© Eva Dang
University of London International Programmes

University of London International Programmes

University of London International Programmes

Введення

Дослідження аспірантських програм, розроблених експерти на Лондонська школа гігієни і тропічної медицини (LSHTM) на онлайн і дистанційного навчання.

Ці курси є ідеальними для фахівців в області охорони здоров'я, в тому числі тих, хто працює в сфері громадської охорони здоров'я і політиці.

Заснована в 1899 році, Лондонська школа гігієни і тропічної медицини забезпечує безпрецедентний рівень академічної, практичної і міжнародний досвід. Він був коронований «Університет року» в Times Higher Education Awards 2016 року.

Лондонський університет міжнародних програм

Лондонський університет міжнародних програм пропонує широкий спектр магістерських програм, розроблених Лондонської школи гігієни і тропічної медицини:

  • Клінічні випробування (MSc, PgDip і PgCert)
  • Демографія і здоров'я (MSc, PgDip і PgCert)
  • Епідеміології (MSC, PgDip і PgCert)
  • Глобальна політика в області охорони здоров'я (MSc, PgDip і PgCert)
  • Інфекційні захворювання (MSC, PgDip і PgCert)
  • Громадська охорона здоров'я (MSc, PgDip і PgCert)

Ви можете також взяти курс професійного розвитку в фармакоепідеміологіі і фармаконагляду.

З до п'яти років, щоб завершити свою кваліфікацію, ви можете розмістити ваше дослідження навколо ваших інших зобов'язань. Якщо вам потрібно подорожувати або перемістити, ви можете продовжити навчання в будь-якій точці світу.

Ви можете також вивчити поодинокі модулі без будь-яких подальших зобов'язань. Це ідеальний варіант, якщо ви хочете оновити професійні знання або спробувати програму.

Після успішного завершення навчання, ви будете добре підготовлені для вирішення питань суспільного і глобального охорони здоров'я в більш широкому контексті і скористатися виключними можливостями кар'єрного росту.

Випускники, як правило, йдуть на роботу НУО, міністерств охорони здоров'я та інших медичних послуг, а також в наукових колах, освіти, благодійними організаціями та приватним сектором.

СТАВИТИСЯ СЬОГОДНІ тут

Розташування

  • UK Online

    Student Advice Centre University of London Senate House Malet Street London WC1E 7HU, , UK Online

Запитання