Lucerne School of Business – Finance and Real Estate Programs

Lucerne School of Business – Finance and Real Estate Programs

Lucerne School of Business – Finance and Real Estate Programs

Введення

Університет для професіоналів

Люцернський університет прикладних наук і мистецтв — це університет прикладних наук, який підтримується шістьма кантонами Центральної Швейцарії. Маючи 6500 студентів, які відвідують програми бакалавра та магістра, майже 4400 студентів відвідують програми безперервної та вищої освіти, а також 459 нових проектів у галузі досліджень і розробок, це найбільший навчальний заклад у цьому регіоні, серці Швейцарії. Ліам Андерсон / Піксель

131792_pexels-photo-1458318.jpeg

Місія, бачення, рамки цінностей

Місія, бачення та рамки цінностей університету описують його суттєве призначення як навчального закладу, цінності та принципи, що регулюють його поведінку, та цілі, які він переслідує.

Місія

Через свої школи – інженерія та архітектура, бізнес, інформаційні технології, соціальна робота, мистецтво та дизайн та музика – Люцернський університет прикладних наук і мистецтв забезпечує кваліфіковану освіту та дослідження в Центральній Швейцарії. Він готує своїх студентів до професійної кар'єри в обраній ними галузі та сприяє набуттю навичок, необхідних для інноваційного, творчого та підприємницького мислення та дій. Завдяки сильному, практичному підходу та міждисциплінарному досконалості, Університет виробляє експертів, які здатні впоратися з викликами 21 століття.

Бачення

Висока якість та наукова глибина нашого викладання та досліджень роблять наш університет привабливим вибором і дозволяють йому розширюватися. Сила наших спеціалізацій та наших міждисциплінарних кластерних тем визнана в Центральній Швейцарії та за її межами, як на національному, так і на міжнародному рівні. Ми застосовуємо бічний та взаємопов’язаний підхід до думки та дії. Це знайшло своє відображення в широкому спектрі практично орієнтованих навчальних програм та програм безперервної освіти, а також у його науково-дослідній діяльності. Ми підтримуємо культуру прихильності, відкритості та прозорості серед наших співробітників та студентів та до наших партнерів.

Цінності

  • Співробітники Люцернського університету прикладних наук і мистецтв об’єднані своєю пристрастю до освіти, досліджень та культури.
  • Університет очікує, що його співробітники та студенти проявлять допитливість, самостійність та бажання розвиватися та працювати. Це зміцнює їхні існуючі навички та підтримує роздуми в думці та дії.
  • Особиста відповідальність, надійність та прозорість є основою довіри, поваги та взаємоповаги.
  • Університет використовує набір майстерностей своїх спеціалізацій та традиції доступності та прямолінійності для створення інтегрованих та міждисциплінарних рішень.
  • Університет прагне сталого розвитку. Його діяльність характеризується інноваційністю, науковою та мистецькою якістю та високим рівнем практичної застосованості.

Девіз

Виховує - досліджує - надихає

Розташування

  • Lucerne

    Lucerne, Швейцарія

Запитання