Massachusetts College of Pharmacy and Health Sciences

Massachusetts College of Pharmacy and Health Sciences

Massachusetts College of Pharmacy and Health Sciences

Введення

Готові формувати своє майбутнє? Немає кращого місця для початку.

MCPHS – це приватний некомерційний університет, орієнтований на охорону здоров’я, з повним спектром програм охорони здоров’я. Як навчальний заклад, ми захоплюємося нашими студентами, і вони однаково зацікавлені в просуванні по кар’єрних сходах у життєво важливої галузі. Хоча майже неможливо поставити ціну на те, щоб побудувати своє життя на основі своєї пристрасті, ми думаємо, що ви побачите, що MCPHS – це чудова універсальна цінність за те, що ви отримуєте натомість.

Місія

MCPHS готує випускників до розвитку здоров’я в усьому світі за допомогою передового досвіду, інновацій та співпраці у навчанні, практиці, наукових дослідженнях та дослідженнях, а також трансформувати спільноти, яким вони будуть служити.

Бачення

MCPHS є новатором у сфері охорони здоров’я та професійної освіти, який готує майбутні покоління світових лідерів та просуває системи покращення здоров’я населення.

 • Успіхи студентів: наші випускники готові досягти високих рівнів успіху як у обраній кар’єрі, так і в житті.
 • Студентський досвід: наші студенти є активними учасниками свого навчання, відчувають сильне почуття зв’язку з університетською спільнотою та відчувають повноваження досягати своїх особистих та професійних цілей.
 • Успіхи викладачів та співробітників: наші викладачі та співробітники визнані лідерами у сфері вищої освіти завдяки їхнім постійним зусиллям щодо професійного зростання та співпраці як спільноти.
 • Інфраструктура та технології: наше інтелектуальне, фізичне та цифрове середовище заохочує до співпраці, вдосконалює навчання, впроваджує інновації, сприяє співпраці та підтримує якість у всьому, що ми робимо.

Статистика

MCPHS відданий успіху кожного студента.

Студенти MCPHS професійно орієнтовані та цілеспрямовані та представляють майже кожен штат США та десятки інших країн. MCPHS не тільки насолоджується багатим розмаїттям наших студентів, але також пропонує багату різноманітність програм охорони здоров'я, паралельно міждисциплінарному командному підходу в сучасних закладах охорони здоров'я.

 • 80% студентів повертаються після першого курсу.
 • 72% студентів закінчують навчання за 6 років.
 • Понад 100 програм, які пропонуються в наших трьох кампусах та онлайн, усі розроблені для підготовки наступного покоління лідерів у сфері охорони здоров’я.

Студенти отримують досвід роботи в одних із найкращих медичних закладів світу.

Наші студенти мають доступ до найбільш затребуваних стажувань, клінічних місць і можливостей дослідження прямо у нашому дворі. Від провідних лікарень у центральному штаті Массачусетс і Нью-Гемпшир до бостонської медичної та академічної зони Лонгвуд світового класу, наші студенти отримують цінний реальний досвід роботи в установах, включаючи педіатричну лікарню №1 у країні та найкращу компанію з лікування раку в Новій Англії. центр, щоб назвати декілька.

 • 7500 Середня кількість вакансій серед закладів у медичній та академічній зоні Лонгвуд щороку.
 • 5 клінік і центрів на місці, де студенти отримують практичний досвід роботи з реальними пацієнтами.
 • 22 643 пацієнти, яких відвідали наші студенти сімейних медсестер у рамках наших Манчестерських, Вустерських та онлайн-програм за один навчальний рік.

Як навчальний заклад, наш факультет орієнтований на наших студентів.

На відміну від науково-дослідних установ, наш факультет зосереджений на одному: навчанні. Наші видатні викладачі повного робочого дня є членами національних академій і були президентами національних професійних асоціацій. Вони є редакторами медичних журналів, дослідниками дослідницьких проектів, що фінансуються з федерального бюджету, і бізнес-лідерами. Перш за все, вони є наставниками для наших студентів, доступними та підтримуючими.

 • 826 викладачів MCPHS.
 • 90% штатних викладачів із дипломами.
 • Співвідношення студентів до викладачів 13:1.

Покращення досвіду студентів у живій спільноті.

Не випадково MCPHS знаходиться в Бостоні, Вустері та Манчестері. Ці місця дають нашим студентам доступ до деяких із найпрестижніших закладів охорони здоров’я в Новій Англії. Крім того, наші кампуси киплять студентською активністю. Маючи готові можливості для позакласної роботи та співпраці, наші студенти можуть максимально використати свій університетський досвід.

