Luleå University of Technology

Luleå University of Technology

Luleå University of Technology

Введення

Luleå University of Technology

Luleå University of Technology відчуває сильне зростання з лідируючими у світі компетенціями в кількох сферах досліджень. Наші дослідження проводяться у тісній співпраці з такими галузями, як Bosch, Ericsson, Scania, LKAB, SKF та провідними міжнародними університетами. Загальний оборот Luleå University of Technology 1,7 млрд шведських крон на рік. Наразі у нас є 1650 співробітників та 15 500 студентів.

Luleå University of Technology - це найпівнічніший технічний університет Скандинавії, розташований на східному узбережжі північної Швеції, лише в 100 км на південь від Полярного кола з різкими відмінностями між літом і зимою. Від вражаючого північного світла, великої кількості снігу та замерзлого моря, до теплих літніх днів на деяких пляжах та цілодобового денного світла даються великі можливості для активного відпочинку на свіжому році.

Розташування знаходиться в невеликій відстані від деяких найактивніших районів видобутку та розвідки в Європі. Університет займає сильну позицію в галузі освіти та досліджень щодо розвідки, видобутку, металургії та довкілля. Це відображається на тривалій традиції взаємодії з геологорозвідувальною та гірничодобувною галуззю та галузевим фінансуванням досліджень.

Luleå University of Technology"}" />

123680_170518-ltu2-046.jpg

фото надано Luleå University of Technology

Бачення та стратегії 2030 року

Бачення 2030 року

Luleå University of Technology - Vision 2030:

 • Ми формуємо майбутнє завдяки інноваційній освіті та новаторським результатам досліджень. Спираючись на наше місцезнаходження в арктичному регіоні, ми створюємо глобальну суспільну вигоду.

Загальна цілі

Дві загальні цілі Luleå University of Technology на 2030 рік:

 • Ми - університет, орієнтований на виклики, визнаний за свій внесок у конкурентоспроможне та стійке суспільство.
 • Для нас характерні міждисциплінарна та якісна освіта та дослідження.

Основні стратегії

Щоб реалізувати наше бачення та загальні цілі, ми зосередимось на шести основних стратегіях.

 • Завдяки міцному та довгостроковому співробітництву ми гарантуємо якість, актуальність та наочність.
 • Через стратегічні мережі та альянси ми позиціонуємо себе і впливаємо на розвиток суспільства.
 • Маючи високоякісну інфраструктуру, ми підтверджуємо наш профіль та зміцнюємо співпрацю.
 • Шляхом інтернаціоналізації ми посилюємо та розширюємо нашу діяльність та сприяємо глобальній суспільній вигоді.
 • За допомогою оцифрування та нових технологій ми просуваємо інноваційні середовища викладання та навчання, а також ефективні та доступні сервіси.
 • Маючи інклюзивну культуру, сформовану сміливістю, відкритістю та довірою, ми створюємо розвиток та інновації.

Luleå University of Technology"}" />

123682_170518-ltu2-041.jpg

фото надано Luleå University of Technology

Стійкість

Luleå University of Technology розвиває привабливе стійке суспільство шляхом досліджень та освіти. Багато наших дослідницьких предметів стосувалися різних аспектів сталого розвитку, таких як управління природними ресурсами, сталий розвиток міста, поводження з відходами та переробка. Стабільність - це також ключове питання в нашій роботі з розробки найкращого навчального середовища Швеції.

Стань студентом Luleå University of Technology

Ставши студентом Luleå University of Technology , ви отримаєте освіту світового класу.

У нас сніг!

Незалежно від того, чи шукаєте ви свіжо доглянуті гірськолижні схили, чудові пікові експедиції вздовж гірських схилів або хеліскікінг, Luleå University of Technology пропонує найкращі шведські лижі. З жовтня по Середину літа є щось для кожного, під опівнічним сонцем або в темряві серед зими.

Дослідження світового класу

Luleå University of Technology займає чільне місце у кількох науково-дослідних галузях, які мають велике значення для суспільства. Деякі наші дослідники - колишні студенти в університеті, і сьогодні вони визнані на міжнародному рівні. Наприклад, незабаром на Марсі приземлиться інструмент для пошуку води і, можливо, знайде життя на планеті.

Університет галузі

Такі компанії, як ми, як у дослідницькій співпраці, так і в питаннях отримання допомоги від студентів у курсах та дипломних проектах.

Будучи студентом Luleå University of Technology , ви отримуєте перевагу від нашої тісної співпраці з компаніями та суспільством.

Незалежно від того, яку програму ви вибрали, під час навчання ви матимете можливість спілкуватися з роботодавцями. Багато наших курсів проводяться у формі проекту, в якому гострий проект, над яким ви працюєте, вирішує завдання компанії чи організації. Це також може бути вашим входом на майбутню роботу, можливістю, якою скористались багато наших колишніх студентів. Деякі нововведення, розроблені на курсах наших проектів, настільки успішні, що призвели до патентів.

Навчальне середовище в Luleå University of Technology

У Luleå University of Technology майже у кожному будинку є яскраві та свіжі заклади з багатьма соціальними просторами для студентів, кафе та ресторани.

Розташування

 • Luleå

  Lulea university of technology, 97187, Luleå

Запитання