Keystone logo
Mahawithayalai Huachiew Chalermprakiet (HCU)

Mahawithayalai Huachiew Chalermprakiet (HCU)

Mahawithayalai Huachiew Chalermprakiet (HCU)

Введення

Університет Huachiew Chalermprakiet був заснований заморським китайським фондом Poh Tek Sieng Tung, який є найбільшою благодійною китайською організацією в тайському суспільстві. Наша постійна політика полягає в підтримці освіти з метою розвитку людських ресурсів у проекті, який ми називаємо «Служба суспільству та розвиток освіти».

Університет Уачієва Шалермпракієта має інституційну історію понад п'ятдесят років, що має шлях розвитку, який можна розділити на три періоди:

1941 р. Заснована акушерська школа лікарні Хуачієв з метою виробництва керівників акушерських служб; вони повинні мати знання та здібності в сестринському та акушерському бізнесі, що застосовуватиметься на благо суспільства та нації.

1982 р. Комітет Фонду Пох Тек Тун, знаючи роботу уряду щодо розвитку нації відповідно до 4-го Національного плану економічного та соціального розвитку (1977-1981 рр.), Розширює колишню лікарню Хуачієва до загальної лікарні, що пропонує лікувальні послуги та поради людям, які приїжджають просити послуги у будь-якій галузі медицини, і на додаток до цього, розширює школу акушерів до коледжу медсестер, де факультет медсестер викладає програму бакалавра в галузі сестринства та акушерства та називає коледж " Коледж Хуачієв ", пізніше відкривши факультет соціальної роботи з програмою бакалавра соціальної роботи як додатковий факультет.

1990 р. - це рік, коли Фонд Пох Тек Тун працює вже 80 років. Фонд має постійну політику щодо підтримки та розширення сфери своєї роботи у вищих навчальних закладах. І щоб шанобливо сприяти королівським заслугам та прославляти королівську честь, смиренно згадуючи велике співчуття та честь королівських п’єд Його Величності Господа Короля та Її Величності Леді Сірікіт Королеви, Фонд Пох Тек Тун має резолюцію підняти статус коледжу Хуачієв до статусу "Університету" і отримує схвалення від університетського бюро на його заснування як університет і отримує велике співчуття та чесноту в милостивому присвоєнні титулу " Університет Хуачієв Шалермпракіет " 11 травня 1992 р., який вважається надзвичайно сприятливий для установи та має значення для китайців, які увійшли під тінь благодаті короля.

« Huachiew » означає «заморський китайський», і це назва, яку фонд використовує як назву лікарні та коледжу фонду.

Розташування

  • Samut Prakan

    Location 18/18 Bangna-Trad Road Km.18, Bang Chalong Subdistrict, Bang Phli District,, , Samut Prakan

    Запитання