Lebanon Valley College

Lebanon Valley College

Lebanon Valley College

Введення

Чарівний, безпечний та привітний, Енвілль - знакове містечко в Пенсільванії. Бонус: Ми знаходимось лише за вісім миль від Херші, наймилішого місця на землі.

Lebanon Valley College знаходиться в Енвіллі, штат Пенсільванія, типовому американському містечку з історичним кінотеатром, ресторанами, антикваріатом та гордістю невеликого міста. Прогуляйтеся по центру міста, щоб отримати гамбургер і картоплю фрі, фалафель, натуральну їжу, дизайнерський одяг або крафтове пиво, якщо вам більше 21 року. Навколишні сільськогосподарські угіддя та підприємства продовжують сільськогосподарську та промислову історію регіону.

Менш ніж за годину їзди ви можете бути в Лівані, Ланкастері, Херші чи Гаррісбурзі. Відвідайте професійний хокей, бейсбол або футбол і подивіться, як деякі найкращі музиканти світу виступають із симфонічними оркестрами Херші або Гаррісбурга. Поблизу є театр, шопінг, милі залізничних стежок, продукти харчування з різних куточків світу та деякі найвідоміші у світі гірки Хочете піти геть? Ми знаходимось за пару годин від Балтимора, Нью-Йорка, Філадельфії та Вашингтона, округ Колумбія

Розташування

  • Annville

    101 N. College Avenue Annville, PA 17003-1400, , Annville

    Запитання