Lebanese International University

Lebanese International University

Lebanese International University

Введення

The Ліванська Міжнародний університет (ЛІУ) була заснована як Бекаа університету під Указ Президента № 5294 в квітні 2001 року, з його перших двох кампусів в Аль-Khyara, в західній долині Бекаа і столиці Бейрута. Назва була змінена на Міжнародній Ліванського університету (ЛІУ), для засновники було видіння робить університет істинний національний університет з присутністю в усіх шести адміністративного округу, який так містити Ліван. Як профорієнтаційної установи з місією створення доступу до вищої освіти для студентів першого покоління, які в іншому випадку не мали б можливість приєднатися до професійної робочої сили. З прихильність демократизації вищої освіти та розширення прав і можливостей, університет з 2003 року і до 2013 року не встановлено сім додаткових кампуси в: Саїді, Набатії, Тріполі, гори Ліван, Тир, Rayak і Halba-Аккара.

У ЛІУ, Ви знайдете дуже доброзичливий і гостинний навколишнього середовища, як, до якого ви можете завершити ваші цілі і досягти успіху в суспільстві. Ви також можете скористатися послугами охорони здоров'я в університеті разом з профорієнтації, академічні консультації, і багато іншого.

Красиві кампуси Лю залучити студентів з більш ніж 50 країн. Як добре, що мають велике програму обміну з університетами, починаючи від Німеччини в Сполучені Штати Америки для студентів задовольнити будь стандарти вони, бажаючих продовжити. У навчанні

ЛІУ надає усталений вищу освіту в більш ніж 20 000 очного та студентів-заочників в рівнях бакалаврату та магістратури на національному та міжнародному. Вона фокусується на наданні всесвітньо відомий освіту всім своїм студентам, які можуть продовжити свою освіту під час роботи. ЛІУ пропонує програми 6 градусів з більш ніж 50 спеціальностей, концентрацій і спеціалізації на вибір, включаючи програму новачка. На території комплексу, ви зможете знайти багато можливостей використовувати свої нові знайдені амбіції в бібліотеці, лабораторіях та їдалень, і зможуть сформувати нову дружбу на цьому шляху. ЛІУ має активні клуби та асоціації, щоб надати вам з зміною познайомитися з новими людьми з тими ж симпатіями та інтересами.

The місія Міжнародного Ліванського університету є надання доступних і недорогих вищу освіту в досконалість і якість першого порядку. ЛІУ буде управляти своїм студентам бути відповідальними громадянами і довічні самостійно наводиться учні. ЛІУ не дадуть студентам розвивати обізнаність і участь у культурному та екологічної стійкості через максимізувати ресурсів. ЛІУ поширює різноманітним досвідом та навички навчання в середовищі, яка електронної включити динамічну взаємодію викладання та досліджень. ТВО прагне привести свої цінності і зобов'язання в підтримку студентів та комунікації, і постійно переглядати навчальні програми для інноваційних результатів.

Розташування

Розташування
  • Beirut

    Mouseitbeh - PO Box: 146404 Mazraa , 146404, Beirut

    Запитання