LISAA Paris

LISAA Paris

LISAA Paris

Введення

Lisää Школа дизайну є Grande Ecole в людському масштабі. Заснована в 1986 році Мішель Glize, сьогодні lisää є еталоном в світі прикладного художньої освіти.

Вивчивши архітектуру, Мішель Glize хотів створити майстер-клас для студентів, які готуються до конкурсних іспитів для вступу до художні школи Grande Ecole. Таким чином, він встановив Ательє де Севрі в 1979 році. На хвилі цього успіху, він пішов до знайденого lisää, спочатку пропонуючи курси просторового дизайну і дизайну одягу. В цей час було тільки чотири школи в Парижі, що пропонують курси дизайну.

Lisää швидко став еталоном в цій області. За допомогою навчання орієнтовані на нові технології, стабільна команда викладацького складу і особлива увага приділяється професійній інтеграції студентів, школа росла швидко, залучаючи визнаних професіоналів (з особистостями, такі як Sonia Rykiel участь в якості судді в VIVA іспитах) і нових філій засновується за межами Парижа: "lisää відкрили школи в Парижі, Ренні, Нанті і Страсбурзі, а недавно в Нью-Делі і Бангалор в Індії. В основі невеликих майстерень на людському рівні, в школах в центрі міста, студенти набувають знання і методи, які дозволяють їм інтегрувати професійний світ. "Сьогодні lisää є установою, визнається не тільки в професійному середовищі, а й Міністерство культури Франції і зв'язку. З 2200 студентів, розташованих на семи різних сайтів, lisää є одним з найбільших французьких шкіл дизайну. Її міжнародна мережа являє собою посилання для бізнесу. Більше 200 працевлаштування і робота пропонує виходити в інтернет кожен місяць.

Заснована в 1986 році, lisää сьогодні є одним з найбільших дизайнерських шкіл у Франції. Школа надає студентам можливість висловити свої дизайнерські таланти в області моди, інтер'єру архітектури, дизайну, графічного дизайну, відеоігор або анімації.

НАДАННЯ студентів з Визнаний КВАЛІФІКАЦІЇ

Lisää є одним з небагатьох приватних додаткових освітніх інститутів, які будуть визнані Міністерством культури і комунікації Франції. Курси, що викладаються в lisää охоплюють всі сфери в області проектування професії і сертифіковані державними дипломами (BTS) і кваліфікації, перерахованих на французькому реєстрі професійної сертифікації (RNCP) (рівень II / Bac + 3/4 років подальшої освіти)

ПРОПОНУЄМО ультрасучасних НАВЧАННЯ

Наші співробітники не тільки викладачі, а й активні професіонали. Ця основа в реальності ринку і безперервної еволюції практики і тенденцій дозволяє lisää досягти рівень успіху, який значно вище, ніж в середньому по країні, зокрема, для кваліфікації БПС.

ФОРМУВАННЯ ПРОФЕСІОНАЛИ адаптувалися до JOB РИНКУ

Навчання в lisää заснована на постійній взаємодії між студентами, викладачами і фахівцями, доповнених майстерень, VIVA іспитів і робочих місць розміщення. Lisää є одним з найбільш значних шкіл вербувальники, які відвідують в кінці року іспитів VIVA шукати майбутні таланти. В результаті, через шість місяців після закінчення 82% випускників lisää знайшли роботу в секторі, в якому вони провели свої дослідження.

ПОШИТТЯ підтримка кожного СТУДЕНТА

Lisää фокусується на заняттях в форматі семінарів-стиль викладання, де обмін і обговорення знаходяться в центрі навчання. Протягом усієї своєї навчання в lisää, кожен студент вигоди від індивідуальної підтримки наставника. Завучів та вчителів завжди готові вислухати їх студентів. Вони проводять один-до-одного нарад і персоналізованих оцінок, щоб дати можливість кожному студенту прогресувати найкращим чином і в своєму власному ритмі.

Промаслюється Alumni Network

Школа підтримує контакти з випускниками, які є найбільш активними ланками в професійній мережі lisää в. Їх досвід допоможе навчити випускників, щоб бути все більш і більш адаптовані до ринку праці, а також дозволяють недавні випускники знайти вакансії.

ВІДКРИТТЯ прогресу в усьому світі

репутація lisää побудована на біржах з зовнішнім світом. Заснована в Парижі і регіональної Франції, lisää також відкрили школи на міжнародному рівні.

Прийом в lisää Париж для іноземних студентів залежить від презентації портфеля особистої роботи і лицем до лиця інтерв'ю. художні та технічні можливості кожного студента оцінюється, крім того, перш за все, їх цікавість, художнього пізнання, мотивації та придатності щодо специфіки дисциплін в області прикладного мистецтва.

Розташування

 • Paris

  Paris Fashion 13 rue Vauquelin, 75005 , Paris

  • Paris

   Paris Interior Architecture & Design 8 square Henri Delormel , 75014, Paris

   • Paris

    Paris Graphic Design 62 boulevard Arago, 75013, Paris

    • Paris

     Paris Animation & Video Games 7 rue Armand Moisant , 75015, Paris

     Запитання