Marquette University Law School

Marquette University Law School

Marquette University Law School

Введення

Люди обирають конкретну юридичну школу з багатьох і різних причин. Я знаю, що багато хто з вас обиратиме школу, бо вважаєш, що це «найкраща» юридична школа, в яку ти можеш потрапити. Деякі з вас хочуть відвідувати школу в певному географічному регіоні, тоді як інші вибиратимуть навчальний заклад, оскільки вважаєте, що його програма пропонує спеціалізацію в певних галузях права. Можливо, деякі заявники хочуть відвідувати школу з певною релігійною приналежністю. І всіх вас турбує вартість юридичної освіти, а також цінність та товарність вашого ступеня доктора юридичних наук після закінчення університету.

Це всі обґрунтовані міркування, і Маркетт заслуговує на вашу серйозну увагу з будь-якої з цих причин. Однак, я пропоную, є ще деякі речі, про які вам також слід подумати. По-перше, яким буде ваш досвід на юридичному факультеті? Ви станете частиною підтримуючої родини студентів, викладачів, адміністраторів та випускників? По-друге, якою людиною ви станете в результаті своєї юридичної освіти? Чи допоможе вам юридичний факультет здобути повагу до всіх людей та розуміння того, як закон може допомогти людям вирішити важкі проблеми, часто в періоди сильного стресу? Чи станеш ти кращою людиною після юридичного факультету чи ні?

Для мене закон - це допоміжна професія. Як католицька та єзуїтська юридична школа, ми маємо особливий обов'язок забезпечити, щоб освіта, яку надає Marquette, покликана посилити повагу наших студентів до всіх людей, одночасно забезпечуючи, щоб наші студенти стали кваліфікованими юристами, які можуть досягти успіху в юридичній професії .

Маркет надає вам незвичайну можливість. По-перше, ми видатний юридичний факультет. Наша навчальна програма розроблена для того, щоб ви мали основні знання, навички та цінності, необхідні для адвокатської діяльності у двадцять першому столітті. Ми надзвичайно пишаємося тим, що готуємо юристів - юристів, які практикують у всіх сферах професії, у приватних фірмах та державних установах, у Вісконсіні та по всій території Сполучених Штатів. Не випадково, що багато наших випускників є суддями штатів та федеральних округів, і що багато Marquette University Law School є діловими та політичними лідерами. Ми навчаємо наших студентів володіти навичками досягти успіху в будь-якій галузі нашої професії, яку вони обрали. Частина єзуїтських традицій освіти заохочує студентів стати агентами позитивних змін у суспільстві. Це особливо важливо на юридичному факультеті.

Розташування

 • Milwaukee

  West Michigan Street,1215, 53233, Milwaukee

  Програми

   Також заклад пропонує:

   Запитання