Keystone logo
© BIMM University
LIBF Online

LIBF Online

LIBF Online

Введення

LIBF є шанованим іменем у британській освіті вже понад 140 років. Вони пропонують курси бакалавра, магістра та магістра ділового адміністрування для британських та іноземних студентів заочної та денної форми навчання. Будучи меншим вищим навчальним закладом із факультетом професіоналів галузі, LIBF ідеально підходить, щоб допомогти вам у кар’єрному шляху – вони допомогли тисячам студентів у всьому світі зробити саме це.

Їхні курси надають навички, необхідні для кар’єри в бізнесі, менеджменті, науці про дані та фінансах, приділяючи значну увагу практичним навичкам, отриманим із практичних прикладів із реального життя. Крім того, LIBF пропонує такі ресурси, як канали подкастів, що висвітлюють останні новини, поради щодо кар’єри та інтерв’ю з провідними діячами у світі фінансів і бізнесу, а також безкоштовні вебінари.

Що таке дистанційне навчання?

Дистанційне навчання дозволяє іноземним і британським студентам навчатися на ступінь LIBF на 100% гнучко та на 100% онлайн. Навчання у власному темпі дозволяє студентам поєднувати навчання з роботою на повний робочий день або іншими зобов’язаннями.

Чому варто навчатися в LIBF?

LIBF має репутацію відмінного навчання, яке відповідає практичним потребам. Навчаючись у них, ви навчатиметеся від науковців, які зробили успішну кар’єру – досвідчених лідерів галузі, які поділяться з вами своїм досвідом, щоб збагатити ваше навчання. А коли ви приєднуєтеся до LIBF, ви приєднуєтеся до глобальної спільноти професіоналів і випускників, які можуть допомогти вам підтримати на будь-якому етапі вашої кар’єри.

Яка історія LIBF?

Ще в 1879 році не було жодної кваліфікації для банківських працівників і дуже мало можливостей для прогресу. Об’єднані потребою в професійному визнанні своїх навичок і досвіду, невелика група банківських професіоналів створила перший Інститут банкірів в Англії та Уельсі, який пізніше став LIBF.

Сьогодні LIBF надає студентам у всьому світі все необхідне для гнучкого навчання в Інтернеті, де завгодно, і є єдиною професійною організацією у світі, яка має право присуджувати дипломи. Вони мають глобальну спільноту студентів і випускників, що охоплює понад 120 країн.

Переваги навчання з LIBF

Повністю гнучке навчання

Пристосуйте навчання до свого життя, але навчайтеся структуровано, використовуючи гнучкий онлайн-підхід із повною підтримкою ваших викладачів і викладачів. Навчайтеся неповний робочий день або повний робочий день – у своєму власному темпі, повністю онлайн, будь-де.

Понад 140 років досвіду

Оновіть свій досвід за допомогою навичок майбутнього. Щоб допомогти вам досягти успіху та просунутися у вашій кар’єрі, LIBF поєднує свою давню історію навчання у сфері фінансів, бізнесу та банківської справи з найсучаснішою платформою онлайн-навчання.

Інноваційне персоналізоване навчання

Навчайтеся на власних умовах. Отримайте навички, необхідні для повної реалізації свого потенціалу та реалізації своїх амбіцій. Ви матимете підтримку, а також доступ до передових цифрових інструментів навчання та практичний досвід у реальному житті.

Винагородження ваших амбіцій

Онлайн-навчання – це доступний, індивідуальний варіант, який відповідає вашому стилю життя. Плата за онлайн-дипломи LIBF розподіляється на тривалість обраної вами програми, що полегшує вам управління своїми фінансами.

Онлайн курси LIBF

LIBF пропонує вісім онлайн-програм: чотири бакалавра, три магістра та MBA. Незалежно від того, навчаєтеся ви повний або неповний робочий день, ви можете скористатися гнучкими варіантами оплати та розподілити оплату протягом обраної вами тривалості навчання. Як міжнародний студент, ви можете мати право на знижку до 60% на плату за навчання.

Курси бакалавра

 • Бакалавр (з відзнакою) управління бізнесом (загальна вартість £10 403 або £1734 на рік неповний робочий день II)
 • Бакалавр інформатики (з відзнакою) (загальна вартість 10 403 фунтів стерлінгів або 1 734 фунти стерлінгів на рік за неповною зайнятістю II)
 • Бакалавр наук (з відзнакою) Data Science (загальна вартість £10 403 або £1734 на рік за неповною зайнятістю II)
 • Міжнародний менеджмент бакалавра (з відзнакою) (загальна вартість £10 403 або £1734 на рік неповний робочий день II)

Магістерські та MBA курси

 • MSc Artificial Intelligence (вартість £2681 на рік неповний робочий день II)
 • MSc Data Science (вартість £2,681 на рік неповний робочий день II)
 • MSc Management (вартість 2681 фунтів стерлінгів на рік неповний робочий день II)
 • MBA (вартість 2819 фунтів стерлінгів на рік, неповний робочий день II)

* Ціни включають стипендію.

** Ціни від, для індивідуальної пропозиції звертайтеся в заклад.

*** При оплаті за рік або в повному обсязі надаються додаткові знижки.

Тривалість курсів

Студенти можуть відвідувати онлайн-курси LIBF на повній або частковій основі.

У той час як період навчання для отримання ступеня бакалавра становить три роки, є два варіанти гнучкого неповного робочого дня тривалістю чотири або шість років. Подібним чином, термін навчання на повний робочий день для отримання ступеня магістра та MBA становить 12 місяців, але ви можете взяти їх на неповний робочий день протягом 18 місяців або двох років.

Прийом

Курси бакалавра:

 • 2 предмети на рівні A-Level або еквівалент. GCSE з математики та англійської мови C (4) або вище
 • Англійська мова: IELTS рівень 6 або вище без елемента нижче 5,5 (або еквівалент)
 • Досвід роботи можна розглядати як альтернативу академічній кваліфікації.

Магістерські та MBA курси:

 • Ступінь другого ступеня з відзнакою нижчого рівня (клас C або 50-59%) і вище або еквівалент – від визнаного навчального закладу. Закордонну кваліфікацію потрібно буде перевірити через ECCTIS (UK ENIC)
 • Англійська мова: рівень IELTS 6.5 або вище без елементів нижче 6.0 (або еквівалент)
 • Досвід роботи не є вимогою, але може розглядатися як альтернатива академічній кваліфікації.

Англійська мова вимоги

 • IELTS: рівень 6 або вище
 • TOEFL: мінімум 80 балів
 • Трініті-коледж ISE: ISE III на мінімальному проході. Зверніть увагу, що академічні результати Trinity College ISE дійсні лише протягом двох років.
 • Тест з англійської Duolingo: мінімум 95 балів. Пройдіть онлайн-тест з англійської Duolingo. Це займає від 45 до 60 хвилин, а результати ви отримаєте протягом двох днів. Потім ви можете надіслати свій сертифікат до LIBF
 • Кембриджський сертифікат: загальний рівень мінімум B.

Стипендії та фінансування

LIBF є зареєстрованим провайдером Office for Students.

Іноземні студенти можуть отримати до 60% знижки на оплату навчання. "

Розташування

 • London

  Monument Street,36, EC3R 8LJ, London

  Запитання