Lithuanian Sports University

Lithuanian Sports University

Lithuanian Sports University

Введення

Lithuanian Sports University ( LSU ) пишається тим, що є єдиним спеціалізованим університетом в Литві, який об’єднує науку про рух і спорт вже понад вісім десятиліть. Дослідження в спорті та суміжних сферах набувають популярності, водночас відкриваючи нові можливості для успішних випускників. Потреба в професіоналах, які допомагають тим, хто прагне до здорового, активного та довгого життя, буде постійно зростати.

Тому ви можете досягти успіху в житті разом з LSU , де навчання, спортивна наука і практика взаємопов’язані. Виняткова увага до кожного іноземного студента, наукові дослідження та спортивно-живе співтовариство забезпечать знання та цікавий досвід щодня. Зробіть правильний вибір, і він допоможе реалізувати ваші цілі та стати винятковим.

Серед випускників LSU багато видатних науковців, тренерів зі світовим ім’ям, відомих спортсменів, видатних громадських діячів. Велика кількість студентів та випускників LSU стали чемпіонами та призерами Олімпійських ігор, чемпіонатів світу та Європи.

Особливості кампусу

  Рейтинги

  Журнал «Reitingai» опублікував останню оцінку вищих навчальних закладів Литви. Lithuanian Sports University ( LSU ) був найкраще оцінений у категоріях «Теперішній і майбутній академічний персонал», «Конкуренція в галузі міжнародного навчання» та «Студенти та навчання».
  За критерієм рейтингу «Теперішній і майбутній академічний склад» LSU посів третє місце з одинадцяти державних університетів Литви – він отримав 6,59 з можливих 10 балів.

  Наш внесок у спортивну науку визнаний на міжнародному рівні. LSU разом з іншими вищими навчальними закладами та кафедрами спортивної науки увійшов до глобального рейтингу шкіл та факультетів спортивних наук Шанхайського рейтингу. У 2022 році LSU був на 133 місці. Але у нас є спроможність увійти до 100 найкращих спортивних наукових університетів і факультетів світу протягом наступних п’яти років.

  Університет бере активну участь у процесах створення європейської вищої освіти

  Площа (далі ЄПВО ). LSU є єдиним спеціалізованим університетом в країні та членом Європейської мережі спортивної науки, освіти та працевлаштування (ENSSEE), Європейської обсерваторії спорту та зайнятості (EOSE), Балтійської асоціації спортивних наук (BSSS), Європейської асоціації спорту менеджменту (EASM) і член Європейського коледжу спортивних наук (ECSS).

  Розташування

  • Kaunas

   Lietuvos sporto universitetas Sporto 6, 44221, Kaunas

   Запитання