Keystone logo
Mandarin House

Mandarin House

Mandarin House

Введення

Понад 50 000 студентів з 100+ національностей обрали Mandarin House як свою школу китайської мови, і наші знання та репутація, допомагаючи студентам досягти своїх китайських цілей, є другою за краще.

Ми пишаємося тим, що завоювали міжнародні нагороди, досягли найсуворіших стандартів якості акредитації та працювали лише найкращі вчителі та персонал, котрі всі присвятили одне: надаючи вам змогу майструвати китайську мову якнайшвидше та ефективніше.

2017 - ще один новий старт! Наша місія залишається незмінною; ми хочемо, щоб ви навчали Мандарин на своїх умовах, швидко та ефективно.

Мандаринський дім був одним із перших приватних шкіл китайців, заснованих у Китаї. Наша місія полягала в тому, щоб надати мандаринським студентам школу, яка запропонувала гнучкі курси та опрацювати навчальні курси, які допоможуть вам в найкоротший, найефективніший спосіб освоїти мандарин.

Після 10 років викладання китайської мови, Mandarin House допомагає понад 20 тисячам студентів з усього світу досягти своїх мовних цілей навчання. Ми змінили ф'ючерси учнів, допомагаючи їм опанувати мандарин і відкривати величезний світ бізнес та соціальних можливостей.

2014 рік - це десятий рік навчання мандарин. Наша місія залишається незмінною; ми хочемо, щоб ви навчали Мандарин на своїх умовах, швидко та ефективно. Натисніть на посилання нижче, щоб дізнатись більше про те, чому 10 років навчання Мандарін Хаус, зробіть нас потрібною для вас школою.

Мандатин Хаус акредитації

З 2004 року Mandarin House приніс міжнародні стандарти якості у всіх аспектах експлуатації та надання послуг до Китаю. Там не повинно бути виправдання для прийняття інших стандартів, крім найкращих.

Спираючись на цю віру, ми пишаємося тим, що якість акредитована Міжнародною асоціацією мовних центрів (IALC). Заснована в 1983 році, IALC є мережею високоякісних, незалежних мовних шкіл, які навчають свою рідну мову для іноземних студентів. Існує суворий процес прийняття та постійна процедура моніторингу, яка охоплює всі аспекти наших операцій, управління місцями, навчальний план та якість наших викладачів / персоналу, серед іншого.

 • Мандарин Хаус з гордістю є єдиною в Китаї школою членів IALC
 • Mandarin House є урядом, визнаним для надання Bildungsurlaub німецьким студентам
 • Мандарин Хаус визнаний тим, що Шведське Міністерство освіти і науки надає студентам шведські студенти
 • Мандарин Хаус зареєстрований в Hanban як офіційний центр тестування HSK, BCT та YCT.

Наша експертиза

Мандаринський дім був першою приватною китайською школою в Китаї, щоб:

 • Розробити власний структурований, цілісний навчальний план, заснований на фундаментальному принципі забезпечення реального навчання китайської комунікації.
 • Пропонуйте молодші курси, включаючи перші літні табори Китаю та самостійно розроблену програму для молодших школярів, також зосереджені на реальних китайських мовах.
 • Впроваджуйте широко прийняту модель оперативної роботи для програм групового класу, яку сьогодні бачать у приватних школах Китаю.
 • Будьте в міжнародному масштабі акредитованими IALC
 • Бути вибраним, а також першим, хто виграє STM у світі Мовця року.
 • Проведення великої міжнародної конференції за кордоном.

Наші нагороди

Іноді в Китаї важко взяти щось у номінальному значенні, і важко сказати, чи школа говорить правду, або просто кажучи порожніми словами. Обговорення є дешевим, і, заявивши, що це китайська провідна китайська школа, ми змушені поділитися деякими визнаннями та нагородами, отриманими нами в Китаї та на міжнародному рівні.

Одним з наших найяскравіших досягнень стало визнання, яке ми отримали від агентств та організацій, які вивчають іноземну мову за кордоном, за програму "Світова премія", присвоєної журналом Study Travel. У 2008 році ми були номіновані як перша і сучасна лише китайська мова, і з тих пір були призначені ще 7 разів, а завершенням нагородження головного призу для цієї категорії в 2009 і 2013 роках.

