Keystone logo
© ©Lucerne School of Business
Lucerne School of Business – Management Programs

Lucerne School of Business – Management Programs

Lucerne School of Business – Management Programs

Введення

Про нас

Центр передового досвіду вищої освіти з менеджменту

Ми повністю віддані освіті та інноваціям – для людей, для компаній та установ, для Центральної Швейцарії та для всього світу.

Люцернська школа бізнесу є центром передового досвіду Центральної Швейцарії в економічно та соціально важливих сферах бізнесу та регіональної економіки, банківської справи та фінансів, комунікацій та маркетингу, а також туризму та мобільності. Вимогливі, практичні та дослідницькі програми бакалавра та магістра, які ми пропонуємо, відіграють важливу роль у підготовці кваліфікованих працівників для компаній, державних установ та неприбуткових організацій. Наше портфоліо широких програм безперервної освіти та програм для керівників робить нас найбільшим постачальником безперервної освіти серед бізнес-шкіл Швейцарії в університетах прикладних наук. Ми прагнемо закріпити наші дослідницькі та дослідницькі проекти в діалозі між дослідженнями, бізнесом і спільнотою. Клієнти з усіх верств суспільства отримують вигоду від широких знань і величезного досвіду управління проектами наших експертів. Наші широкі національні та міжнародні мережі, розташовані в Люцерні та Цуг-Роткройці в Центральній Швейцарії, пропонують Pathways усьому світу. Близько 350 співробітників працюють у Люцернській школі бізнесу, усі вони мають високий рівень дослідницьких та академічних навичок, а також широкий практичний досвід. В даний час близько 2200 студентів користуються нашими програмами бакалавра та магістра. Минулого року близько 2200 осіб відвідали наші програми безперервної освіти та керівників CAS, DAS і MAS, з них 4800 відвідали спеціалізовані курси чи семінари.

Люцернська школа бізнесу також пропонує програми фінансів та нерухомості

Наше завдання

внесок
Люцернська школа бізнесу розвиває людей та організації, зокрема в Центральній Швейцарії, а також на національному та міжнародному рівнях. Його послуги узгоджуються з поточними та майбутніми потребами його партнерів із ділових та дослідницьких спільнот, а також суспільства загалом.

діяльність
Мандат Школи охоплює програми отримання ступеню, безперервну освіту та освіту керівників, а також дослідження та консультаційні послуги. Його ступінь і програми безперервної та виконавчої освіти забезпечують професійно орієнтовану кваліфікацію та базуються на дослідженнях; його дослідження орієнтовані на застосування, конкурентоспроможні та відкриті для експериментів; її послуги придатні для ринку, орієнтовані на впровадження та базуються на дослідженнях.

Люди
Студенти та співробітники високо цінують навчання та роботу в університеті. Амбітні цілі досягаються завдяки прагматичній співпраці в підрозділах керованого розміру та між ними. Студенти та співробітники діють відповідально як команда; вони допитливі, точні та саморефлексуючі.

Якість: рецепт успіху

Орієнтиром для наших освітніх послуг є ринок праці: більше 95 відсотків наших студентів швидко знаходять роботу після закінчення навчання. 70 відсотків навіть йдуть прямо на керівні посади. Ми вимірюємо успіх наших програм безперервної та виконавчої освіти задоволеністю наших студентів і впливом на їх професійну кар'єру. Таким же чином, якість нашого дослідження вимірюється його визнанням дослідницьким співтовариством і його актуальністю для комерційних підприємств, установ та асоціацій.

Особливості кампусу

Одна організація, два кампуси, чотири інститути

Люцернська школа бізнесу викладає та проводить дослідження в Люцерні та Роткройц. Його кампуси розташовані в центрі та добре обслуговуються громадським транспортом.

  Акредитації

  Акредитація AACSB

  Розташування

  • Lucerne

   Zentralstrasse 9 P.O. Box 2940 CH- 6002 Lucerne, 6002, Lucerne

   • Risch-Rotkreuz

    Suurstoffi,1, 6343, Risch-Rotkreuz

    Запитання