Liaoning University of Technology

Liaoning University of Technology

Liaoning University of Technology

Введення

Liaoning University of Technology (LUT), заснований у 1951 р., Є провінційним вищим навчальним закладом. Це багатогранний університет з інженерним забезпеченням як спеціальність, а також пропонує навчання в галузі науки, гуманітарних наук, економіки та управлінських досліджень. В даний час вона обслуговує понад 18 000 студентів та 578 аспірантів.

LUT має 21 коледжів і факультетів. Запропоновано 47 спеціальностей та 45 спеціальностей післядипломної освіти, які включають 7 магістрів першого рівня та 37 магістрів другого класу, що охоплюють 9 областей магістерської інженерної освіти, 13 спеціальностей вищого професійного технікуму. LUT має 3 національні ключові лабораторії, провінційні ключові лабораторії, 5 центральних та місцевих співзаснованих лабораторій переважної дисципліни та 2 провінційних науково-дослідних центрів інженерних технологій.

LUT має команду з 1 278 співробітників. Серед 780 викладачів, що працюють за час роботи, є 148 професорів, 300 доцентів, один керівник курсу, визнаний Міністерством освіти провінцій, 57 керівників курсів університету, академічних керівників і відмінних молодих викладачів. Наші професори зарекомендували себе як рекорд сильних наукових досліджень. За останні п'ять років вони завершили понад 500 науково-дослідних проектів; отримали 25 нагород на рівні провінцій і опублікували понад 4000 академічних дисертацій, 110 з яких були включені до трьох важливих міжнародних пошукових документів.

Згідно з вимогами, визначеними змінюючим світовим ринком, LUT зосереджується на покращенні загального розуміння студентами навколишнього світу та покращенні творчих та практичних здібностей студентів. Висококваліфіковані випускники LUT були привітані всіма професіями, і в останні роки рівень зайнятості склав понад 98 відсотків.

Школа міжнародної освіти при ЛЮТ відповідає за міжнародне співробітництво, набір і управління іноземними студентами. LUT здійснює міжнародний обмін і співпрацю з 1985 року. В останні роки університет запровадив численні програми обміну з більш ніж 20 закордонними університетами. LUT посилає студентів до США, Німеччини, Великобританії, Кореї, Сінгапуру, Японії та Австралії. Іноземні студенти можуть одержати дипломні і бакалаврські дипломи, а також магістерські ступені. До цих пір у нас були студенти з США, Кореї, Японії, Словенії та Пакистану. Наш китайський навчальний центр пропонує безкоштовні уроки китайської мови для всіх студентів. Для того, щоб дати студентам більш широкі знання про китайську культуру, ми також організовуємо заняття, такі як кунг-фу, каліграфія та традиційні китайські музичні інструменти.

Кампус LUT є одним з "садових вузлів" у Ляоніні. Студентська резиденція зручна, організована, повна культурної атмосфери та зручна для шопінгу та подорожей. Кав'ярні на кампусі обслуговують різні стилі їжі, і їх дуже сподобаються наші студенти та співробітники.

Після 65-річної діяльності LUT створила унікальну традицію кампусу і накопичила цінне духовне багатство. Сьогодні всі викладачі та члени LUT роблять наш університет сильним шляхом реформування та розвитку з їхнім ентузіазмом до досягнення провінційного першокласного університету, відомого всім народом, і для сприяння національному та місцевому розвитку нашого суспільства.

Розташування

  • Jinzhou

    Hankou St, Guta Qu, Jinzhou Shi, Liaoning Sheng, , Jinzhou

    Запитання