Keystone logo
Loma Linda University School of Public Health

Loma Linda University School of Public Health

Loma Linda University School of Public Health

Введення

Loma Linda University School of Public Health готує своїх студентів до винагородження кар’єри в галузі охорони здоров’я у системі охорони здоров’я, яка дедалі змінюється. Ми пропонуємо 12 програм охорони здоров'я на рівні магістрів та докторів наук. Школа громадського здоров'я також пропонує ступінь MPH та DrPH в Інтернеті.

Ми створюємо досвід навчання для кожного покоління. Ми втілюємо наукові відкриття у життя, оздоровлюємо, поширюємо надію та просуваємо цілісність нашого сусідства до вашої.

Ми процвітаємо під ментальністю постійної творчості та досліджень думок. Ми наполягаємо на тому, щоб досягти успіху в галузі охорони здоров'я, і ми повинні працювати в різних дисциплінах. Відповідальна інновація вимагає гнучкості та оцінки. Це забезпечує зростання та визначає вплив нових ідей. Ми готові піти на розраховані ризики і продовжувати рухатись уперед у своїх кращих ідеях. На кожному рівні нашої діяльності ми прагнемо покращити спосіб реєстрації наших студентів для занять, щоб визначити нові напрямки навчання. Дійсно, наша інновація - це один із способів, як ми залишаємось актуальними.

Розташування

  • Loma Linda

    Circle Drive,24951, 92354, Loma Linda

    Запитання