Keystone logo
© LUMSA
LUMSA University

LUMSA University

LUMSA University

Введення

LUMSA (Libera Università degli Studi Maria Ss. Assunta di Roma) — державний недержавний італійський університет, утворений на католицьких принципах. Це другий найстаріший університет у Римі після Сапієнца, заснований Луїджією Тінкані в 1939 році. LUMSA підзвітний системі державних університетів і присуджує кваліфікації, еквівалентні тим, що видаються державними університетами. Професіоналізм, зростання та розвиток є фундаментальними принципами університету, а також викладання, працевлаштування, дослідження та досвід студентів.

Чому LUMSA

 1. З моменту заснування LUMSA зосереджується на людині. Навчальні курси побудовані навколо студентів, щоб відповідати їхнім потребам у навчанні та підготувати їх до світу праці, не нехтуючи важливістю людських аспектів. Відносини студентів з викладачами та іншими співробітниками університету базуються на слуханні та взаємному обміні. Послуги, які надає університет, покликані допомогти студентам зосередитися на навчанні, особистому розвитку та правильному виборі професії.
 2. Викладацький склад LUMSA є висококваліфікованим і завжди відкритим до обговорення зі студентами, щоб допомогти їм на шляху до кращого розуміння та надати поради щодо організації навчання чи вибору професії. Результати чітко видно з показників задоволеності студентів, коли LUMSA досягла рівня, що перевищує середній по країні (95,9 порівняно з 90,5%).
 3. Середовище, яке пропонує студентам поради та дружній прийом ще до того, як вони зареєструються. Офіс керівництва та навчання та викладачі пояснюють структуру та зміст наших програм навчання та розповідають про життя в спільноті LUMSA . Пізніше студенти отримують наставництво від тих самих репетиторів під час навчання, підкреслюючи безпосередній постійний зв’язок, який є фундаментальним для нашого викладання.
 4. LUMSA пропонує серію грантів і стипендій, щоб допомогти студентам з високим потенціалом і тим, хто зазнає фінансових труднощів; в університеті діє система меритократії як частина загального права на вищу освіту.
 5. Спокійне, упорядковане навчальне середовище, яке заохочує взаємодію та підвищує концентрацію, для справді унікального університетського досвіду. Університетське життя в такому чудовому історичному місті, як Рим чи Палермо, дивовижне та надихаюче.
 6. Навчання та послуги, які ми надаємо, допомагають студентам завершити навчання в запланований термін; Загальні результати університету за цим пунктом залишаються вищими за середні по країні (76,8% проти 60,9%), що дає студентам фору у підготовці до працевлаштування.
 7. LUMSA пропонує стажування спеціалістів через LUMSA Talent Academy, дотримуючись стратегії Job Guidance, а також можливості отримати основні міжнародні кваліфікації, стажування та учнівство (понад 2050 на рік).
 8. Студенти LUMSA мають можливість навчатися за кордоном завдяки нашим міжнародним обмінам і угодам із 324 європейськими та 35 неєвропейськими університетами, а також навчатися в стимулюючому мультикультурному середовищі, яке включає понад 300 іноземних студентів із 55 різних країн. LUMSA є одним із трьох італійських університетів, які отримали позначку ECTS за нашу програму Erasmus+.
 9. Завдяки додатку до диплома, міжнародним програмам і спільним ступеням випускники LUMSA можуть використовувати свої кваліфікації в Європі та в усьому світі.
 10. Студентські резиденції в кампусі LUMSA забезпечують проживання для понад 300 молодих людей поблизу університету для повного досвіду навчання в університеті, включаючи навчання в бібліотеках університету та відпочинок у кафе LUMSA .

Наша історія

Університет було засновано 26 жовтня 1939 року, коли він отримав як канонічне встановлення, так і цивільне визнання італійською державою. Незвично для того часу, його заснувала жінка, Луїджа Тінкані, разом з кардиналом Джузеппе Піццардо, і від самого початку користується захистом і підтримкою Святого Престолу.

Спочатку йому було надано статус і назву Istituto Superiore Pareggiato di Magistero Maria Ss. Ассунта була визнаним державою вищим навчальним закладом і, по суті, був університетом з єдиним факультетом – освітнім – який пропонував вибір програм для отримання ступеню.