За словами нашого генерального директора, пані Жасмин Біан, "ми дуже пишаємося тим, що виграли Зіркову премію ... (і) ми будемо продовжувати наполегливо працювати і надавати професійний сервіс нашим студентам з усього світу. Мандаринський дім вітає вас у Китаї.

Інші визнання включають в себе рекомендацію в довіднику "Lonely Planet China Guide" та перемоги на правах хостингу на 28-му щорічному семінарі IALC 2011 року, в якому в кінцевому підсумку присутні трохи більше 300 фахівців з мови з усього світу, які демонструють нашу школу велику похвали та захоплення у процесі стати найбільшою подією за кордоном, яка колись проходила в Китаї.

Незалежно від того, де ви знаходитесь, ми можемо допомогти вам у вашому прагненні оволодіти китайською мовою.

Mandarin House активно співпрацює з сотнями партнерських організацій у всьому світі; в тому числі університети, школи та агентства (як державні, так і приватні), щоб надати нашим нагородам мовні програми студентам з усього світу.

10 причин, чому Вибирайте Мандарин Хаус

1. Міжнародно акредитована IALC - Єдиною школою в Китаї, щоб визнати нашу якість таким чином.

2. Заснована в 2004 році та одна з перших приватних шкіл китайців, ми допомогли понад 50 000 іноземних студентів з 100 національностей говорити про мандарин.

3. Визнана Ханьбаном як офіційним центром вивчення китайської кваліфікації в Китаї.

4. Кваліфіковані та досвідчені викладачі. Всі вони ступеня кваліфіковані, двомовні, всебічно підготовлені і мають в середньому 5000 китайських навчальних годин досвід.

5. Саморозвиток навчальної програми. Регулярно оновлюються та переглядаються, розроблені нашими колишніми кращими викладачами та відповідають HSK та Європейському CEFR.

6. Широкий спектр програм для 11 рівнів китайської мови, заняття невеликими групами, приватні заняття, спеціалізовані китайські заняття, підготовка іспитів до HSK, підготовка китайських викладачів, стажування та молодші літні програми.

7. Велике студентське життя. Facebook, мережі випускників та веселощів, щотижня проводяться культурні заходи, такі як китайська кухня, каліграфія, екскурсії по місту, кунг-фу та багато чого іншого.

8. Ряд якісних варіантів розміщення - сімейний будинок, приватні апартаменти-студії та спільні апартаменти.

9. Центральне, сучасне місце розташування розташоване прямо в центрі центрального Пекіна, Шанхаю, Сучжоу, Гуанчжоу, Шеньчженя, Ченду, Гонконгу та Нью-Йорка з просторими, чистими та спеціальними приміщеннями.

10. Доброзичливий, професійний сервісний персонал, який вітає вас і допомагає вам оселитися в Китаї. Вони також дають вам можливість покращити свій китайський рівень поза класом!

Розташування

 • Shanghai

  Head Office 12F, 650 Hankou Road, , Shanghai

  • Beijing

   Suite 317, Tower 16, China Central Place, 89 Jianguo Road, , Beijing

   • Hong Kong

    Unit 2&5, 3F, Beautiful Group Tower, 74-77 Connaught Rd Central, Hong Kong Island, , Hong Kong

    • Guangzhou

     Suite 1403, Tower B, Zhongtai International Plaza, 161 West Linhe Road, , Guangzhou

     • Shenzhen

      Suite 1118, Xinhua Insurance Building, 171 Mintian Road, , Shenzhen

      • New York

       22 Rock Plaza, 22 West 48th Street, 10036, New York

       • Chengdu

        Suite 1708, Times 8, No.68, Zhiquan Section, Dongda Street, Jinjiang District, 610065, Chengdu

        • Suzhou

         Room 610, Building A, Xin Tian Xiang Plaza, 388 Su Ya Road, Suzhou Industrial Park, , Suzhou

         • China Online

          China Online, Китай

          Програми

           Також заклад пропонує:

           Запитання