Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Liberty University Online

Liberty University Online

Liberty University Online

Введення

Новаторська дистанційна освіта з 1985 року, Liberty університет в даний час найбільший в країні приватною, некомерційною онлайн університету. В рамках найбільшого в світі християнського університету, Liberty University Online пропонує унікальний підхід до онлайн-освіти.

Більш 95000 студентів по всьому світу користуються тими ж якісну освіту, як житлових студентів Liberty, з додатковою гнучкості інтернет-класів. Пропонуючи понад 245 дистанційного навчання градусів від сертифіката на рівні докторантури, Liberty Інтернет є навчання студентів як чемпіонам Христа через інтернет-освіти.

Ступінь дистанційного навчання від Liberty Online це інвестиції, які зроблять все життя вплив. Заняття в інтернет-християнському університеті Свободи вчать в гнучкою віртуальної класній кімнаті, призначеної бути одночасно цікавим і складним. Студенти, які вибирають онлайн-освіту, мають доступ до неймовірне безліч навчальних ресурсів і може завершити свої дистанційні ступеня навчання за своїм власним розкладом.

Свобода незмінно входить до числа 10 кращих онлайн університетів по Інтернет освіти бази даних через його високих показників утримання та градації. Свобода акредитована Комісією з коледжів Південної Асоціації коледжів і шкіл, вищої акредитації можливо.

Чому Liberty University Online?

Більш 245 програм ступеня найбільший, приватною, некомерційною університет США Всі курси, що викладаються з християнського світогляду Найнижчі ціни за навчання серед кращих онлайн університетів

Вимоги до вступу на програму

Продемонструйте свою відданість і готовність досягти успіху в бізнес-школі, склавши іспит GMAT – найпоширеніший іспит під час вступу, який оцінює ваші навички критичного мислення та аргументації.

Завантажте міні-тест GMAT, щоб ознайомитися з питаннями, які ви знайдете під час іспиту.

Розташування

  • Lynchburg

    1971 University Blvd., 24515, Lynchburg

Запитання