Keystone logo
McWilliams School of Biomedical Informatics at UTHealth Houston Магістр наук з біомедичної інформатики
McWilliams School of Biomedical Informatics at UTHealth Houston

Магістр наук з біомедичної інформатики

Houston, США

39 Hours

Англійська

Денне навчання, Заочне навчання

Request application deadline

Request earliest startdate

USD 10 140 *

Дистанційне навчання, На кампусі

* навчання студентів-резидентів| навчання нерезидентів 34 320 доларів США

Введення

Магістр наук з біомедичної інформатики

McWilliams School of Biomedical Informatics at UTHealth Houston , колишня школа біомедичної інформатики UTHealth Houston (SBMI) пропонує ступінь магістра з біомедичної інформатики за двома напрямками: дослідницьким напрямком і прикладним напрямком біомедичної інформатики. Обидва треки надають студентам знання та навички для надання інноваційних рішень реальних проблем у сфері медичних інформаційних технологій. Обидва треки мають акредитацію CAHIIM і їх можна пройти онлайн. Студенти магістратури також мають можливість зарахувати повний або неповний робочий день на будь-який трек. Семестрові кредитні години, отримані в магістерських програмах, можна перенести в докторську програму.

Акредитація

  • Науковий центр охорони здоров’я Техаського університету в Х’юстоні (UTHealth) акредитований Комісією коледжів Південної асоціації коледжів і шкіл для надання сертифікатів, бакалавра, магістра, доктора та спеціальних професійних ступенів. Зв’яжіться з Комісією коледжів за адресою: 1866 Southern Lane, Decatur, Georgia 30033-4097 або зателефонуйте за номером 404-679-4500, щоб отримати запитання щодо акредитації Наукового центру охорони здоров’я Техаського університету в Х’юстоні.
  • Акредитатором медичної інформатики Наукового центру охорони здоров’я Техаського університету в Х’юстонській школі біомедичної інформатики є Комісія з акредитації медичної інформатики та освіти з управління інформацією (CAHIIM). Акредитацію коледжу для отримання ступеня магістра з інформатики охорони здоров’я було підтверджено до 2026 року. Усі запити щодо статусу акредитації програми слід надсилати поштою на адресу:

Прийом

Навчальний план

Про Школу

Запитання