Laureate International Universities Chile

Laureate International Universities Chile

Laureate International Universities Chile

Введення

У 1999 році ми розпочали з єдиного університету та сміливого бачення змінити світ, розширивши доступ до освіти в традиційно недостатньо забезпечені райони світу. Ми керувались переконанням, що коли наші студенти досягають успіху, країни процвітають, а суспільство виграє.

З тих пір Лауреат розширився з єдиного університету до міжнародної мережі закладів та ультрасучасних партнерських відносин, які прагнуть розширити доступ до диференційованих можливостей вищої освіти та навчання. Хоча багато наших фізичних операцій сьогодні перебувають у Латинській Америці, наші партнерські стосунки, онлайнові програми та інші навчальні платформи дозволяють нашим студентам стати громадянами світу.

З часом ми розробили цілий ряд продуктів та ініціатив, які становлять унікальні переваги участі в нашій мережі. Наприклад, ми маємо One Campus® та One Faculty® by Laureate - інтегровані веб-платформи, які надають студентам та викладачам будь-якої установи в мережі Лауреатів доступ до ресурсів, які допоможуть їм набути навичок, глобального навчання та можливостей розвитку, і для зв’язку з однолітками з усього світу.

Ми також створили партнерські стосунки з лідерами галузі, щоб розширити можливості навчання в затребуваних, дуже затребуваних галузях. Ми співпрацювали з Amazon Web Services та приєдналися до Академії AWS, яка допомагає задовольнити зростаючий попит на працевлаштування спеціалістів із хмарних обчислень. Наша інноваційна співпраця з IBM дозволила нам розробити надсучасну навчальну програму з обробки даних, доступну для студентів у всьому світі.

У 2015 році ми стали сертифікованими B Corporation® та Public Benefit Corporation (PBC), включивши свою місію в нашу правову структуру та принципи діяльності. На сьогоднішній день ми є одним з найбільших B Corps і PBC у світі і єдиним PBC, яким публічно торгують на будь-якій фондовій біржі у світі.

Поки наша мережа продовжує розвиватися, одна тема залишається незмінною: наша віра в силу освіти, яка може змінити життя.

Розташування

  • Valparaíso

    Valparaíso, Чилі

    Запитання