Università LUM - School of Management

Università LUM - School of Management

Università LUM - School of Management

Введення

Народилася в 2004 році, Школа менеджменту університету пропонує 44 університетських магістра, 12 магістрів та понад 40 професійних курсів.

Він просуває безліч ініціатив, таких як семінари, конференції, симпозіуми та школи Саммерс, а також займається питаннями суспільства, права та бізнесу через курси та магістерські програми, передбачені відповідно юридичною школою та школою міжнародних досліджень.

У цьому процесі розвитку Школа поступово закріпила численні та важливі відносини з компаніями, державними установами, організаціями охорони здоров’я та соціальними підприємствами, в яких вона виступає як пільговий співрозмовник. З цього погляду він має на меті дати внесок у інституціональну та культурну структуру, надаючи досвід та ресурси, а також глибоку відданість покращенню та зростанню Італії та Середземноморського регіону. Іншими словами, Школа менеджменту LUM разом зі своїми складовими частинами представляє сучасну організацію, здатну втілити принципи свого засновника: зміцнення моделей обміну між факультетом та студентами: між академією та продуктивною системою, створюючи цінні синергії. Важливо наголосити на тому, що високоякісне працевлаштування Школи забезпечило цілий ряд переваг та позитивних наслідків не тільки для студентів, як з точки зору їх навчальної успішності, так і здібностей щодо працевлаштування, а й для місцевих, приватних та державних компаній та фірм з ким підписані угоди та меморандум про взаєморозуміння. Школа міжнародних досліджень була створена з метою створення спеціалізованої аспірантури для міжнародних менеджерів з відповідних економічних та соціальних питань.

Однак майбутня історія Школи ще належить писати: сторінки, які розповідатимуть про гордість та пристрасть тих, хто бере участь у цій нелегкій пригоді будувати прогрес країни з силою цінностей, ідей та прагнень.

Розташування

  • Bari

    Direzione amministrativa S.S. 100 Km 18 70010 Casamassima (BA), 70010, Bari

  • Milan

    viale Murillo, 17, 20149, Milan

Запитання