроваджуйте інновації.

Співпрацюйте зі всесвітньо відомими викладачами та піонерами клінічних та наукових досліджень, реалізуючи весь свій потенціал.

Ласкаво просимо до Medical College Of Wisconsin

Нам надзвичайно приємно, що ви розглядаєте можливість продовжити свій навчальний шлях тут. Якщо ви прагнете навчатися в теплому, співчутливому, підтримуючому та міжпрофесійному середовищі, MCW – це місце для вас! На додаток до нашої місії передового досвіду в галузі освіти, досліджень та клінічної допомоги, участь громади глибоко вплетена в структуру нашого закладу.

Ми цінуємо різноманітність та інтеграцію серед наших студентів, викладачів та співробітників і шукаємо учнів, які поділяють наше зобов’язання зміцнювати здоров’я громад, яким ми служимо. За нашу 125-річну історію наші випускники зробили значний і тривалий внесок у національному та міжнародному масштабах завдяки своїм новаторським клінічним лікуванням та інноваційним методам лікування, передовим дослідженням та науковим відкриттям, а також видатному лідерству в галузі охорони здоров’я.

Ми з нетерпінням чекаємо додавання вашого імені до нашого вражаючого списку випускників у наступному році!

З повагою,

Джон Р. Реймонд, старший, доктор медичних наук
Президент і головний виконавчий директор
Професор медицини

«Якщо ви прагнете навчатися у теплому, співчутливому, підтримуючому та міжпрофесійному середовищі, MCW – це місце для вас!»

ДЖОН Р. РЕЙМОНД СЕР., доктор медичних наук, ПРЕЗИДЕНТ ТА ГОЛОВНИЙ ДИРЕКТОР, ПРОФЕСОР МЕДИЦИНИ

English Language Requirements

Підтвердьте свій рівень володіння англійською мовою за допомогою Duolingo English Test! DET — це зручний, швидкий і доступний онлайн-тест з англійської мови, прийнятий понад 4000 університетами (як цей) у всьому світі.

Розташування

  • Wauwatosa

    West Watertown Plank Road,8701, 53226, Wauwatosa

    Запитання