Masan University

Masan University

Masan University

Введення

У 2012 році Masan University заявив про своє бачення на основі прихильності та думок викладачів. Це також була наша обіцянка щодо інновацій, на чому ми зосереджувались. Інновація означає внесення змін до чогось зсередини, коли відчувається, що все було мляво. Він також передає повідомлення про те, що "Для виживання всіх нас спочатку потрібно внести зміни в себе".

Masan University хоче служити надією нашого часу. Надія безпосередньо пов’язана з постановкою бачення. Бачення базується на тому, на що багато людей сподіваються і бажають. Коли їхнє бажання збігається з переконанням "Це буде досягнуто", Masan University може стати сильнішим.

Для цього адміністративні бюро та відділи школи зібралися з розумом, щоб скласти плани дій. Masan University зосереджує свою увагу на здатності вживати заходів шляхом впровадження парадигми освітньої організації та зміцнення мереж. Masan University готовий дотримуватися наступних трьох моментів:

"Мрії".

По-перше, найкращим надбанням людини може бути «мрія». Мрії сняться «людям». Коли люди наберуться своєї мудрості, можуть з’явитися кращі ідеї та плани дій.

"Насолоджуватися"

По-друге, нам потрібно "насолоджуватися" речами. Енергія творення рухається вільнодумними людьми. Ми можемо бути успішними, коли знаємо, як насолоджуватися речами до такої міри, що болісні переживання можна оцінити.

"Наші студенти"

По-третє, ми зосереджуємось на задоволеності споживачів освіти, наших студентів. Здатність розважити, здивувати та зачепити студентів є перевагою конкурентоспроможності нашого університету.

Те, що ми називаємо цінністю бренду, створюється завдяки імідж-маркетингу. Ось чому важливо розвивати образ, що „я пишаюся своєю школою, Masan University “ у серцях та умах учнів нашої школи, слухаючи їхні голоси та слідуючи новим тенденціям в освіті.

Ми будемо щиро прагнути відповідати очікуванням тих, хто піклувався та проявляв інтерес до Masan University . Освіта починається з нескінченної туги та віри у нові знання та технології. Masan University намагатиметься виховувати пристрасть до освіти.

Розташування

 • Masanhoewon-gu

  Masanhoewon-gu, Південна Корея

  Програми

   Також заклад пропонує:

   Запитання