Keystone logo
LUMSA University Магістр маркетингу та цифрових комунікацій
LUMSA University

Магістр маркетингу та цифрових комунікацій

Rome, Італія

2 Years

Англійська

Денне навчання

Request application deadline

Oct 2024

EUR 4 390 / per year

На кампусі

Введення

Ступінь магістра з маркетингу та цифрових комунікацій забезпечує комплексне вивчення фундаментальної теорії маркетингу та комунікацій, а також практичних навичок, умінь та інструментів у створенні та наданні контенту як через традиційні, так і цифрові медіа. Після закінчення цього магістра випускники повинні вміти:

  • Продемонструвати передові знання та компетенції щодо теоретичних парадигм і практичних прийомів розробки та реалізації стратегій веб-маркетингу.
  • Продемонструвати знання та компетенції щодо теоретичних парадигм і практичних методів спілкування з різними цілями за допомогою традиційних і нових медіа.
  • Розробити та оцінити ефективність традиційних, а також цифрових і соціальних медіа маркетингових і комунікаційних стратегій.
  • Аналізуйте та оцінюйте контекст і наслідки Інтернету для всіх основних онлайн-дій, включаючи співпрацю, інтерактивність, економіку спільного використання, електронну комерцію та мережу.
  • Виберіть і застосуйте сучасні технології в цифровому маркетингу та розробці програм комунікації, реалізації, моніторингу та оцінці.
  • Застосовуйте відповідні методи, інструменти та техніки для створення та надання ефективного цифрового контенту.
  • Випускники цієї програми можуть продовжити кар'єру в сфері комунікації та маркетингу, консалтингу та підприємств у різних галузях, включаючи приватні, державні, некомерційні, малі та середні підприємства, послуги, а також самозайняті.

Прийом

Стипендії та фінансування

Навчальний план

Результат програми

Плата за навчання програми

Карєрні можливості

Про Школу

Запитання