Він був заснований з двох головних причин, першою була більш нагальна і практична потреба забезпечити легкий доступ до вищої освіти для черниць, покликаних викладати в католицьких школах; друга, більш глибока, причина полягала в тому, щоб зробити внесок у інтелектуальну та гуманістичну освіту, вільну від ідеологічного тиску часу, який прагнув монополізувати освіту та навчання.

У 1960-х і 70-х роках кількість студентів зростала і розвивалася, зараховуючи студенток і пропонуючи ширший спектр програм.

Як частина чотирирічного плану розвитку університету в Італії, він став «вільним університетом» у 1989 році та переріс у багатофакультетний заклад, який також пропонував програми отримання ступеню, і був одним із перших італійських університетів, який пропонував програми з комунікації та журналістики на факультеті мистецтв. Поступово до портфоліо також додавалися право, політика, економіка та психологія. Особлива увага приділялася освіті та педагогічному навчанню, яке також включало позашкільну освіту та весь сектор соціальних послуг.

Наприкінці дев'яностих також відбулося відкриття кампусів у Таранто (Апулія) і Палермо (Сицилія) з неочікуваним успіхом. У той же час кількість викладацького складу була розширена з точки зору кількості та обов'язків, взявши на себе дослідницькі зобов'язання в різних галузях спеціалізації та розвиваючи міжнародні зв'язки. Особливу увагу було приділено проекту Erasmus, а LUMSA був визнаний Європейським Союзом одним із найкращих університетів Італії для розробки європейських програм.

LUMSA – приватний італійський університет, відкритий для громадськості, який надає визнані кваліфікації; її підтримував і заохочував кожен наступний папа. Він відображає принципи католицизму в підготовці, яку він пропонує, і в освіті молодих людей, які навчаються тут, як у напрямку навчання, так і в вищих цінностях, пов’язаних з його дослідженням, таким як братерство, солідарність, рівність і мир. .

Особливості кампусу

Спокійне, упорядковане навчальне середовище, яке заохочує взаємодію та підвищує концентрацію, для справді унікального університетського досвіду. Університетське життя в такому чудовому історичному місті, як Рим чи Палермо, дивовижне та надихаюче.

Студентські резиденції в кампусі LUMSA забезпечують розміщення для понад 300 молодих людей поблизу університету для повного досвіду навчання в університеті, включаючи навчання в бібліотеках університету та відпочинок у кафе LUMSA .

  Прийом

  Після прибуття студенти з країн Європейського Союзу та університетів, з якими LUMSA має двосторонні угоди в рамках програми ERASMUS +, повинні з’явитися в офісі міжнародних зв’язків LUMSA , щоб завершити свою реєстрацію та заповнити форму заявки на курс (студенти, які беруть участь у Erasmus + програми звільняються від вступних внесків). Терміни реєстрації для студентів Erasmus – кінець червня (I семестр) та кінець листопада (II семестр).

  До відділу міжнародних зв’язків необхідно надати такі документи:

  • Декларація університету, до якого належить студент, що він є студентом Erasmus;
  • Довідка з університету студента про те, що студент, про якого йде мова, зарахований до цього університету та його/її виписка з оцінок.
  • Оригінал заяви (заповнена та підписана заява про реєстрацію)
  • Договір про навчання, підписаний координатором обміну університету студента.
  • Європейське медичне страхування або приватне медичне страхування.
  • Паспорт або посвідчення особи (ксерокопія).
  • Дві фотографії розміру паспорта.

  Кандидати не в ЄС

  Кандидати, які не є громадянами ЄС і проживають за кордоном, також повинні пройти попередню реєстрацію через органи влади Італії (зазвичай італійське консульство) у країні, в якій вони отримали свою академічну кваліфікацію (або перебувають у процесі її отримання), а також свою академічну кваліфікацію ( s).

  Громадяни країн, які не входять до ЄС, мають дійсний дозвіл на проживання

  Кандидати, які не є громадянами ЄС і мають дійсний дозвіл на проживання в Італії (відповідно до положень Закону Італії № 286/98, ст. 39, 5), повинні дотримуватися тієї ж процедури, що й громадяни Італії та ЄС, і подати заяву на попередня реєстрація до кінцевого терміну, встановленого Римським LUMSA University . Кандидати, які мають іноземну кваліфікацію, також повинні надати декларацію цінності, яку можна отримати в посольстві або консульстві Італії в країні кандидата.

