Loyola University New Orleans College of Music and Fine Arts

Loyola University New Orleans College of Music and Fine Arts

Loyola University New Orleans College of Music and Fine Arts

Введення

Музичний та медіа-коледж Лойоли служить видатним центром вивчення виконавських та візуальних мистецтв серед усіх єзуїтських коледжів та університетів у Сполучених Штатах і визнає історичну роль музики та мистецтва в Римо-Католицькій Церкві.

Наш коледж готує студентів до професій у мистецтві або інших галузях таким чином, щоб відображати єзуїтські ідеали істини, служіння та справедливості, а також забезпечити кампус, регіон та країну діяльністю, що демонструє відданість університету мистецтву.

Школа музики пропонує широкий спектр програм, включаючи бакалаврські та магістерські програми з музичного виконавства (вокальні, інструментальні та клавішні), програми з музичної освіти та третю найстарішу програму з музичної терапії в США.

Програми Лойоли у відділі досліджень кіно та музичної індустрії (за участю бакалавра наук та бакалавра музики) є видатними, як і наша оперна програма - безперечно найкраща у всьому регіоні узбережжя Мексиканської затоки.

На кафедрі мистецтв коледж пропонує ступінь бакалавра та магістра в галузі студійної практики.

Відділ театрального мистецтва та танцю пропонує ступінь бакалавра театрального мистецтва, ступінь бакалавра театрального мистецтва та музичного театру, а також ступінь бакалавра театрального мистецтва з неповнолітньою спеціалістом з ділового адміністрування.

Департамент дизайну пропонує бакалавр дизайну та бакалавр інтерактивного дизайну.

Коледж підтримує особливі стосунки з кількома важливими культурними організаціями, зокрема Симфонічним оркестром Луїзіани та Оперою Нового Орлеана, багато з яких артисти також викладають для нас.

Розташування

  • New Orleans

    Saint Charles Avenue,6363, 70118, New Orleans

    Програми

    Запитання