Limerick Institute of Technology

Limerick Institute of Technology

Limerick Institute of Technology

Введення

Чому ЛІТ?

Доступ до викладачів

Будучи студентом в ЛІТ, ви не загубитеся в натовпі. Співвідношення нашого студента до викладача дозволяє велику участь та обговорення в лекціях.

Усі кампуси LIT - це тісна спільнота студентів, де студенти мають легкий доступ до викладачів, будь-ласка, ви їх зустрічаєте на коридорах, у їдальні чи на запланованих зустрічах, які легко організувати.

Активне навчання

На LIT студенти навчаються, роблячи. Ми поєднуємо практику з теорією, надаючи студентам досвідну модель навчання, оснащуючи їх основними навичками, якими вони можуть скористатись обраною вами кар'єрою.

Зелений хамелеон / незаплеск

Designer sketching Wireframes

Клуби та товариства

Щасливий досвід коледжу сприяє успішному життю коледжу, і ваша подорож до коледжу буде покращена новими людьми, яких ви зустрічаєте, новими друзями, яких ви знайдете, новими враженнями, з якими ви стикаєтеся, і веселощами, які ви маєте!

Клуби та товариства можуть мати дуже позитивний досвід у вашому загальному досвіді коледжу. Ми знаємо, як важливо брати участь у заходах поза вашою академічною роботою, і ми заохочуємо всіх студентів переглянути різні клуби та товариства, доступні в LIT.

Працездатність

Випускники LIT готові до промисловості та мають високу працездатність. Ви не тільки закінчите LIT з визнаним ступенем, відповідним вашій галузі навчання, але завдяки нашому практичному підходу до навчання, ви також будете володіти набором навичок та практичним досвідом, якого прагнуть роботодавці.

Маршрути прогресії

Ви турбуєтесь, що у вас може не набратися достатньої кількості балів або ви маєте кваліфікацію, щоб перейти прямо на відмінний курс (рівень 8)? Не хвилюйтесь! У LIT у багатьох наших курсах є гнучкі маршрути прогресування, які дозволяють студентам закінчити навчання на більш високому рівні, ніж той, на якому вони почали.

Студенти, які починають навчання на 6 або 7 рівні, мають можливість продовжити навчання, приєднавшись до курсу 8 рівня для останнього курсу. Це означає, що хоча ви можете розпочати навчання в LIT на більш низькому рівні, ви могли б дуже легко закінчити ступінь на вищому рівні …… .і все це протягом 4 років!

Розміри малих класів

Тісний та практичний досвід навчання, який студенти отримують в LIT, стає можливим лише завдяки нашим невеликим розмірам класів.

У ЛІТі ви не відчуєте лекційних залів сотень студентів, що для багатьох людей може бути дуже страшним. Натомість ви опинитесь у класі розміром не більше 30 чоловік. Це допомагає студентам збільшити рівень взаємодії з не лише своїми викладачами, а й своїми однокурсниками, що призводить до загального вищого досвіду навчання.

Розташування

 • Limerick

  Limerick Institute of Technology Moylish Park, V94 EC5T, Limerick

  • Clonmel

   LIT Clonmel, Cashel Road, Clonmel, Co. Tipperary, E91 D896, Clonmel

   • Ennis

    LIT Ennis, Bindon Street, Ennis, Co. Clare, , Ennis

    • Limerick

     Limerick School of Art & Design Clare St, V94 KX22, Limerick

     • Thurles

      LIT Thurles, Nenagh Road, Thurles, Co. Tipperary, , Thurles

      Запитання