  Сертифікат, який видається академічним відділом Консульства, підтверджує, що кваліфікація, отримана кандидатом на рівні середньої школи (для вступу до бакалаврату) або університетського ступеня (для вступу до аспірантури), дозволить йому/їй бути допущеним до вищої освіти в країні, в якій було отримано кваліфікацію. Якщо сертифікати кандидата написані не італійською мовою, необхідно додати офіційний переклад італійською мовою. Якщо тривалість навчання в країні, в якій кандидат отримав кваліфікацію, становить менше 12 років, він повинен надати сертифікат про здачу всіх необхідних іспитів: на перший курс університету (у випадку місцевої шкільної системи триває 11 років) і на перші два роки навчання в університеті (якщо місцева шкільна система триває 10 років).

  Не громадяни ЄС, які проживають за кордоном

  Щоб отримати доступ до курсу в Римському LUMSA University громадяни країн, які не входять до ЄС і проживають за кордоном, повинні мати кваліфікацію, отриману в кінці середньої освіти, яка триває щонайменше 12 років, як це має місце в Італії. Якщо середня освіта тривала менше 12 років, кандидати також повинні пред'явити академічні довідки про те, що вони склали всі іспити, необхідні для:

  • перший рік навчання в університеті (якщо місцева шкільна система триває лише 11 років)
  • перші два роки навчання в університеті (якщо місцева шкільна система триває лише 10 років)

  Для попереднього вступу до LUMSA University необхідно:

  • Попередньо зареєструйтесь онлайн через веб-сайт LUMSA, дотримуючись термінів і вимог Департаменту. Після заповнення електронної форми попередньої реєстрації її потрібно роздрукувати, підписати та надіслати звичайною поштою до офісу студентської адміністрації разом із усіма документами, переліченими в Маніфесті навчання LUMSA .
  • Подайте заявку на попередню реєстрацію до органів влади Італії (посольство чи консульство) у країні кандидата лише для курсу з одним ступенем (попередня реєстрація в будь-якому іншому університеті Італії неможлива).

  Стипендії та фінансування

  Вартість участі встановлена на рівні 3500 євро на рік. Ці витрати покривають плату за навчання, іспити та адміністративні послуги, які надає кожен навчальний заклад. LUMSA пропонує серію грантів і стипендій, щоб допомогти студентам з високим потенціалом і тим, хто зазнає фінансових труднощів; в університеті діє система меритократії як частина загального права на вищу освіту.

  Зараховані студенти, які відповідають кваліфікаційним і фінансовим вимогам, можуть подати заявку на освітні гранти. Сума коливається від мінімум 1989 євро до максимуму 5052,56 євро і змінюється залежно від економічних умов сім’ї та місця проживання студента. Студенти можуть попросити перетворити частину стипендії на навчання в кредит на послуги харчування.

  Фінансова підтримка через гранти, звільнення від плати за навчання та різні групи зі зниженою платою за навчання, проживання через спеціальний пункт обслуговування житла, харчування, підробіток та надбавки для студентів-інвалідів.

  Статистика випускників

  Why study at LUMSA University

  Викладацький склад LUMSA є висококваліфікованим і завжди відкритим до обговорення зі студентами, щоб допомогти їм на шляху до кращого розуміння та надати поради щодо організації навчання чи вибору професії. Результати чітко видно з показників задоволеності студентів, коли LUMSA досягла рівня, що перевищує середній національний рівень (96,5% порівняно з 88,9%).

