Keystone logo
© BIMM University
LIBF Online Studies

LIBF Online Studies

LIBF Online Studies

Введення

У LIBF ми долаємо прірву між освітою, що насичена спадщиною, та динамічними потребами сучасного цифрового світу за допомогою наших інноваційних змішаних та онлайн-курсів. Маючи понад 140 років досвіду, ми є піонерами гнучкої освіти, яка ставить вас попереду.

Наші курси дають вам змогу впевнено орієнтуватися в обраній кар’єрі, покращуючи ваші знання та надаючи інструменти та навички для досягнення успіху. Незалежно від того, чи є ви досвідченим професіоналом, якому потрібна гнучкість, щоб інтегрувати навчання в напружений графік, випускник школи, який із задоволенням занурюється в наші змішані курси в нашому жвавому лондонському кампусі, чи ви просто прагнете підключитися та навчатися через наш онлайн програми, LIBF відкриває двері до нескінченних можливостей.

Приєднуйтесь до нас у LIBF, де ми віримо в розвиток сміливих підприємницьких умів, заохочення інноваційних думок і допомогу лідерам завтрашнього дня зробити наступний крок сьогодні.

Що таке дистанційне навчання?

Дистанційне навчання дозволяє іноземним і британським студентам навчатися на ступінь LIBF гнучко та онлайн. Навчання у власному темпі дозволяє поєднувати навчання з роботою на повний робочий день або іншими зобов’язаннями.

Чому варто навчатися в LIBF?

Ми маємо репутацію відмінного викладання, яке відповідає практичним потребам. Навчаючись у нас, ви навчатиметеся від науковців, які зробили успішну кар’єру – лідерів галузі, які поділяться з вами своїм досвідом, щоб збагатити ваше навчання. А коли ви приєднуєтеся до LIBF, ви приєднуєтеся до глобальної спільноти професіоналів і випускників. Ця мережа може допомогти вам підтримати на будь-якому етапі вашої кар’єри. LIBF є зареєстрованим постачальником вищої освіти в офісі для студентів.

Яка історія LIBF?

У 1879 році LIBF було засновано на основі бачення невеликої групи банківських професіоналів, які визнали важливість професійної акредитації для осіб у галузі. Їх ініціатива заклала основу для першого Інституту банкірів в Англії та Уельсі, який пізніше став LIBF.

Сьогодні LIBF надає студентам у всьому світі все необхідне для гнучкого навчання онлайн, будь-де або змішано з нашого лондонського кампусу, і є єдиною професійною організацією у світі, яка має право присуджувати дипломи. Наша глобальна спільнота студентів і випускників охоплює понад 130 країн.

Дистанційні курси LIBF

Ми пропонуємо вісімнадцять онлайн-курсів дистанційного навчання – вісім на рівні бакалаврату, дев’ять на магістратурі та MBA. Плата розподіляється протягом вибраної вами тривалості навчання та є однаковою загалом, незалежно від того, навчаєтеся ви на повний чи неповний робочий день.

Онлайн курси для бакалаврів

Загальна вартість наших онлайн-курсів для бакалаврату становить 20 805 фунтів стерлінгів (або 6 935 фунтів стерлінгів на рік, повний робочий день).

 • Бакалавр наук (з відзнакою) штучний інтелект
 • Бакалавр (з відзнакою) системи бізнес-інформації
 • BSc (Hons) Управління бізнесом
 • Бакалавр наук (Hons) Комп'ютерні науки
 • BSc (Hons) Cyber ​​Security
 • BSc (Hons) Science Data
 • Бакалавр (з відзнакою) Міжнародний менеджмент
 • Бакалавр наук (з відзнакою) Розробка програмного забезпечення

Онлайн курси для післядипломної освіти

Загальна вартість наших онлайн-курсів для післядипломної освіти становить 9 750 фунтів стерлінгів або 10 250 фунтів стерлінгів за онлайн-курс МВА.

 • MSc Штучний інтелект
 • MSc Business Intelligence
 • Магістр комп'ютерних наук
 • MSc Cyber ​​Security
 • MSc управління даними
 • Магістр наук з даних
 • Магістр фінансів та бухгалтерського обліку
 • Магістр міжнародного менеджменту
 • MSc Management (зі спеціалізацією)
 • МВА

Тривалість курсів

Студенти можуть пройти наші курси дистанційного навчання на повній або частковій основі.

