Keystone logo
Lublin University of Technology

Lublin University of Technology

Lublin University of Technology

Введення

Lublin University of Technology був заснований у 1953 році. Університет розташований у південно-східній частині Польщі. Його кампус є одним із найкраще спроектованих і обладнаних навчальних і дослідницьких центрів у Польщі. Окрім сучасних зручностей, кампус має історичні будівлі. LUT займає високе місце серед польських університетів за кількістю заявок на патенти та корисні моделі. Також університет є лідером за кількістю виданих патентів та охоронних прав. LUT є чотириразовим лідером інновацій у рейтингу Освітнього фонду «Перспективи».

У LUT навчається близько 9000 студентів, і іноземці складають понад 10% студентів LUT. Випускники університету характеризуються як компетентні фахівці, які розуміють зв'язок науково-технічної діяльності з суспільно-цивілізаційним розвитком. Викладацький склад, студенти та докторанти Lublin University of Technology були лауреатами різноманітних наукових конкурсів, отримували медалі на міжнародних виставках винаходів у Женеві, Валенсії та Санта-Кларі, США. Студенти можуть вибирати між 29 напрямками навчання польською мовою та 2 програмами англійською мовою, які викладаються на шести факультетах.

LUT співпрацює з декількома університетами ЄС та інших країн у рамках Erasmus+ та інших міжнародних програм обміну, надаючи студентам багато можливостей отримати незабутній досвід під час навчання чи стажування за кордоном. LUT також пропонує багато позакласних заходів для участі, таких як наукові клуби, групи традиційного та сучасного танцю, академічний хор, академічна спортивна федерація, яхт-клуби та багато іншого. Lublin University of Technology щороку приймає фестиваль «Дні студентської культури «Juwenalia». Подія збирає десятки меломанів, які можуть подивитися та послухати живі виступи найбільших музичних зірок.

Особливості кампусу

Бібліотека LUT

На території кампусу розташовані Центральна бібліотека LUT і 4 факультетські бібліотеки. Центральна бібліотека містить понад 160 000 книг і 300 актуальних назв періодичних видань з Польщі та з-за кордону. Бібліотека пропонує наукову літературу, довідкову літературу, навчальні посібники, а також періодичні видання та журнали. Студенти можуть використовувати бібліотечний каталог для пошуку всіх форм бібліотечних матеріалів і перевірити їх розташування та наявність. Багато ресурсів доступні в електронному вигляді та доступні через авторизоване підключення, як на кампусі, так і поза ним. Студенти та викладачі можуть використовувати комп’ютери з підключенням до Інтернету в кожній бібліотеці факультету та довідковій службі. Читацькі квитки студентів дійсні протягом навчального періоду і дозволяють безкоштовно брати книги, що зберігаються у закладі. Усім першокурсникам пропонується інформаційна зустріч щодо користування бібліотекою.

Кафедра іноземних мов (DFL) розташована на 8 поверсі машинобудівного факультету. Окрім організації мовних курсів, кафедра пропонує багато іспитів з англійської, французької та німецької мов, які визнані на міжнародному рівні, наприклад, TOEFL, TOEIC, TELC, MONDIALE Technical English, WiDaF, MONDIALE Fachsprachentest DeutschTFI, TM.

Careers Services Office займається ринком праці, пропозиціями роботи/стажування/навчання, інформацією про роботодавців та ситуацією на ринку праці. Вони підтримують студентів і недавніх випускників у виборі кар’єри, а також організовують індивідуальні та групові семінари з планування кар’єри. Кожен студент, який розглядає свою кар'єру, може відвідати Офіс для отримання неоплачуваної консультації.

Entrepreneur Incubator of LUT підтримує підприємництво студентів, докторантів, випускників та молодих співробітників університету в LUT та інших установах. Інкубатор фокусується на діяльності, яка дозволяє реалізувати ідеї молоді, перевірити її спроможність у дії на реальному ринку, безпосередньо перед тим, як її послуга буде готова до продажу. Це просто означає, що бенефіціари можуть відкривати бізнес.