  Чому LUMSA

  • З моменту заснування LUMSA зосереджується на людині. Навчальні курси побудовані навколо студентів, щоб відповідати їхнім потребам у навчанні та підготувати їх до світу праці, не нехтуючи важливістю людських аспектів. Відносини студентів з викладачами та іншими співробітниками університету базуються на слуханні та взаємному обміні. Послуги, які надає університет, покликані допомогти студентам зосередитися на навчанні, особистому розвитку та правильному виборі професії.
  • Викладацький склад LUMSA є висококваліфікованим і завжди відкритим до обговорення зі студентами, щоб допомогти їм на шляху до кращого розуміння та надати поради щодо організації навчання чи вибору професії. Результати чітко видно з показників задоволеності студентів, коли LUMSA досягла рівня, що перевищує середній по країні (95,9 порівняно з 90,5%).
  • Середовище, яке пропонує студентам поради та дружній прийом ще до того, як вони зареєструються. Офіс керівництва та навчання та викладачі пояснюють структуру та зміст наших програм навчання та розповідають про життя в спільноті LUMSA . Пізніше студенти отримують наставництво від тих самих репетиторів під час навчання, підкреслюючи безпосередній постійний зв’язок, який є фундаментальним для нашого викладання.
  • LUMSA пропонує серію грантів і стипендій, щоб допомогти студентам з високим потенціалом і тим, хто зазнає фінансових труднощів; в університеті діє система меритократії як частина загального права на вищу освіту.
  • Спокійне, упорядковане навчальне середовище, яке заохочує взаємодію та підвищує концентрацію, для справді унікального університетського досвіду. Університетське життя в такому чудовому історичному місті, як Рим чи Палермо, дивовижне та надихаюче.
  • Навчання та послуги, які ми надаємо, допомагають студентам завершити навчання в запланований термін; Загальні результати університету за цим пунктом залишаються вищими за середні по країні (76,8% проти 60,9%), що дає студентам фору у підготовці до працевлаштування.
  • LUMSA пропонує стажування спеціалістів через LUMSA Talent Academy, дотримуючись стратегії Job Guidance, а також можливості отримати основні міжнародні кваліфікації, стажування та учнівство (понад 2050 на рік).
  • Студенти LUMSA мають можливість навчатися за кордоном завдяки нашим міжнародним обмінам і угодам із 324 європейськими та 35 неєвропейськими університетами, а також навчатися в стимулюючому мультикультурному середовищі, яке включає понад 300 іноземних студентів із 55 різних країн. LUMSA є одним із трьох італійських університетів, які отримали позначку ECTS за нашу програму Erasmus+.
  • Завдяки додатку до диплома, міжнародним програмам і спільним ступеням випускники LUMSA можуть використовувати свої кваліфікації в Європі та в усьому світі.
  • Студентські резиденції в кампусі LUMSA забезпечують розміщення для понад 300 молодих людей поблизу університету для повного досвіду навчання в університеті, включаючи навчання в бібліотеках університету та відпочинок у кафе LUMSA .

  Campus Life & Facilities

  LUMSA пропонує стажування спеціалістів через LUMSA Talent Academy, дотримуючись стратегії Job Guidance, а також можливості отримати основні міжнародні кваліфікації, стажування та учнівство (понад 1250 на рік).

  Студенти LUMSA мають можливість навчатися за кордоном завдяки нашим міжнародним обмінам і угодам із 213 європейськими та 29 неєвропейськими університетами, а також навчатися в стимулюючому мультикультурному середовищі, яке включає понад 300 іноземних студентів із 55 різних країн. LUMSA є одним із трьох італійських університетів, які отримали позначку ECTS за нашу програму Erasmus+.

  Кампуси LUMSA в Римі та Палермо є акредитованими тестовими центрами для основних міжнародних кваліфікацій у бізнесі, ІТ, мовах та професіях. Ці кваліфікації включають тест TOEFL з англійської мови як іноземної та CELI Certificazione Ufficiale della conoscenza della Lingua Italiana (визнаний сертифікат компетентності в італійській мові).

  Асоціація ВИПУСКНИКІВ LUMSA - це мережа випускників, професіоналів і підприємців в Італії та за кордоном, створена для забезпечення постійного контакту з колегами та розширення ресурсів і досвіду цього висококваліфікованого закладу як на професійному, так і на особистому рівні.

  LUMSA University is in the Top 10 Countries to Study Abroad

  educations.com Top 10 Europe rankings 2023 badge
  educations.com Top 10 Europe rankings 2022 badge
  educations.com Top 10 Europe rankings 2021 badge

  Розташування

  • Rome

   Borgo S. Angelo, 13 Rome Via di Porta Castello 44, Rome Piazza delle Vaschette 101, Rome Via Pompeo Magno 28, Rome, 00193, Rome

  Запитання