Keystone logo
Lithuania Business College

Lithuania Business College

Lithuania Business College

Введення

У LBC Є ОНЛАЙН-КУРСИ

 • Методологія дослідження, 6 кредитів ECTS;
 • Курс інформаційних технологій, 6 кредитів ECTS;
 • Сучасні економічні теорії, 3 кредити ECTS;
 • Прикладна філософія, 3 кредити ECTS;
 • Психологія спілкування, 3 кредити ECTS.

Більше інформації: https://ltvk.lt/en/online-courses/

Місія. Lithuania Business College (LBC) має на меті підготувати творчих, кваліфікованих фахівців, створити умови для навчання протягом усього життя шляхом надання професійного ступеня бакалавра та проведення прикладних досліджень, необхідних для регіонального розвитку.

Бачення. Lithuania Business College (LBC) – це інноваційний, прозорий, соціально активний і відповідальний вищий навчальний заклад, визнаний на міжнародному рівні, універсальний для розвитку ринку праці та готовий задовольнити потреби суспільства.

Lithuania Business College інтегрує новітні ІТ-технології в навчальний процес і завдяки цьому створює універсальні та захоплюючі засоби навчання. Однією з основних цілей сайту коледжу є підвищення якості навчання. У процесі навчання використовуються інтерактивні уроки та різноманітні методи залучення. У коледжі є: лабораторія CISCO, лабораторія будівельних матеріалів, лабораторія технологій та інновацій, лабораторія кримінології, імітаційна зала суду, лабораторія лідерства та лабораторія туризму.

Мета Lithuania Business College (LBC) полягає в тому, щоб студенти не тільки набували якомога більше досвіду роботи, необхідного для професійної діяльності, але й новітні теоретичні знання. Коледж налагодив широку мережу співпраці з різними підприємствами та соціальними партнерами, тому він надає студентам можливість стажування та майбутнього працевлаштування. Коледж також має практичну навчальну фірму «Biurometa», яка моделює діяльність реальних компаній, які торгують одна з одною через центр «Simulith» у Литві та в мережі EUROPEN у всьому світі. З метою підготовки студентів до ринку праці в коледжі також створено центр кар’єри, який надає кар’єрний супровід студентів та випускників.

У Lithuania Business College читають викладачі, які є професіоналами та практиками у своїх галузях. У LTVK викладають юристи, юристи, спеціалісти банків, керівники відділів фінансів та аудиту, менеджери відділів маркетингу та продажів, програмісти, веб-розробники, власники бізнесу, спортсмени, організатори заходів, експедитори логістики та ін.

Lithuania Business College підтримує тісні відносини з соціальними партнерами з метою забезпечення високоякісного, сучасного, орієнтованого на ринок праці навчання. Серед соціальних партнерів коледжу такі організації: ДП Дирекція Клайпедського державного морського порту, Головне управління поліції Клайпедського повіту, UAB/Ltd "Klaipėda" hotel - Amberton, UAB/Ltd "Baltic clouds", ПП European Consumer Center, UAB/Ltd Marine staff - General Crewing, Association «Klaipėda region», UAB/Ltd Idėjų balansas (баланс ідей), UAB/Ltd Litlafas, Клайпедський інформаційний центр туризму та культури, UAB/Ltd ,,Balco LTD“, UAB/Ltd ,,Vlantana“, UAB /Ltd ,,Nesė Group“, BI Клайпедський міський центр соціальної підтримки, Нотаріальна палата, Окружний суд міста Паланги, Окружний суд області Скуодас, UAB/Ltd "MK laivyba" та інші організації.

Lithuania Business College активно бере участь у міжнародних навчальних і наукових програмах, розширює мережу міжнародних партнерів, займає лідерство серед Lithuania College (неуніверситетських вищих навчальних закладів) щодо участі викладачів і студентів у програмах міжнародної мобільності. Коледж підтримує тісні відносини співпраці з Естонією, Швецією, Чехією, Данією, Туреччиною та вищими навчальними закладами інших країн, має свого представництва для країн Азії в Індії, а також співпрацює з іншими іноземними бізнесами, неурядовими секторами та організації освіти. За програмою обміну Erasmus+ студентам надається можливість навчатися та проходити практику за кордоном. Lithuania Business College має партнерів у понад 50 зарубіжних країнах. Студенти можуть скористатися досвідом інших європейських країн у своїх предметах навчальних програм. Кожен семестр на навчання до ЛТВК приїжджає 20 студентів з Туреччини, Іспанії, Португалії та ін. Студенти LTVK отримують нові навички та досвід у міжнародному спілкуванні.

У Lithuania Business College особливо заохочуються бути ініціативними, активними, заповзятливими та орієнтованими на міжнародний розвиток. В коледжі активно працює профспілка студентів, клуби економістів та юристів, юридична клініка, постійно заохочуються студенти до позааудиторної роботи, студенти беруть активну участь в організації та участі у внутрішніх та зовнішніх заходах коледжу.

Lithuania Business College проводить прикладні дослідження, необхідні для регіонального розвитку та наукових розробок, регіональні проблеми обговорюються на щорічній міжнародній конференції «Регіональні проблеми: економіка, управління, технології», в якій беруть участь представники бізнесу, асоціацій та вищих навчальних закладів. Регіональні проблеми обговорюються також у систематичному науково-дослідному журналі «Менеджмент», який два рази на рік видає коледж у міжнародних базах даних CEEOL, EBSCO, Index Copernicus.

Lithuania Business College є соціально активним і громадським вищим навчальним закладом. Колегіум спільно з Мальтійським Орденом щороку організовує масовий захід у місті Клайпеда – Gerosios zvaigzdes begimas (Пробіг Доброї Зірки). Головна мета заходу – зібрати кошти для самотніх людей похилого віку, які не можуть самостійно себе обслуговувати. Lithuania Business College також опікується вихованцями дитячого будинку «Smiltele». На Різдвяні свята до вихованців завітали студенти коледжу. Студенти розважають їх виставами та подарунками.

У LBC доступно багато навчальних програм - тут ви можете вибрати з 10 різних навчальних програм і 27 спеціалізацій.

Зараз в LBC навчається близько 1000 студентів, є відкриті кафедри та центри в Клайпеді та Вільнюсі.

Lithuania Business College (LBC) має ліцензію на свою діяльність, видану Міністерством освіти і науки Литовської Республіки. Дипломи коледжу визнаються не лише в Литві, а й у всьому ЄС. Про кваліфікацію випускників свідчить ступінь професійного бакалавра.

Прийом

Подайте заявку онлайн

 1. Особи лише з дипломом про середню або відповідну освіту можуть подати заявку на навчання в Lithuania Business University of Applied Sciences (LBUAS). Диплом про середню освіту, отриманий в міжнародній країні, повинен бути засвідчений апостилем у консульстві. Навчання відкрите для будь-якої вікової категорії.
 2. LBUAS забезпечує денну форму навчання для іноземних студентів англійською та російською мовами.

Вимоги до документації

Подача аплікаційної форми та оформлення документів:

 • Заява;
 • Атестат про середню освіту та додаток (оригінал та копія);
 • Диплом та копія додатка (якщо є, будь-якого іншого навчального закладу);
 • Диплом про освіту в міжнародній країні повинен бути завірений апостилем у консульстві;
 • сертифікат про знання англійської мови (копія);
 • Особисте посвідчення або паспорт (оригінал та копія сторінки з фото та особистими даними).

Відгуки учнів

Розташування

 • Klaipėda County

  Turgaus st. 21, 91249, Klaipėda County

  Програми

   Також заклад пропонує:

   Запитання