© Eva Dang
LBIC London Brunel International College

LBIC London Brunel International College

LBIC London Brunel International College

Введення

Ласкаво просимо до Міжнародного коледжу Лондона Брунеля

Ми прагнемо допомогти вам досягти престижного ступеня в лондонському міжнародному коледжі Brunel у університетському університеті, який пропонує безпечне, дружнє та позитивне середовище.

Дослідіть широкий спектр аспектів працевлаштування, вдосконалюючи перспективи кар'єрного росту в London Brunel International College, і зробіть наступний крок у розробці майбутнього.

Ваш Pathway до ступеня Брунелівського університету в Лондоні

London Brunel International College (LBIC) - це Ваш Pathway до ступеня в Лондоні. LBIC є частиною глобальної групи Navitas Group, міжнародно визнаного постачальника освіти зі знаннями та ресурсами співробітників у більш ніж 120 коледжах і кампусах по всьому світу.

LBIC пишається своїми багатьма випускниками, які закінчили Brunel ступені і приступили до успішної кар'єри в одних з провідних світових компаній. Тепер ми сподіваємося надати Вам якісну освіту, яка допоможе Вам досягти власних цілей кар'єри та особистих цілей.

112642_LBIC01.png

Навіщо вивчати Pathways на LBIC

% дипломів з відзнакою, отриманих випускниками LBIC, у порівнянні з випускниками, які не мають LBIC

Відділ

LBIC - це Ваш Pathway до Лондона

LBIC надасть вам інструменти, необхідні для успішного навчання. Наш високоякісний сервіс дозволить вам розвинути свій потенціал, і наші спеціалізовані співробітники з академічної та студентської підтримки будуть з вами на кожному кроці.

Повний доступ до споруд Брунеля

Студенти LBIC - студенти Brunel з першого дня. Це означає, що ви матимете повний доступ до всіх зручностей, які може запропонувати цей відмінний університет:

 • 24/7 бібліотека
 • Центр професійного розвитку
 • Комп'ютерні лабораторії
 • Спортивні клуби та товариства
 • Ресторани та кафе на території кампусу
 • Нічний клуб
 • Центр мистецтв
 • Центр кар'єри

З навчальних та навчальних засобів, включаючи велику бібліотеку; спеціалізовані кар'єрні послуги та вершини комп'ютерних лабораторій; до спортивних клубів і товариств; Через величезну кількість соціальних зручностей, включаючи ресторани, кафе та нічний клуб, студенти LBIC мають доступ до всього цього.

Підтримка навчального середовища

Як студент LBIC, ви будете насолоджуватися меншими розмірами класів і сесіями «один на один». Це дозволить вам успішно подолати розрив між вашими попередніми дослідженнями та Brunel, надаючи вам навички, знання та досвід, які дозволять вам досягти успіху в університетських дослідженнях і, зрештою, закінчити з міжнародно визнаним ступенем бакалавра або магістра в Brunel University.

Вивчення акредитованих модулів

Курси та модулі LBIC розроблені у партнерстві з викладачами університету, а це означає, що з першого дня ви будете отримувати знання та навички, які дадуть вам чітку перевагу, коли ви закінчите навчання в LBIC і просунетеся до Лондоні.

Мультикультурне середовище

LBIC може похвалитися студентами з країн по всьому світу, всі разом навчаючись і спілкуючись, а досвід і майбутні зв'язки, які це дає, не слід недооцінювати. LBIC активно забезпечує різноманітність своїх учнів, що означає, що ви завжди знайдете кого-небудь, з ким можна згадати про будинок, а також забезпечити, щоб ви піддалися справді міжнародному - і справді британському університетському досвіду.

Naassom Azevedo / Unsplash

Amigos em campus universitário

Розташування

 • Uxbridge

  Brunel University Kingston Lane, UB8 3PH, Uxbridge

Запитання