Keystone logo
Les Roches

Les Roches

Les Roches

Введення

Що далі: Життя після МВА в галузі гостинного менеджменту04 жовтня-21, понеділок, 13:00-14:00 CESTЩо далі: Життя після PGD в управлінні гостинністю05 жовтня-21, вівторок, 13:00-14:00 CESTЖиття після магістратури з маркетингу та менеджменту для розкішного туризму06 жовтня-21, середа, 13:00-14:00 CESTЖиття після магістра в галузі міжнародного готельного менеджменту07 жовтня-21, четвер, 13:00-14:00 CESTЖиття після магістратури з міжнародного готельного менеджменту08 жовтня-21, п’ятниця, 13:00-14:00 CESTВіртуальний день відкритих дверей - програми UG15 жовтня-21, п’ятниця, 13:00-14:30 CESTВіртуальний день відкритих дверей - програми PG22 жовтня-21, п’ятниця, 13:00-14:30 CEST

Хто ми, що робимо

Три міжнародні університетські містечка, у нас навчаються більше сотні національностей - коли ми говоримо “Глобальна освіта в галузі гостинності”, ми справді маємо на увазі це.

Незалежно від того, шукаєте ви програми бакалаврату або аспірантури, Les Roches обслуговує академічну суворість з поворотом на інновації та підприємництво.

Наші кампуси - це унікально компактне та турботливе середовище, тоді як наше прагнення до практичного навчання у швейцарському стилі та невеликих розмірів класів означає, що ви максимально використаєте кожну хвилину навчального часу.

І коли ви закінчите університет, ви будете затребувані: 94% наших студентів, які шукають кар’єру, мають одне або кілька пропозицій про роботу після закінчення навчання.

Les Roches прагне підготувати наших студентів до найвищої кар’єри у світовій індустрії гостинності.

Бачення

Лідери-далекогляди у глобальній освіті гостинності, безстрашно формують світ завтрашнього дня.

Місія

Каталізація космополітичної навчальної спільноти для розвитку майбутніх лідерів у світовому секторі гостинності зі здатністю та впевненістю формувати стійке майбутнє

Особливості кампусу

Кампус Кран-Монтана

Розташований у мальовничих швейцарських Альпах, недалеко від всесвітньо відомого гірськолижного курорту Кран-Монтана, наш флагманський містечко поєднує традиції з передовими інноваціями.

Les Roches Crans–Montana – це сучасне освітнє середовище в сфері гостинності.

Ви можете повністю зануритися в наші практичні навчальні приміщення, які включають працюючі кухні та бари, а також демонстраційну зону для поділу кімнат.

Сучасні навчальні середовища підтримують ваше академічне навчання. Ви також можете підняти свої підприємницькі навички на новий рівень у нашій лабораторії інновацій та цифровій медіастудії.

У кампусі є п’ять ресторанів та два бари, де пропонують широкий вибір корисних страв та смачних напоїв.

Наші студенти також навчаються, влаштовуючи власні гучні події. Культурна ніч, Майбутнє гостинності на вищому рівні, World of Wines Expo, Open Mic Night, Les Roches Got Talent, Екологічний фестиваль - лише деякі з цих довгоочікуваних випадків.

Кампус Марбелья

Як всесвітньо відомий розкішний курорт, Марбелья - це живий клас гостинності. Наш кампус - це сонячне, високотехнологічне навчальне середовище, яке розливається середземноморським чуттям.

Les Roches Marbella має чотири професійні навчальні кухні, а також демонстраційний бар, парадний офіс, прибиральний кабінет та готельний номер.

Навчальні заклади включають обладнаний технологіями клас Apple, Mac Lab, а також аудиторію на 158 місць з можливістю підключення в режимі реального часу до Les Roches Crans-Montana.

Шкільна бібліотека з професійним персоналом містить понад 6000 книг та професійних публікацій, тоді як студенти також можуть отримати доступ до Інтернет-бібліотеки, що містить понад 135 000 електронних книг, а також тисячі інших Інтернет-видань та наукових робіт.

Ми дуже серйозно ставимося до хорошої, здорової їжі в Les Roches Marbella. У кампусі є чотири ресторани, починаючи від «шведського столу» і закінчуючи харчуванням «a la carte».

Крім того, всі наші студенти мають безкоштовний доступ до сусіднього ракетного клубу Manolo Santana, де є тенісні корти, тренажерний зал та басейн.

Шанхайський кампус

Швейцарська освіта про гостинність зустрічає захоплюючу Азію в нашому кампусі в Шанхаї. Les Roches Jin Jiang пропонує першокласні зручності та технології в університетських умовах.

Наш сучасний, просторий кампус забезпечує ультрасучасне навчальне середовище, достатньо місця для студентів для співпраці та отримання практичного досвіду.

Студенти мають доступ до навчальних кабінетів, обладнаних інтерактивними дошками SMART Board, комп’ютерної лабораторії, демонстраційної кухні, демонстраційної зони відділення кімнати та аудиторії. Бібліотека кампусу містить велику колекцію книг, професійних журналів та аудіо-візуальних матеріалів, тоді як студенти також можуть отримати доступ до тисяч інтернет-журналів та публікацій для досліджень.

Як школа гостинності, ми природно сприймаємо їжу серйозно. Студенти можуть насолодитися смачними, корисними стравами у п’яти закладах харчування в університеті, де подають різноманітні страви китайської та міжнародної кухні.

  Відгуки учнів

  Campus Life & Facilities

  У Les Roches інновації та підприємливість протікають у всьому, що ми робимо. Наші кампуси світового класу оснащені найсучаснішими академічними засобами та захоплюючим, практичним навчальним середовищем, включаючи професійні навчальні кухні, демонстраційні бари та готельні номери.

  Наша нещодавно запущена Spark Innovation Sphere наближає наших студентів як ніколи до передових інновацій у сфері гостинності. Spark допомагає втілити в життя нові концепції та нові революційні бізнес-ідеї за допомогою спеціалізованих преінкубаційних та інкубаційних послуг, які пропонуються в наших кампусах у Кран-Монтані та Марбельї.

  Як школа гостинності ми також серйозно ставимося до їжі. Ви насолоджуватиметеся смачною та здоровою їжею в наших ресторанах та закладах харчування на території кампусу. Ваше загальне самопочуття додатково підтримується доступом до тренажерних залів і фітнес-центрів, а також нашою спеціалізованою командою охорони здоров’я та благополуччя, до складу якої входять медсестри та консультанти.

  Розташування

  • Crans-Montana

   Route des Moulinettes 2, Crans-Montana 3975 Randogne, Switzerland, , Crans-Montana

  • Marbella

   Carr. Istán, Km. 1, 29602 Marbella, Málaga, Spain, , Marbella

   • Shanghai

    Shanghai Normal University Feng Xian Campus, 100 Hai Si Road, Shanghai 201418 P.R. China, , Shanghai

    • Buona Vista area

     Route des Moulinettes 2, 3975, Buona Vista area

    Запитання