Longy School of Music of Bard College

Longy School of Music of Bard College

Longy School of Music of Bard College

Введення

Станьте музикантом у світі, яким потрібно бути.

Світ потребує музики зараз як ніколи. Лонґі готує вас стати винятковим музикантом, який може залучати нову аудиторію, навчати кого завгодно і в будь-якому місці та використовувати артистизм, щоб змінити життя в громадах по всьому світу.

Longy School of Music of Bard College - це консерваторія, що надає ступінь в Кембриджі, штат Массачусетс, з додатковим кампусом у Лос-Анджелесі, Каліфорнія. Ми пропонуємо повний спектр програм виконання, композиції та викладання. У Лонґі ви відкриєте для себе багато шляхів до змістовного життя в музиці.

Longy School of Music of Bard College готує музикантів, щоб змінити світ. Факультет сприяє зростанню уяви та виховує ставлення до ролі музики та музиканта у світі.

Довга різниця

Соціальний імператив

Лонґі - консерваторія, завдання якої - підготувати музикантів, щоб змінити світ. Цей соціальний імператив лежить в основі шкільної програми, заохочуючи учнів стати музикантами, якими потребує світ.

Школа прагне підготувати своїх учнів до зустрічі мінливого музичного пейзажу, надаючи їм навички виконання, амбіції викладати та бажання розширити доступ та можливості в рамках класичної музики. Кожному студенту пропонується жити завдяки сміливій місії Лонґі та активно служити громаді навколо них. Поєднуючи мистецтво та служіння разом як невід’ємну частину навчальної програми, Лонґі формує нове майбутнє класичної музики.

Навчальний план каталізатора

Ми готуємо музикантів бути каталізаторами - артистів, які знають, як створити зміни та зробити щось. Ось чому ми перетворили нашу випускницьку освіту на її голову з різними видами навчальних програм, підлаштованих під вас. Він поєднує музичну майстерність з акцентом на навички, які вам потрібні, щоб бути музикантом: вміння розробляти досвід, створювати проекти та залучати аудиторію з винятковими музичними зустрічами. З викладачами як вашими фасилітаторами ви візьмете на себе керівництво у власній освіті: досліджуйте, експериментуйте та дотримуйтесь своєї пристрасті. Ви дізнаєтесь, як створити власні можливості для роботи і, врешті-решт, відкриєте, ким ви хочете стати музикантом.

Культура співпраці

Longy - це місце, де “співпраця” та “ансамбль” описують як наші виступи, так і спосіб життя та навчання. Ви будете частиною спільноти музикантів, котрі корінь один для одного. Ви об'єднаєте зусилля з однокурсниками, щоб виконувати свої композиції, поки ви будете виконувати їх твори. І коли ви залучаєте аудиторію та зростаєте як музикант, ваші наставники та однокласники поділяться вашим кожним успіхом.

Реальний світовий досвід

З перших днів роботи в Лонґі ви стаєте бостонським музикантом, виступаючи професійно з викладачами на концертних сценах по всьому місту. Ви будете мати можливості для мереж із великою спільнотою музикантів та музичних організацій.

Розвивайте навички, необхідні для того, щоб бути успішним музикантом у постійно розвивається пейзажі. Дослідіть багато шляхів, якими може пройти музичне життя. Отримайте практичний досвід у реальному світі, який готує вас до кар'єри, яка повинна робити сама, якою мають рухатися художники.

Місце розташування яскравого міста

Розташований на оживленій Гарвардській площі і менше ніж за три милі від центру міста Бостон, кампус Лонґі забезпечує студентам доступ до безлічі музичних і культурних багатств у всій Новій Англії. Від Бостонського симфонічного оркестру до Музею образотворчих мистецтв до знаменитої Кендаллської площі, центру Кембриджської інновації, яка вражає всередину світу, Бостон / Кембридж не просто фон - це ваш кампус і невід’ємна частина довгого досвіду.

Форбс назвав Бостон другим найкреативнішим американським містом.

128699_Longy-4-students.jpg

Бачення на довго

Як ви готуєте музикантів змінити світ?

Попросіть їх бути чудовими. Забезпечте їм найжорсткішу освіту. Тримайте студентів різного віку до найвищих стандартів безкомпромісної майстерності. Надихайте їх бути художниками, які можуть рухати серця, просвітлювати розум, перетинати межі та розділяти міст. Покажіть їм, як виняткові музиканти також повинні бути винятковими людьми.

Тоді попросіть їх бути лідерами. Мотивуйте їх ходити не лише добре прокладеними стежками, але й запалювати нові, створюючи можливості для себе та інших, коли вони йдуть. Провокуйте їх, коли вони навчаються та вдосконалюють музичні навички, щоб розглянути, куди ці навички можуть взяти їх.

Виховуйте співпрацю, оскільки великі лідери також повинні бути чудовими слухачами. Зосередьтеся на камерній музиці, де за відсутності диригента студенти повинні взяти на себе відповідальність за пошук власних голосів.

Прищеплювати підприємницький дух і формувати в учнів навички критичного мислення, щоб відповідати їх музичним здібностям. Навчіть їх, як одного дня починати повільний рух, наступного запускати концертну серію та виступати в концертних залах, клубах та в будь-якому місці, де вони можуть знайти голодну публіку.

Надихайте учнів на кожному рівні мріяти про те, як їхня музика може перетворити їхнє життя та життя інших. Допоможіть їм сформулювати свої мрії, а потім втілюйте їх у життя. Створіть партнерські стосунки з бізнесом, школами та сусідами, де студенти можуть перевірити свої ідеї в реальному світі.

Створіть середовище для інкубації - місце, де можна вирощувати чудових музикантів та чудових ідей. Зробіть це різноманітним місцем, де різниця може розширити розум і розширити перспективи. Тримайте це інтимним шляхом, тому індивідуальна увага гарантована. Призове співробітництво та творчість настільки ж високо, як і музична майстерність. Закликайте кожного учня запитати своїх однолітків - "Як я можу допомогти вам досягти вашої мрії?"

Ось так Longy School of Music of Bard College готуватиме музикантів до змін у світі: надаючи освіту, яка навчає студентів бути неординарними музикантами та людьми, одночасно ставлячи перед ними завдання знайти нові способи змінити світ через музику.

Це наша мрія. Це наше бачення.

English Language Requirements

Підтвердьте свій рівень володіння англійською мовою за допомогою Duolingo English Test! DET — це зручний, швидкий і доступний онлайн-тест з англійської мови, прийнятий понад 4000 університетами (як цей) у всьому світі.

Розташування

 • Cambridge

  Garden Street,27, 02138, Cambridge

  • Cambridge

   Cambridge, США

   Запитання