Malaysia University of Science and Technology

Malaysia University of Science and Technology

Malaysia University of Science and Technology

Введення

Ласкаво просимо

Відкрийте для чого MUST - це один з провідних університетів у Малайзії. З нашого нагородами співробітника до нашої унікальної педагогіки навчання, MUST дійсно обладнана, щоб бути університетом вибору для студентів, які хочуть зробити світле майбутнє.

ВСТАНОВЛЕННЯ Malaysia University of Science and Technology

У 1995 році тодішній прем'єр-міністр Тун д-р Махатхір Мохаммад та делегація з Малайзії здійснили робочий візит до Массачусетського технологічного інституту (MIT) і схвалили створення університету, створеного за технологією MIT. У січні 1997 року було підписано угоду про створення Malaysia University of Science and Technology (MUST).

У роки своєї формування компанія MUST була повністю підтримана і підтримувалася MIT, всесвітньо відомим університетом, який відзначив свою освіту та дослідження в галузі передової науки та техніки.

84252_pexels-photo-1153213.jpeg

ЕМУЛЯЦІЯ НАВЧАННЯ СВІТОВОГО КЛАСУ І МЕТОДИ НАВЧАННЯ.

Malaysia University of Science and Technology наслідує світовий клас методики викладання та навчання, що заохочує творчість, аналітичне мислення, вирішення проблем, інновації та створення команд. Це ті якості, які довели свою успішність у виробництві підприємницького лідерства у сфері технологій та бізнесу.

ПОВИНЕН також підтримувати науково обгрунтовану культуру у всіх галузях експертизи, щоб забезпечити глибоке розуміння та впевненість у вирішенні практичних проблем. Модель світового класу стала поштовхом до культури "ПОВИНЕН", яка є живим, інноваційним та цільовим для нашого місцевого середовища.

85316_IMG_7246.JPG

Розташування

  • Petaling Jaya

    Block B, Encorp Strand Garden Office, NO. 12, Jalan PJU 5/1, Kota Damansara, 47810, Petaling Jaya

Запитання