Lucerne University of Applied Sciences and Arts

Lucerne University of Applied Sciences and Arts

Lucerne University of Applied Sciences and Arts

Введення

Lucerne University of Applied Sciences and Arts - Ваш партнер для отримання вищої освіти в галузі бізнесу та менеджменту

Програми бакалавра та магістра, які пропонує Lucerne University of Applied Sciences and Arts допомагають студентам зробити перехід до нової кар’єри. Коли справа доходить до безперервної та виконавчої освіти, професіонали можуть вибирати з багатьох різних бізнес-курсів та курсів менеджменту, які, як і дипломні програми, базуються на серйозних дослідженнях і багаторічному практичному досвіді.

Дослідницькі знання для навчання та практики

Тісно співпрацюючи з промисловістю, постачальниками послуг, державними органами, некомерційними організаціями та федераціями/асоціаціями, Lucerne University of Applied Sciences and Arts ініціює та проводить дослідницькі проекти, результати яких інформують як про навчання, так і про практику.

Крім того, наша школа проводить дослідження – більшість із них у міждисциплінарному середовищі – у таких сферах: фінансовий контроль та бухгалтерський облік, фінанси та банківська справа, комунікація та маркетинг, державне управління та економіка, туризм та мобільність та управління компанією.

Можливості для співпраці

Lucerne University of Applied Sciences and Arts пропонує комерційним підприємствам і державним органам усе, від короткострокових консультацій до виконання дослідницького проекту, який розтягується на кілька років (тільки німецькою мовою).

Послуги трансферу

Компанії можуть найняти послуги висококваліфікованих викладачів Lucerne University of Applied Sciences and Arts або наукових співробітників на тимчасовій основі.

Вибрані дослідницькі проекти

Знайдіть невелику добірку видатних дослідницьких проектів, взятих із обширного портфоліо чотирьох інститутів Lucerne University of Applied Sciences and Arts (лише німецькою мовою).

Lucerne University of Applied Sciences and Arts - Університет для професіоналів

Lucerne University of Applied Sciences and Arts підтримується шістьма кантонами Центральної Швейцарії. Маючи понад 8000 студентів, які відвідують програми бакалавра та магістра, понад 5000 студентів, які відвідують програми безперервної та виконавчої освіти, а також 400 нових проектів у галузі досліджень і розробок, це найбільший навчальний заклад у цьому регіоні, серці Швейцарії.

Особливості кампусу

У Люцернській школі бізнесу є все, щоб зробити навчання приємним, від бібліотеки та їдальні до ясел. Подивіться та дізнайтеся про життя кампусу.

  Розташування

  • Lucerne

   Werftestrasse,4, 6002, Lucerne

   • Risch-Rotkreuz

    Risch-Rotkreuz, Швейцарія

    • Emmenbrücke

     Emmenbrücke, Швейцарія

     Запитання