Loyola University Maryland Sellinger School of Business

Loyola University Maryland Sellinger School of Business

Loyola University Maryland Sellinger School of Business

Введення

Заснована в 1980 році, Джозеф А. Селлінгер, Лойола, школа бізнесу та менеджменту SJ пропонує академічно складну освіту з управління, натхненну традиціями та цінностями єзуїтів. Керуючись філософією, згідно з якою справжня освіта інформує про розум, тіло та духи студентів, бакалаврські та аспірантські програми Школи Селлінгера прагнуть поєднувати знання, підготовку до лідерства, особистий розвиток та професійну сертифікацію з прихильністю етиці та цінностям служби.

Хоча штаб-квартира школи знаходиться в головному університетському містечку Лойоли вздовж Північної Чарльз-стріт у Балтиморі, вона також планує проведення занять у випускних кампусах Лойоли в Тимоніумі та Колумбії, щоб краще задовольнити потреби працюючих студентів. Школа Селлінгера університету Лойоли в Меріленді - це національно визнана бізнес-освіта єзуїтів, яка готує лідерів до побудови кращого світу. Школа Селлінгера акредитована AACSB-International як у бізнесі, так і в бухгалтерському обліку - відзнаку здобули лише 5% бізнес-шкіл у всьому світі.

Вимоги до вступу на програму

Продемонструйте свою відданість і готовність досягти успіху в бізнес-школі, склавши іспит GMAT – найпоширеніший іспит під час вступу, який оцінює ваші навички критичного мислення та аргументації.

Завантажте міні-тест GMAT, щоб ознайомитися з питаннями, які ви знайдете під час іспиту.

Розташування

  • Baltimore

    North Charles Street,4501, 21210, Baltimore

    Запитання