Massachusetts Maritime Academy

Massachusetts Maritime Academy

Massachusetts Maritime Academy

Введення

Філософія Академії Learn-Do-Learn сприяє навчанню як у класі, так і поза ним. Курси навчання та співпраця дозволяють курсантам отримати практичні знання у своїх галузях у США та за кордоном. Прокрутіть нашу галерею, щоб переглянути наші пропозиції.

USTS Кеннеді

Усі на борту протягом семестру в морі

Sea Term-це шеститижневий практичний рейс. Курсанти, які навчаються на морській інженерії та морському транспорті, повинні пройти принаймні чотири морські терміни - або “семестри на морі”, які зазвичай проходять у січні та лютому між навчальними курсами.

Sea Term надає курсантам можливість ротації під час класового та лабораторного навчання. Це навчання варіюється від експлуатації корабля, обслуговування, стояння на вахті, до навчань.

Студенти першого курсу сплять у трюмах з десятками своїх однокурсників, а курсанти вищого класу живуть у менших трюмах. Різні порти заходу пропонують час для відпочинку та розслаблення. TS Kennedy плаває до американських та іноземних портів Карибського моря - включаючи транзит Панамського каналу та екваторіальну переправу. Відплиття відкриває можливості для розвитку незалежності та впевненості в собі. Усі спеціалісти можуть мати можливість брати участь у Sea Term до отримання вільного місця та їхніх цілей у межах їх конкретної спеціальності.

English Language Requirements

Підтвердьте свій рівень володіння англійською мовою за допомогою Duolingo English Test! DET — це зручний, швидкий і доступний онлайн-тест з англійської мови, прийнятий понад 4000 університетами (як цей) у всьому світі.

Розташування

  • Bourne

    Academy Drive,101, 02532, Bourne

    Запитання