 • Понад 100 клубів, організацій і очних видів спорту доступні нашим студентам.
 • 35 000+ студентів коледжу живуть у жвавому місті Вустер, Массачусетс.
 • 30+ професійних організацій і клубів доступні в нашому кампусі в Манчестері, Нью-Гемпшир.

  Особливості кампусу

  Заводити друзів. Встановіть зв'язки. Зробіть різницю.

  У MCPHS ви можете налагодити безпосередні зв’язки з іншими студентами та співробітниками, які так само захоплені охороною здоров’я, як і ви. Це принадність бути зануреним у спільноту, повністю присвячену наукам про здоров’я. Беріть участь у незліченних клубах та організаціях, очних спортивних змаганнях, культурних заходах у студентському містечку та багатьох речах, які пропонуються за межами наших дверей. І скористайтеся своїм досвідом тут, у MCPHS.

  Бостон, Массачусетс

  Відчуйте енергію в центрі охорони здоров'я.

  Хоча ми є найстарішим закладом вищої освіти в Бостоні, наш кампус є самим визначенням сучасних інновацій. Розташований у всесвітньо відомому медичному та академічному районі Лонгвуд, усе, що може запропонувати Бостон, знаходиться біля нашого порога. Ця динамічна обстановка надає студентам можливості для академічного та клінічного досвіду в деяких з найпрестижніших медичних та дослідницьких закладів у світі.

  Вустер, Массачусетс

  Живіть і навчайтеся в міському центрі можливостей. Вустер, розташований за 40 миль на захід від Бостона в центрі Массачусетсу, є центром охорони здоров’я та освіти. Друге за величиною місто Нової Англії є домом для понад 30 000 студентів, п’ятнадцяти вищих навчальних закладів, десятків клінік і кількох великих лікарень. У нашому жвавому кампусі в центрі міста ви приєднаєтесь до різноманітної групи відданих своїй справі професіоналів, які працюють над покращенням своєї нинішньої кар’єри або початком нової.

  Манчестер, Нью-Гемпшир

  Процвітайте в згуртованій спільноті. Приблизно в 50 милях від Бостона, наш Манчестерський кампус зручно розташований прямо в центрі міста. Він пропонує чудове поєднання сучасних зручностей та активного студентського населення, а також керованість меншого міста Нової Англії. Насолоджуйтеся невимушеною атмосферою, магазинами, ресторанами, історичною архітектурою та класичним шармом Нової Англії.

   Стипендії та фінансування

   Стипендія MCPHS Advantage Scholarship

   Успішно закінчивши будь-який ступінь MCPHS на денній формі навчання, ви матимете право на стипендію в розмірі 50% на навчання для отримання одного з шести магістерських ступенів онлайн на неповний робочий день, включаючи MBA з менеджменту охорони здоров’я!

   Оскільки ми серйозно ставимося до освітніх, професійних і фінансових потреб наших студентів, ми робимо значні інвестиції в їхній подальший академічний розвиток. Ми надамо будь-якому студенту MCPHS, який успішно закінчить будь-який ступінь MCPHS денної форми навчання, стипендію на навчання для однієї з наступних шести заочних онлайн-магістерських програм:

   • MBA в галузі управління охороною здоров'я
   • Магістр суспільної охорони здоров'я
   • Магістр наук у сфері регулювання та політики охорони здоров'я
   • Магістр наук про здоров'я
   • Магістр наук з клінічних досліджень
   • Магістр наук у галузі клінічного менеджменту

   Стипендія MCPHS Advantage Scholarship не тільки полегшує фінансовий тягар, пов’язаний із отриманням другого або вищого ступеня, але й дає вам швидкий шлях до успіху в широкому спектрі сфер охорони здоров’я. Наш міждисциплінарний, командний підхід розроблений, щоб розширити ваші освітні та професійні можливості.

   Рейтинги

   Університет №1 у США для заробітку

   Рейтинг Wall Street Journal/Times Higher Education College Rankings за 2018 рік ставить випускників MCPHS на перше місце.

   Фінансовий кредитний рейтинг AA Standard and Poor's (S&P).

   MCPHS отримав найвищий рейтинг фінансової міцності та стабільності від Standard and Poor's (S&P).

   №4 Коледж США, який найбільше трансформувався

   У списку журналу Money Magazine 2020 року про коледжі, які найбільш трансформуються, MCPHS займає четверте місце в країні.

   English Language Requirements

   Підтвердьте свій рівень володіння англійською мовою за допомогою Duolingo English Test! DET — це зручний, швидкий і доступний онлайн-тест з англійської мови, прийнятий понад 4000 університетами (як цей) у всьому світі.

   Розташування

   • Boston

    179 Longwood Ave Boston, 02115, Boston

    • Worcester

     19 Foster St., 01608, Worcester

     • Manchester

      1260 Elm St., 03101, Manchester

      Запитання