У той час як період навчання для отримання ступеня бакалавра становить три роки, є два варіанти гнучкого неповного робочого дня тривалістю чотири або шість років. Подібним чином період навчання на очній формі навчання для наших магістерських і аспірантських ступенів MBA становить 12 місяців, але ви можете взяти їх неповний робочий день протягом 18 місяців або двох років.

Курси змішаного навчання LIBF

Ми пропонуємо десять очних курсів змішаного навчання – шість на рівні бакалаврату, три магістратури та MBA.

Змішані курси бакалаврату

Загальна вартість наших змішаних курсів для бакалаврату становить 24 975 фунтів стерлінгів (або 8 325 фунтів стерлінгів на рік, повний робочий день).

 • Бакалавр наук (з відзнакою) штучний інтелект
 • Бакалавр (з відзнакою) системи бізнес-інформації
 • BSc (Hons) Управління бізнесом
 • Бакалавр наук (Hons) Комп'ютерні науки
 • BSc (Hons) Cyber ​​Security
 • Бакалавр (з відзнакою) Міжнародний менеджмент

Змішані курси післядипломної освіти

Загальна вартість наших онлайн-курсів для післядипломної освіти (включно з нашим змішаним курсом МВА) становить £11 700.

 • Магістр комп'ютерних наук
 • Магістр наук з даних
 • Магістр міжнародного менеджменту
 • МВА

Тривалість курсів

Студенти можуть відвідувати наші курси змішаного навчання на денній основі.

Термін навчання для змішаного ступеня бакалавра становить три роки. Термін навчання для наших змішаних ступенів магістра та аспірантури MBA становить 12 місяців.

Кар'єрні перспективи

Наші курси озброюють наших студентів широким набором навичок, необхідних для кар’єри в бізнесі, менеджменті та технологіях. Багато наших студентів продовжують навчання в програмах стажування або приєднуються до однієї з «Великої четвірки» бухгалтерських і консалтингових фірм (PwC, KPMG, EY і Deloitte). Зрілі студенти знаходять, що їхні нові навички та кваліфікація відкривають нові можливості кар’єрного зростання або дозволяють їм вивести власні бізнес-проекти на наступний рівень.

Послуги для студентів та випускників

У LIBF ми віримо в надання постійної підтримки нашим студентам. Ще до того, як ви приєднаєтесь до нас, наша служба підтримки буде готова допомогти вам із заявою, реєстрацією та іншими адміністративними процесами.

Якщо вам потрібна порада щодо організації навчання та підготовки до іспитів, ви можете в будь-який час поговорити зі своїм особистим консультантом з навчання. А наша команда кар’єри та працевлаштування продовжуватиме консультувати студентів протягом трьох років після того, як ви закінчите навчання.

Стипендії та фінансування

Кожне велике досягнення починається з маленького кроку. Наші стипендії та Hardship Fund спрямовані на те, щоб полегшити фінансовий тягар і підвищити вашу впевненість у досягненні своїх цілей. Ця фінансова допомога призначена для того, щоб зробити освіту доступнішою та принести користь студентам і аспірантам Великобританії.

UK Undergraduate Hardship Fund

Наш Hardship Fund для студентів бакалаврату Великобританії має на меті зробити освіту доступнішою та доступнішою, зменшивши фінансовий тиск, щоб ви могли зосередитися на навчанні. Ці кошти доступні двічі протягом навчального року. Поточних студентів бакалаврату буде повідомлено, коли буде відкрито період подачі заявок, і розподіл коштів буде визначено Комітетом зі стипендій, стипендій і премій.

Щоб подати заявку на отримання допомоги від нашого фонду Hardship Fund, вам потрібно:

- Проживати у Великобританії

- Будьте зареєстровані на одному з наших онлайн-курсів бакалавра

- Ви відчуваєте фінансові труднощі, які впливають на ваше навчання.

Apply in any of our online degree courses by May 31, 2024, and use the offer code MAY500 to receive £500 off your tuition fees, plus a free iPad to aid your studies.

Розташування

 • London

  Monument Street,36, EC3R 8LJ, London

  Запитання