ІТ-центр надає послуги в рамках розвитку інфраструктури інформаційних технологій і забезпечує доступ до Інтернету для всіх студентів. Студентам надається адреса студентської електронної пошти, і вони можуть використовувати мережу Eduroam для підключення до Інтернету WiFi.

  Прийом

  Прийнятні кандидати

  Наступні кандидати мають право продовжувати вищу освіту в Lublin University of Technology на підставі рішення ректора:

  • Кандидати, які не мають жодного статусу чи документів, які дають право на навчання на тих же умовах, що й громадяни Польщі; іноземці, які мають посвідку на проживання з приміткою «доступ до ринку праці» або шенгенську візу чи національну візу для роботи на території Польщі, можуть вступати та продовжувати навчання в LUT лише на платній основі;
  • Власники дійсної Карти поляка (Karta Polaka);
  • Громадяни держав-членів Європейського Союзу, Швейцарської Конфедерації або держав-членів Європейської асоціації вільної торгівлі (ЄАВТ) – сторін Угоди про Європейську економічну зону – та члени їхніх сімей, які мають кошти, необхідні для покриття витрати на проживання протягом періоду навчання;

  Покрокова процедура

  • Створити індивідуальний реєстраційний обліковий запис у Системі електронного обліку студентів
  • Виберіть свій факультет, програму та рівень навчання.
  • Заповніть та надішліть особисту анкету - доповніть свої дані.
  • Завантажте скани кваліфікаційних документів.
  • Сплатіть внесок у встановлені терміни.
  • Візьміть участь у кваліфікаційній процедурі – ваші документи перевіряються на відповідність формальним та освітнім вимогам.
  • Перевірте результати кваліфікації. Ви отримаєте рішення ректора (позитивне або негативне).
  • У разі позитивного рішення подати оригінали необхідних документів, зазначених у рішенні.
   Управління міжнародної освіти повідомить вам про наступні кроки електронною поштою або листом.

  Необхідні документи

  Кваліфікаційні документи

  • Скан диплому про вищу освіту з легалізацією (або апостилем) та анотацією;
  • Скан офіційної довідки/додатка до диплома з включеною шкалою оцінок, підтвердженої університетом
  • Скан офіційного сертифікату про володіння мовою навчання
  • Скан сторінки паспорта з фото та особистими даними

  Зареєстровані документи

  • Персональна анкета – роздрукована з системи електронного обліку студентів і підписана;
  • Документи, що підтверджують отримання вищої освіти з легалізацією (або апостилем) та їх присяжним перекладом на польську мову або перекладом, зробленим чи завіреним відповідним консулом;
  • Додаток до диплома або інший документ, що містить перелік пройдених предметів (виписку оцінок) разом із змістом навчальних програм та їх присяжним перекладом на польську мову або перекладом, зробленим або завіреним відповідним консулом;
  • Документ з інформацією про шкалу оцінок (якщо не зазначено в документах про освіту), виданий Університетом, та його присяжний переклад на польську мову або переклад, зроблений або завірений відповідним консулом;
  • Документи, що підтверджують знання англійської мови;
  • Страховий поліс від хвороб та нещасних випадків, що покриває період навчання в Польщі, або Європейська карта медичного страхування.
  • Дійсний документ, що дозволяє студенту перебувати на території Республіки Польща
  • Свідоцтво про визнання (нострифікацію) диплома про вищу освіту (за наявності)
  • Оригінал довіреності, що уповноважує особу діяти від імені Студента (за необхідності).

  Заява та плата за навчання

  Реєстраційний внесок – 20 євро

  • Реєстраційний внесок сплачується один раз за кожну спеціальність, на яку студент реєструється в Системі електронної реєстрації студентів, і не повертається. Її потрібно сплатити не пізніше 1 липня 2023 року. Реквізити банківського рахунку наведені в Системі електронної реєстрації студентів та системі прийому в полі ПЛАТІ.
  • Плата за навчання – вказана плата за навчання за семестр в євро, яку сплачують студенти, прийняті на підставі рішення ректора.

  Інтернет-додаток

  Щоб подати заявку онлайн, виконайте наведені нижче дії.

