Malmö University

Malmö University

Malmö University

Введення

Malmö University прагне бути частиною суспільства на всіх рівнях. Незалежно від того, регіонально, на національному або глобальному рівні, його спрямованість полягає в тому, щоб зробити світ кращим і більш справедливим місцем.

Ми маємо місію бути активним центром досліджень, освіти та інновацій. Наші дослідження часто мультидисциплінарні та проводяться у співпраці з партнерами поза межами університету.

Навіщо вибрати Malmö University ?

Malmö University ...

Спільна робота

Пропонує якісну освіту, в якій вчителі та учні працюють у тісній співпраці, і студенти стають важливими учасниками процесу навчання.

Підприємницький

Сприяє підприємницькому та інноваційному навчальному середовищу, яке впливає та впливає на освіту та дослідження в Malmö University .

Багатопрофільна

Похвалиться міждисциплінарними програмами, за допомогою яких студенти навчаються на різних факультетах, що мають вирішальне значення для все більш складного ринку праці.

Різноманітний

Дійсно міжнародні аудиторії, де близько третини учнів володіють міжнародним досвідом, є безцінними для студентів, які шукають глобальну кар'єру.

Великий, але не надто великий!

Дев'ятий найбільший вищий навчальний заклад Швеції з 24 000 учнями.

Глобальний

Студенти мають можливість навчатися за кордоном. У нас є угоди з приблизно 250 університетами по всьому світу.

Зручно

Міжнародний аеропорт Копенгагена Каструп (Данія) знаходиться лише за 20 хвилин їзди на поїзді, а до міста Копенгагена - за 30 хвилин. Мережеві посилання звідси можуть поїхати на поїзді по всій Європі та на літаку, в будь-якій точці світу!

Розташування

  • Malmö

    Nordenskiöldsgatan 1, 211 19, Malmö

Запитання