Le Moyne College

Le Moyne College

Le Moyne College

Введення

Le Moyne College - це різноманітна спільнота, що навчається, яка прагне до академічних знань католицької та єзуїтської традицій завдяки своїм комплексним програмам, корінням яких є гуманітарні науки та науки. Його акцент робиться на освіті всієї людини та пошуку сенсу та цінності як невід’ємних частин інтелектуального життя. Le Moyne College прагне підготувати своїх членів до керівництва та служіння в особистому та професійному житті для сприяння більш справедливому суспільству.

Коледж залишається вірним ідеалам та майже 500-річній інтелектуальній та релігійній традиції, на якій він базувався. Вона прагне до свого ідеалу, що засновує, "Але любіть правду і мир" і забезпечує студентам всебічну, гуманітарну освіту. Курси англійської мови, історії, релігії та філософії залишаються основою академічного досвіду студента в Le Moyne.

У той же час, Le Moyne - це також прогресивна установа, яка росте і розвивається в дусі ігнатіанської адаптації до сучасних потреб. Він надає освітні можливості студентам, що курсують на приміському та інтернатному житлі, та студентам старшого віку, які прагнуть продовжити навчання разом із традиційними колегами у коледжному віці.

Сьогодні в Ле-Мойні навчаються приблизно 2800 студентів та 600 аспірантів. Пропонується понад 700 курсів, що ведуть до ступенів бакалавра мистецтв або бакалавра наук за більш ніж 30 різними спеціальностями, ступенів магістрів з сестринського справи, ділового адміністрування, навчання асистентів, освіти, трудотерапії та адміністрування мистецтв.

На чолі зі всесвітньо відомими викладачами, найбільш інноваційними мислителями в галузі, ми продовжуватимемо залучати до нашого кампусу найяскравіших та найкваліфікованіших студентів. В нашій основі залишатиметься наша місія та ідентичність єзуїтів та наша відданість служінню та навчанню.

English Language Requirements

Підтвердьте свій рівень володіння англійською мовою за допомогою Duolingo English Test! DET — це зручний, швидкий і доступний онлайн-тест з англійської мови, прийнятий понад 4000 університетами (як цей) у всьому світі.

Розташування

  • Syracuse

    Salt Springs Road,1419, 13214, Syracuse

    Запитання