Keystone logo
Leiden University Магістр європейської політики та суспільства
Leiden University

Магістр європейської політики та суспільства

Leiden, Нідерланди

2 Years

Англійська

Денне навчання

30 Apr 2024

Sep 2024

EUR 8 000 / per year *

На кампусі

* на рік. Доступні стипендії, що покривають як плату за навчання, так і витрати на проживання.

Введення

На унікальній дворічній міжнародній спільній магістерській програмі з європейської політики та суспільства (EPS) ви зможете навчатися в чотирьох провідних європейських дослідницьких університетах у Празі, Лейдені, Кракові та Барселоні.

Цікавиться Європою та її роллю у світі

Програма EPS дає можливість здобути висококваліфіковані міждисциплінарні знання та навички з центральним акцентом на суспільні, політичні та економічні процеси, які сформували сучасну Європу та визначають її роль у міжнародному середовищі.

Завдяки своїй студентській аудиторії програма сприяє обміну між різноманітними європейськими та неєвропейськими культурами і пропонує унікальний навчальний досвід як студентам з ЄС, так і студентам з інших країн. Таким чином, програма EPS сприяє створенню справжньої транс'європейської спільноти студентів, експертів та науковців, які працюють над вирішенням актуальних європейських проблем.

Мультидисциплінарна дворічна спільна магістерська програма в чотирьох провідних європейських університетах

Ви почнете цю програму з низки вступних курсів у Празі, другий семестр зосередиться на курсах, пов'язаних з ЄС, які викладатимуться у Кракові або Лейдені. На останньому курсі ви зможете обрати один з чотирьох навчальних напрямків, що відображають різноманітний досвід членів Консорціуму (Карлів університет, Ягеллонський університет, Лейденський університет та Університет Помпеу Фабра). Кожен напрямок поєднує різні вибіркові курси, навчання методам дослідження та стажування з написанням дисертації під керівництвом провідних співробітників кожного з університетів-партнерів (стажування не поширюється на Університет Помпеу Фабра).

Чому саме Лейденський університет?

Лейденський університет пропонує амбітним студентам середовище світового класу, в якому вони зможуть повністю розкрити свій потенціал.

Гуманітарний факультет Лейденського університету постійно входить до 30 найкращих гуманітарних факультетів світу в рейтингу THE World University Ranking. У Лейденському університеті, найстарішому університеті Нідерландів, ви можете отримати доступ до ресурсів, яких немає більше ніде в світі, наприклад, до ресурсів знаменитої Лейденської університетської бібліотеки та її колекцій оригінальних рукописів і періодичних видань.

Ідеальне місце для вивчення міжнародних відносин

Лейденський університет пропонує вам одне з найкращих місць для дослідження та вивчення світу, а також для початку вашої кар'єри. Наше розташування поблизу Гааги, юридичної столиці світу, дозволяє вам легко дістатися до найважливіших політичних і міжнародних організацій Європи та Нідерландів.

Центр наукової експертизи

У Лейденському університеті ми є одним з провідних центрів Європи з вивчення міжнародних відносин з найбільшою концентрацією наукового досвіду в Нідерландах. Багато наших співробітників збагачують свої дослідження та викладання додатковими знаннями, отриманими з досвіду роботи в уряді, неурядових організаціях та інших міжнародних організаціях.

Індивідуальний підхід до навчання

У Лейденському університеті ми маємо цілеспрямовану команду дослідників у галузі міжнародних відносин. Усі заняття проводять досвідчені науковці з Лейдена. Невеликі групи забезпечують кожному студенту цінний час спілкування з викладачами, кожен з яких особисто інвестує у вас і розвиває ваш потенціал.

Навчальний план

Прийом

Карєрні можливості

Про Школу

Запитання