Maitripa College

Maitripa College

Maitripa College

Введення

Майтріпа коледж є першим коледжу тибетського буддизму в Тихоокеанської північно-західної, і був господарем саміту навколишнього середовища Далай-лами в травні 2013 року. Майтріпа Коледж заснований на переконанні, що буддійська думка і практика мають значний вклад вносять в американське суспільство і культуру. Під керівництвом Геше лхарампа, Yangsi Рінпоче, освітня модель Майтріпа грунтується на трьох стовпах вченості, медитації і послуг, забезпечуючи споглядальний і перетворюючої освітнього досвіду. Стипендії і висвячених сангхи стипендії, гнучкий графік, а також пам'ятки Портленд, штат Орегон, покласти доступнішою вищу освіту або безперервна освіта в межах досяжності. Майтріпа є як коледж і Будийские центр.

Майтріпа коледж

Філософія освіти: Три стовпи

Ми віримо в силу освіти, щоб розвивати наш потенціал, щоб створити змістовне життя. В основі освіти Майтріпа коледжу є трьома стовпами Scholarship, медитації та служби.

Три стовпи освіти в коледжі Майтріпа

Для обох магістра мистецтв в буддійських досліджень і магістра богослов'я градусів, три стовпи Scholarship, медитації та служби є основою. Ми розуміємо, що один з цих трьох стовпів доступний в ряді різних способів в нашому житті-усвідомленості тренувань, Дхарма-центрів, коледжів і некомерційних організацій всюди. Тільки в Майтріпа коледжі вони об'єднані, щоб створити перетворюючу і інтегроване освіту, яке засноване на традиції.

Унікальний для Майтріпа коледжу є той факт, що наші медитації і філософії курси викладаються як навчені західними вченими і традиційно підготовлених тибетських майстрів, в тому числі ядро ​​нашого факультету в даний час, геше лхарампа Yangsi Рінпоче, який вільно володіє англійською мовою і дає інструкції таким чином, що розслаблений, люблячий, і прямо зі свого власного досвіду.

Стипендія

Завдяки суворої академічної розслідування, в тому числі курси по Ламрім, мадхьямакі, які брали участь Буддизм, Історія буддійської філософії, теорії і методи, і багато іншого, у нас є доступ до обох широтою вченості, доступною в західній академії і глибину знань і мудрості, переданої через традиції гелуг тибетського буддизму. Завдяки відкритому діалогу та семінар-стиль класів, наш факультет і студенти роблять буддійська наука оживають.

Медитація

На відміну від багатьох місць, де можна практикувати усвідомленість або медитують сьогодні, наші курси медитації в поєднанні з вивченням і пропонують чіткий і прямий шлях до освоюватися з розумі. Через початкового впливу на шляху через класичної та сучасної літератури, а потім відразу ж, сидячи на практиці ж, ми створюємо карту для розуміння нашого досвіду в медитації. В результаті медитації стовпа, ми дізнаємося протиотрути до тривожних або тупий розум-як в теорії і практиці. Наші класи відразу ж сучасні, зосереджені на загальних питаннях і неправильних уявлень сучасної практики, а також древній, натиснувши на традиційні і перевірені часом методи для ознайомлення себе з розумом.

Служба

Стовп служби, де "каучук зустрічає дорогу» в рамках освіти Майтріпа коледжу. Вивчення відносини поза коледжу підстав, студенти в парі з партнером співтовариства, з яким вони присвячують свій час і зусилля в обслуговуванні. Працюючи в хоспісі, в тюрмах, в школах, з бездомним, в міжконфесійних середовищі, або в будь-яку кількість інших можливостей добровольців в Портленді і навколо нього, студенти керуються розвивати приватне духовну освіту в якості основи, з якої, щоб взяти їх дослідження і практикуватися від подушки і в світ, щоб принести користь іншим.

У своєму першому семестрі служба навчання освіти, студенти зосередитися на потребах аналізу дослідження цільових груп соціальних служб в Портленді. У наступних семестрів студенти тренуватися і врешті-решт є з вибраними організаціями-партнерами, а також брати участь у регулярних сесіях структурованої рефлексії та аналізу в невеликих групах з Yangsi Рінпоче та іншими співробітниками Майтріпа. Одночасно студенти отримати користь з досвіду ряду запрошених ораторів від місцевих сервісних організацій, які приєднаються до класу, щоб поділитися своїми знаннями і натхнення.

Сервісна програма навчання завершується в кінці двох років з усній і письмовій формі презентацій, які прагнуть інтегрувати внутрішні та зовнішні досвіду студентів в процесі експлуатації, а також контекстуалізувати їх досвід обслуговування в рамках більш широкої парадигми їх утворення на Майтріпи.Цього недостатньо, щоб стати пристрасними. Ви повинні діяти. Є два аспекти дії. Одним з них є подолання спотворень і недуги свого власного розуму, тобто, з точки зору заспокоєння і в кінцевому підсумку розсіяти гнів. Ця дія зі співчуття. Інший більш соціальним, більш публічним. Коли щось має бути зроблено в світі, щоб виправити несправедливість, якщо він дійсно стурбований приносити користь іншим, потрібно займатися, брати участь. -його Святість Далай-лама

Розташування

  • Portland

    1119 SE Market St. Portland, Oregon 97214, , Portland

Запитання