  • Перейдіть за посиланням для реєстрації внизу сторінки.
  • Виберіть свій факультет, програму та рівень навчання.
  • Заповніть та надішліть особисту анкету для створення реєстраційного облікового запису. Вам потрібно буде заповнити свої особисті, контактні та освітні дані.
  • Запам'ятайте або скопіюйте свій номер і пароль NIU.
  • Увійдіть у свій реєстраційний обліковий запис, використовуючи номер NIU.
  • Після входу перевірте дані в розділі Особисті дані.
  • Додайте до файлу MsWord інформацію, необхідну в розділах: Середня освіта – країна видачі атестата про середню освіту; Вища освіта – країна видачі диплома про вищу освіту; адресу, номер телефону, код міста та адресу електронної пошти вищого навчального закладу.
  • Завантажте кваліфікаційні документи в розділ «Завантажити документи», а також свою фотографію.
  • Сплатити внесок.

  Візові вимоги

  Всі іноземці (Європейські та інші) повинні легалізувати своє перебування в Польщі. Є кілька варіантів, залежно від мети та періоду візиту. Для відвідування Польщі потрібна віза або шенгенська віза. Якщо ви плануєте іммігрувати до Європи та проживати в Польщі тривалий час – вам потрібен дозвіл на проживання, який можна отримати на підставі отримання освіти. Громадяни третіх країн, які мають довгострокові візи, можуть перебувати в Республіці Польща більше 90 днів і повинні подати заяву на дозвіл на проживання.

  Республіка Польща є державою-членом Шенгенської зони. Країни Шенгенської угоди скасували паспортний та імміграційний контроль на спільних кордонах, а також для подорожей між своїми державами-членами. Країни-члени також визнають шенгенські візи, видані іншими державами Шенгенської угоди. На зовнішньому кордоні або при першому в’їзді до Шенгенської зони застосовуються звичайні процедури імміграційного контролю, однак в’їзд до будь-якої країни Шенгенської угоди вважається в’їздом до всієї Шенгенської зони (усі країни-члени), без подальших імміграційних перевірок.

  Законність перебування іноземця на території Польщі може бути перевірена і полягає в тому, щоб іноземець пред’явив документи чи дозволи на перебування в Польщі, фінансові кошти, необхідні для покриття витрат на перебування, та документи, що підтверджують факт наявності медичного страхування. .

  Органами, уповноваженими здійснювати такий вид контролю, є:

  • Офіцери митної служби
  • Офіцери прикордонної служби
  • Офіцери поліції
  • Уповноважені працівники Управління у справах іноземців
  • Уповноважені працівники Воєводської Управи

  Продовження візи

  Будь ласка, пам’ятайте, що остаточний перелік вимог і необхідних документів може бути змінений адміністративними органами, і перед тим, як подати заяву на продовження візи, ви завжди повинні звернутися до конкретного офісу для отримання інформації.

  Термін дії шенгенської візи для іноземців, які проживають на території Республіки Польща, виданої польською владою або владою іншої шенгенської держави, чинної також на території Польщі, можна продовжити, а також покрити тривалість перебування. цією візою, якщо надано докази важливих причин, що виправдовують продовження терміну дії або періоду перебування.

  Іноземець, який має намір продовжити термін перебування на підставі шенгенської візи, повинен не пізніше в день закінчення терміну легального проживання на території Республіки Польща. Продовження візи з важливих особистих причин обкладається гербовим збором у розмірі, еквівалентному 30 євро. Документ видається протягом місяця.

  Необхідні документи:

  • Анкета, заповнена наданою інформацією
  • 1 фотографія
  • Ксерокопія дійсного проїзного документа (оригінал доступний для перевірки).
  • Документ, що підтверджує причину продовження візи (підтвердження статусу студента).

  Стипендії та фінансування

  Польща пропонує стипендії студентам через уряд, різні фонди та самі університети. Вони доступні для студентів польського походження, включаючи абітурієнтів з обмеженими можливостями, а також для іноземних студентів як з самого ЄС, так і з країн поза ЄС. Велика кількість установ, які пропонують стипендії, і їх доступність роблять ситуацію в країні унікальною.

