Keystone logo
Le Cordon Bleu University Perú

Le Cordon Bleu University Perú

Le Cordon Bleu University Perú

Введення

Сьогодні великі кухарі Ле-Кордон-Бле мають давню історію; Більшість працювали в ресторанах, визнаних та нагороджених путівником Мішлена, і були переможцями престижних конкурсів. З року в рік кухарі Кордон Блю передають свій досвід та знання студентам з понад 70 країн. Викладаючи техніки та методи приготування їжі, випічки та випічки, кодифіковані у Франції протягом останніх 500 років, забезпечуючи студентів кулінарною підготовкою, яка дозволяє застосовувати отримані знання для розвитку будь-якого виду кухні в будь-якій точці світу.

Що стосується Південної Америки, Le Cordon Bleu пропонує міжнародні дипломи в готелях, ресторанах та відповідних управліннях; гастрономія та кулінарне мистецтво; кухня; магазин тортів; бар та коктейль-бар; Крім того, ми пропонуємо єдину MASTER CUISINE в Південній Америці, а також міжнародні дипломи з маркетингу ресторанів та гастрономічних послуг; управління рестораном; стратегічний напрямок проживання; та організація заходів та харчування; серед інших курсів спеціалізації та сезонних безкоштовних курсів.

Щороку Le Cordon Bleu бере участь у понад 50 міжнародних заходах, таких як фестивалі, конференції та професійні конгреси; Крім того, вона бере участь у роботі журі міжнародних конкурсів. Le Cordon Bleu є активним членом кулінарних та культурних асоціацій: він належить Паризькому Альянсу (як частина ради директорів), Chaîne des Rôtisseurs та IACP (Міжнародна асоціація кулінарних професіоналів), серед інших. З моменту свого створення Le Cordon Bleu видавав кулінарні книги для любителів та професіоналів. Його серія "Домашня колекція Le Cordon Bleu" була перекладена на 17 мов і продана понад 6 мільйонами примірників, з яких майже мільйон - французьким виданням. П’єр Де Французька країна та FCLstyle.com.

Наприкінці минулого тисячоліття Андре Кунтро, президент Le Cordon Bleu, в рамках своєї політики розширення здійснив гастролі по всій Латинській Америці, щоб створити першу іспаномовну штаб-квартиру, і обрав Перу та INAT за їх креативність та серйозність. своїх робочих місць.

Так, 26 березня 2000 р. Пан Андре Кунтро, президент Le Cordon Bleu, та д-р Sixtilio Dalmau Castañón, генеральний директор INAT, підписали угоду, яка дозволила народження "Le Cordon Bleu Peru".

Розташування

  • Magdalena del Mar

    Avenida General Salaverry,3180, 15076, Magdalena del Mar

    Програми

    Запитання