  Стипендії в рамках двосторонніх угод

  Фінансується урядом Польщі або його іноземним партнером. Розмір стипендії залежить від типу навчання. Також бажано уточнювати в місцевих органах влади, чи є у них стипендіальна програма, яка передбачає навчання в Польщі. Варто уточнити в місцевих органах влади, чи є у них стипендія.

  Програма обміну CEEPUS – Програма включає 16 країн Центральної та Східної Європи, студенти яких звільняються від плати за навчання та грантів, що фінансуються приймаючою країною.

  Стипендії країн Східного партнерства та пострадянських країн – ці стипендії пропонуються спеціально білоруським студентам для отримання бакалавра, магістра та доктора філософії та фінансуються Фондом Костянтина Каліновського.

  Стипендії для громадян із країн, що розвиваються – ці стипендії допомагають студентам у докторантурі. рівень навчання в технічних галузях у Польщі. Їх фінансує польський уряд.

  Програма Фулбрайта – це, по суті, гранти на фінансування програми обміну між Сполученими Штатами та Польщею, щоб студенти, стажери, науковці, вчителі, інструктори та професори могли стажуватися в обох країнах. Фінансуванням керує польсько-американська комісія Фулбрайта

  Вишеградська стипендіальна програма – це стипендії на 1-4 семестри для отримання ступенів магістра та післямагістра. Програму адмініструють керівники Міжнародного Вишеградського фонду.

  Як отримати стипендію

  Іноземні студенти, які мають Карту поляка, матимуть право на деякі стипендії. Інші іноземні студенти, які проживають у Польщі за дозволом на тимчасове проживання або візою, не мають права на участь, якщо вони або члени їхніх сімей не відповідають вимогам польського законодавства. Студенти повинні продовжувати навчання на академічному рівні в Польщі. Але перш за все студенти повинні закінчити освіту другого рівня і мати атестат про закінчення для вступу до ВНЗ. Еквівалентне свідоцтво про закінчення або диплом не дає студентам автоматично права подавати заявку на отримання стипендії. Нострифікація необхідна для встановлення автентичності сертифікатів чи дипломів країнами видачі та відповідності польському законодавству. Перед в’їздом до Польщі студенти повинні мати дійсну візу та пройти медичний огляд.

  Рейтинги

  2023 рік

  • 2 місце з інновацій (Perspektywy University Ranking - Innovation 2023)
  • 8 місце серед технічних університетів Польщі (Perspektywy University Ranking - Universities of Technology 2023)
  • 43 місце за академічним потенціалом (Perspektywy University Ranking – Academic Potential 2023)
  • 25 місце в загальному рейтингу університетів Польщі (Perspektywy University Ranking – University Ranking 2023)
  • 34 місце за публікаціями (Perspektywy University Ranking - Publications 2023)
  • 34 місце за престижністю (Perspektywy University Ranking - Prestige 2023)
  • 41 місце за академічною ефективністю (Perspektywy University Ranking - Academic Effectiveness 2023)
  • 33 місце в інтернаціоналізації (Perspektywy University Ranking - Internationalization 2023)

  2022 рік

  • 3 місце з інновацій (Perspektywy University Ranking - Innovation 2022)
  • 8 місце серед технічних університетів Польщі (Perspektywy University Ranking - Universities of Technology 2022)
  • 30 місце за академічним потенціалом (Perspektywy University Ranking – Academic Potential 2022)
  • 32 місце в загальному рейтингу університетів Польщі (Perspektywy University Ranking – University Ranking 2022)
  • 36 місце за публікаціями (Perspektywy University Ranking - Publications 2022)
  • 38 місце за престижністю (Perspektywy University Ranking - Prestige 2022)
  • 40 місце за академічною ефективністю (Perspektywy University Ranking - Academic Effectiveness 2022)
  • 40 місце в інтернаціоналізації (Perspektywy University Ranking - Internationalization 2022)

  Розташування

  • Lublin

   Lublin, Польща

  Запитання